סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

עורך דין פלילי מומחה לעבירות סמים

אם עוכבתם או נעצרתם בחשד לביצוע עבירות סמים או שאתם צריכים ייעוץ וייצוג של עורך דין פלילי מנוסה מול המשטרה ומול בית המשפט כשמדובר בעבירות סמים, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

מסתבר שקיימת בציבור הקלת ראש לעבירות סמים, ככל הנראה בשל נפיצות הסמים והיקף עבירות הסמים בישראל. אמנם בשנים האחרונות ישנם רבים המדברים על עידן חדש של לגליזציה לסמים 'קלים' אולם מסתבר גם שהמציאות המשפטית שונה מאוד.

יש לדעת, כי לעיתים תיקי סמים עשויים להסתיים בהרשעה פלילית, קנס ואף לעיתים במאסר ממשי מאחורי סורג ובריח.
מנגד, התנהלות נכונה, מדוייקת ומושכלת של החשוד, ייעוץ משפטי מקצועי וליווי צמוד של עורך דין פלילי, אל מול החוקר והמשטרה יכולה לעיתים קרובות למזער את הנזק הקיים ואף להוביל לעיתים לסגירת התיק הפלילי ו/או להביא לזיכוי בדין.

אמנם רבים בציבור נוטים לערוך הבחנה בין סוגי סמים כאשר חלקם מכונים סמים 'קלים' ואחרים מכונים סמים 'קשים'. בעניין זה חשוב לציין כי המחוקק עצמו אימו עורך הבחנה בין סמים קלים לקדים ומכנה את כולם בהגדרה של סמים מסוכנים.

גם אם נתפסתם מחזיקים מספר קטן של גרמים של סמים מסוג קנביס או חשיש, לעיתים תנסה המשטרה להפעיל לחץ כדי לנסות ולזהות את החיבור של החשוד הנחקר לעולם הסמים ובשל כך תתעקש על מעצרו של הנחקר, לעיתים רק מתוך מטרה שהחשוד יוביל אותם לסוחרי סמים שסיפקו לו את הסם.

בדרך כלל, חקירת משטרה בתיקי סמים כוללת תפיסת הטלפון הנייד של החשוד, פריצה אליו והעתקת רשימת שיחות נכנסות ויוצאות, פלט הודעות וואטס-אפ וכן הודעות אס.אם.אס. הכל כאשר המטרה היא לנסות לדלות אינפורמציה שקושרת את החשוד או אחרים לעבירות סמים.

עבירות סמים והעונש שבצידן מוסדרים בפקודת הסמים משנת 1973. פקודת הסמים מגדירה את רשימת הסמים המסוכנים, רשימה המתעדכנת מעת לעת, כאשר עבירה על פקודת הסמים היא עבירה הנוגעת ל"סם מסוכן" המצוין בפקודה. משמע, חומר שאינו מצוין בפקודה עצמה אינו "סם מסוכן", במקרה כזה אין כל עבירה פלילית.

פקודת הסמים מגדירה לגבי כל אחד מסוגי הסמים מהי הכמות לצריכה עצמית. מי שנתפס אצלו כמות גדולה יותר מהכמות המוגדרת בפקודה נחשב כמי שהחזיק את הסם שלא לצריכה עצמית, דבר אשר יש בו כדי להשפיע על העונש שבית משפט ישית על הנאשם בהחזקת הסמים.

עבירות סמים הנן עבירות שדורשות התנהלות 'מיוחדת' מצד הנחקר וליווי מקצועי של עורך דין פלילי מיומן. ניסונו של עורך הדין הפלילי בייצוג בעבירות סמים יש בו כדי להפוך תיק 'מסוכן' שיכול לשלוח את הנאשם לשנות מאסר רבות לתיק קל שלעיתים נגמר בלא כלום. 

בהתאם לפקודת הסמים, העונש המירבי על עבירת החזקה של סם לשימוש עצמי הוא עד שלוש שנות מאסר, ואילו כאשר מדובר על עבירה של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית העונש הקבוע בפקודה הוא עד עשרים שנות מאסר.

עורך דין סגרון ג'קי-הנרי הינו עורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים ובייצוג של נחקרים וייעוץ משפטי לחשודים בעבירות סמים. עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי התמודד פעמים רבות עם תיקי 'מעבדות' בהם דובר על גידול סמים מסוג קנביס בכמויות ענק. תיק סחר בסמים מסוג קוקאין והרואין וכן ניסיון עשיר בתיקי טלגראס וייבוא סמים מחו"ל.

אם ברצונך לזכות בטוב ביותר והחירות שלך חשובה צור קשר עוד היום עם עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קילטלפון נייד 24/7: 052-2892777

 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !