סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

חדשות פלילים

בדף זה פרוסים קטעי וידאו ממבחר של ערוצי תקשורת וחדשות כגון ערוץ 2 אשר מציגים קטעי חדשות הכוללים תיקי דינים ופלילים שבהם מעורב ואשר טופלו במשרדנו

עורך דין פלילי עורכי דין פליליים סגרון ג'קי הנרי

 

גידל 12 קילו הידרו קנביס - ירצה 250 שעות שירות לטובת הציבור

5be38075 937f 47ef be46 cd2ec0440341

בית המשפט השלום בנתניה, כב' השופט עמית פרייז, קיבל את טיעוניו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ובחר להשית על נאשם בגידול של כ - 12 קילו סמים במעבדת הידרו משוכללת עונש מקל של 250 שעות לתועלת הציבור וכן קנס של 1000 ש"ח. התביעות ביקשו להשית על הנאשם עונש מחמיר של בית סוהר לתקופה ארועה ואילו עורך דין פלילי סגרון ג'קי ביקש שלא למצות את הדין עם הנאשם. בסופו של דבר מדובר בעונש מקל באופן תקדימי ביחס לחומרת העבירות והיקף הסמים, כאמור לעיל, 12 קילוגרם.

 חדשות פלילים שוטרים תקפו קשות שחקן נבחרת על בכדורסל

basketball

חדשות פלילים עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי מתראיין אודות אירוע בו שחקן נבחרת ישראל לשעבר בסך הכל ביקש לבלות עם חבריו בים בנתניה, אך מפגש עם שוטרים גרם למעצרו: "הכניסו אותנו לניידת אזוקים בידיים וברגליים, התייחסו אלינו כמו מחבלים. אני שחקן כדורסל 15 שנה, שיחקתי בקבוצות הכי בכירות ובנבחרות ישראל, ומכניסים אותנו לתא מעצר בבגד ים, מפוצצים במכות"הובא למנוחות שי שירזי, בנו של ריקו שירזי, שחוסל אמש בת"א

shayshirazi

 עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי מתראיין אודות אירוע רציחתו של שי שירזי בנו של קו שירזי שנרצח ביום 07.05.16 על ידי מתנקש באזור המשתלה בתל אביב. למחרת היום הובא שי שירזי למנוחת עולמים בבית העלמין בעיר וותיקים בנתניה. סבתו של שירזי אמרה: "הוא היה ילד טוב. לא הגיע לו למות ככה". אמו, מזל, מיררה בבכי וזעקה: "קום, שי, קום". הרב יהודה דואני ספד: "את מי נתחיל לנחם? את האבא שיכול רק לדפוק את הראש בסורגים? את האמא שאי אפשר להרגיע אותה? הסבים והסבתות? את מי? הסיטואציה מאוד קשה". לאחר מכן פרץ דואני בבכי ואמר: "די לדם, די לאלימות ודי לשכול".ריקו שירזי - פרשה 512 - ניסיון רצח אסי אבוטבול ורצח גיא יחזקאל


shirazi_-_512
צילום: צביקה טישלר.
חדשות פלילים ריקו שירזי המיוצג על-ידי עורך דין סגרון ג'קי-הנרי חשוד במעורבות בניסיון החיסול של אסי אבוטבול ובמעורבות ברצח גיא יחזקאל. "אין לי קשר לפרשה הזו", אמר והפריח נשיקות לבני משפחתו. שירזי חשוד באירועים משנת 2003 ושנת 2004 שאירעו בגרמניה ובפראג.
 
הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 03.06.15 אלי סניור - לכתבה המלאה לחץ כאן.


 

 

סחיטת שחקן הפועל תל אביב - בן רייכרט

עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי מייצג חשוד בפרשת סחיטה של כדורגלן הפועל תל אביב בן רייכרט בעקבות חוב כספי נחשפה. סוכנו אבי נמני ניסה לתווך ואפילו להסדיר את החוב באמצעות מכבי תל אביב, קבוצתו לשעבר של רייכרט. הנה דיווחה של שלי טפיירו  (צילום: פייסבוק משטרת ישראל)

rayhert

 

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעו"ד פלילי מכאן 

מורה בת 40 חשודה בקיום יחסים מיניים עם תלמיד בן 16

חדשות פלילים עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי מייצג מורה שנחשדה בקיום יחסים מיניים עם תלמיד כיתתה בן 16, המורה מכחישה וטוענת שבסך הכל נישקה את התלמיד. הפרשה נחשפה לאחר שבבית הספר נפוצו, לאחרונה, שמועות אודות הקשר  בין המורה לתלמיד. בעקבות השמועות זומן התלמיד לשיחה עם הנהלת בית הספר. במהלך השיחה הודה הנער בקשר בינו ובין מורתו שנחשדה בקיום יחסים מיניים. הורי התלמיד זומנו אף הם לבית הספר ולאחר שדווח להם אודות הפרשה, החליטו להתלונן במשטרה.

__-__2_-___כתבה מערוץ 1 - דקירות במסעדה בעיר נתניה

עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי מייצג נאשם בפרשיית דקירות שאירעה במסעדה בנתניה. בוידאו זה נראה אדם חובש כובע דוקר אדם אחר במסעדה בנתניה. נמתחה ביקורת כנגד הפרקליטות שהגיעה להסכמה עונשית ולהסדר טיעון בתיק שבו האירוע מצולם ומתועד.


2.2014.03.04.17.15.05.612_01לפרטים נוספים , ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לחדשות פלילים נתניה מכאן 

דריסת הנשים בנתניה: 11 שנות מאסר לשושן ברבי

ברבי הורשע במסגרת עסקת טיעון בגרימת מוות ברשלנות ובהפקרה אחרי דריסתן של שלוש נשים בנתניה באוגוסט 2012. השופטת בגזר הדין: "ברבי זלזל בערכי החוק והמוסר". עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי הינו אחד משלושת הסניגורים המייצגים בתיק.

shushan_barbi צילום: מוטי קמחי YNET

 {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=ujcZGY81B0w&feature=youtu.be{/youtube}

 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !