סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

הצלחות משרד עורך דין פלילי סגרון ג'קי


התפרצות לדירה - שחרור ללא מעצר בית

pdf button
שני הנאשמים תועדו 'על חם' וצולמו במצלמת אבטחה סמויה כשהם פורצים לדירה באמצעות כלי פריצה מתוחכמים. המדינה הגישה כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. לאחר דיון ממושך והצגת תקדימים רלוונטיים הצליח עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי לשכנע את בית המשפט השלום בפתח תקווה כי כאשר מדובר בעבירת התפרצות אחת אין עילת מעצר מספקת כדי לעצור עד תום ההליכים
וגם כי אין צורך במעצר בית מלא. בית המשפט הורה כי הנאשמים ישהו במעצר בית לילי בלבד וכי במשך היום יהיו חופשיים ללא פיקוח.
החלטה מיום 13.03.14 שניתנה על-ידי כב' השופט עוז ניר נאוי (בית משפט השלום בפתח תקווה) במסגרת תיק מ"ת 19700-02-14. 

הרביץ לבעל מסעדה, לרופא ולשוטר - שחרור למעצר בית

pdf button
הנאשם הואשם בכך שלאחר ששתה אלכוהול בפיצרייה, ללא חולצה לגופו, שם תקף את בעל המקום, איים עליו ושבר כוסות זכוכית. כתוצאה מהתנהגותו הפרועה נחתך המשיב בידו ונסע לבית החולים. המשיב הגיע ברכבו לשבית החולים בנסיעה פרועה ומהירה, ירד מרכבו, נכנס לחדר המיון ללא חולצה, החל
לצעוק ולהשתולל בחדר המיון, ולבסוף תקף את הרופא המיון בכך שדחף אותו וירק בפניו. בהמשך איים הנאשם הנאשם על השוטרים שהגיעו לעצור אותו ואף תקף אחד מהם. למשיב שלושה מאסרים מותנים ועבר פלילי כבד - בית המשפט קיבל את בקשת עוה"ד ג'קי סגרון והורה על שחרורו של המשיב למעצר בית.
מ"ת 19809-07-14 - מ"י נ' מאמו - בית משפט שלום פתח תקווה. 

לא נערך שימוע? - כתב האישום מבוטל

pdf button

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום שייחס לו עבירה של החזקת סמים מסוג קוקאין שלא לצריכה עצמית. בא-כוחו, עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי, טען כי המדינה לא ביצע הליך שימוע טרם הגישה כתב האישום ומשכך מורה בית המשפט על ביטולו של כתב האישום.
לקריאת פסק הדין המלא לחץ כאן. 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

נ..נח..נחמן - עבריין סמים רוצה לאומן.

pdf button
 
עבריין סמים השוהה במעצר בית מלא בשל העובדה שנתפסו ברשותו כתשע מאות גרם סמים מסוג חשיש פנה לבית המשפט שיאפשר לו לנסוע בראש השנה לאומן שבאוקראינה ולהשתטח על קברו של רבי נחמן מאומן. המשטרה התנגדה נחרצות לנסיעה המבוקשת בטענה כי הנאשם הינו מסוכן וכי שחרורו עלול לסכן את שלום הציבור. עו"ד סגרון ג'קי-הנרי הצליח לשכנע את בית המשפט לקבל את הבקשה והנאשם נסע לאומן בראש השנה.
 

ראה החלטת בית המשפט השלום בנתניה (כב' השופטת אברמוביץ' קולנדר סמדר) במסגרת מ"ת:  21325-03-13  מיום 02.09.13.שחרור ממעצר בעבירת סחיטה ואיומים - אי התאמה בין הצהרת התובע לבקשת המעצר

pdf button
 
נגד ארבעה הוגשה בקשת מעצר והצהרת תובע לפיה הודיע הפרקליטות כי בכוונתה להגיש כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד הארבעה בגין סחיטה ואיומים של המתלונן. עורך הדין סגרון ג'קי-הנרי הצליח לשכנע את בית המשפט כי יש חוסר התאמה בין בקשת המשטרה לבין הצהרת הפרקליטות וכי המתלונן מנסה לגייס לטובתו את 'כחולי המדים'.
 

מ"י 33398-09-12 (שלום נתניה) מיום 21.09.12; לצפייה במסמך המקורי הקש כאן

החזיק למעלה מחצי קילו קנבוס + אל אס די + מאסר על תנאי ועבר בעבירות סמים - שחרור ממעצר ללא תסקיר

pdf button

הנאשם הואשם בכך שהחזיק סם מסוג קנבוס במשקל של למעלה מחצי קילו וכן החזיק אקסטזי. לנאשם עבר פלילי וכן מאסר על תנאי. בית המשפט מקבל את טיעוניו של עו"ד סגרון ג'קי-הנרי ומורה על שחרורו של הנאשם ללא צורך בתסקיר.
מ"ת 14630-07-12 מדינת ישראל נ' ארז. (החלטה מיום 10.07.12 כב' השופט מנחם מזרחי (שלום - נתניה)

 

תקף בצוותא עם חבריו, גרם לחבלות חמורות - אי הרשעה !!!

pdf button
 
הנאשם, סוהר בבית מעצר, תקף יחד עם שניים אחרים את המתלונן בכך שהשלושה הפילו את המתלונן על הקרקע תוך שהם מכים אותו נמרצות בפניו ובגופו וגרמו לו במעשיהם לחבלות של ממש בכל חלקי גופו. לאחר הליכים משפטיים ממושכים הצליח עו"ד ג'קי - הנרי סגרון לשכנע את בית המשפט השלום בחיפה (כב' השופטת יעל אבירם - שופטת בכירה) לסיים את ההליך ללא הרשעה, הכל כדי שלא לפגוע בעתידו התעסוקתי של הנאשם.
 ת"פ (שלום - חיפה) 19740-08-09 מ"י נ' רמפל ואח'. 

החזיק 10 קילו חשיש מחולק למנות - שחרור למעצר בית !!!

pdf button
 
הנאשם הואשם בכך כי החזיק כ - עשר קילו חשיש מחולק ל - 10 פלטות. בית המשפט השלום בנתניה (כב' השופטת גלית ציגלר) מורה על מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים ובמסגרת ערר שהגיש עו"ד סגרון ג'קי - הנרי לבית המשפט המחוזי מרכז (כב' השופטת ליאורה ברודי) מתקבל הערר, החלטת בית המשפט השלום בנתניה מתבטלת והנאשם משוחרר לחלופת מעצר. 
עמ"ת 15945-01-10 (מחוזי מרכז) צעאדה נ' מדינת ישראל

 

 

תקף וחבט באחר עם מנעול הגה ושבר למתלונן שן - מאסר על תנאי וקנס

pdf button

הנאשם הורשע על פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון בכתב אישום מתוקן בו יוחסו לו עבירות של תקיפה חבלנית ואיומים. על פי עובדות כתב האישום המתוקן ביום 14/04/07 פגע רכבו של המתלונן ברכב השייך לאשת הנאשם. הנאשם הגיע למקום נטל מנעול הגה וחבט באמצעותו במתלונן. כתוצאה מכך נגרמו למתלונן חבלות של ממש בדמות שבר בשן וחבלות נוספות בפנים. במקביל נגרמו חבלות גם לאשת הנאשם לרבות שבר בשיניים קידמיות כתוצאה מאלימות שהופגנה כלפיה מצד המתלונן. עו"ד סגרון ג'קי-הנרי הצליח לשכנע את ביהמ"ש להסתפק בעונש של מאסר על תנאי וקנס בסך 2000 ש"ח. לעו"ד סגרון ג'קי-הנרי ניסיון עשיר והצלחות מוכחות בניהול תיקי אלימות חמורים.

ת"פ 4132-05-10 מדינת ישראל נ' אביטבול ואח'.

איים לרצוח את משפחתו - בית משפט בוחר בהליך שיקומי

pdf button

הנאשם הורשע על פי הודאתו במסגרת הסדר טיעון בכתב אישום מתוקן בכך שבמהלך החודשים ינואר עד מאי 2011 במספר רב של הזדמנויות איים להרוג את בני משפחתו; לחובת הנאשם הרשעות קודמות בין היתר גם בעבירות אלימות והוא אף ריצה בשנת 2009 תקופת מאסר למשך 10 חודשים. כמו כן תלויים ועומדים נגדו מאסרים על תנאי ברי הפעלה למשך 3 ו-6 חודשים . עו"ד סגרון ג'קי-הנרי הצליח לשכנע את בית המשפט להאריך את המאסרים המותנים שהיו כנגד הנאשם ולהסתפק בהתחייבות לשמור על קשר עם שירות המבחן.
ת"פ 25417-05-11 (שלום נתניה) מדינת ישראל נ' ראובן

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !