סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

הצלחות משרד עורך דין פלילי סגרון ג'קי


אסופת תקדימים של ענישה מקילה בעבירות גידול סמים - דוגמאות

 לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בביצוע עבירות גידול וסחר בסמים כאשר מטבעם של דברים חלק גדול מהתיקים הנם תיקים של גידול סמים מסוג הידרו.

אמנם כל עורך דין פלילי יכול לייצג בתיקי סמים ובתיקים של 'מעבדות  סמים', יחד עם זאת, לעורך דין פלילי מנוסה בייצוג בתיקים מסוג זה יש יתרון ברור בהבאת התיק לתוצאה טובה יותר. כמו בכל מקצוע, הנסיון בתחום המקצועי ווהצלחות המוכחות מהווים סוג של 'ביטוח' להצלחת ניהול התיק.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הנו מוכר בתחום ניהול תיקי הסמים ומהווה אחד מעורכי הדין הנחשבים ביותר בקרב עורכי הדין הפליליים העוסקים ומתמקצעים בתחום זה. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הישגים מרשימים בתיקים פליליים בהם נעצרו חשודים.נאשמים בתיקי גידול וסחר בסמים.

כיום, עורכי דין פליליים רבים משתמשים בתקדימים הנושאים את שמו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי כמי שייצג את הנאשמים והחשודים. לחצו על התמונה לקבלת דוגמאות למספר תקדימים לענישה מקלה בעבירות של גידול הידרו.

 gidul takdimim

 

 

אסופת ענישה מקלה בעבירות החזקת סכין ודקירות

tavla dkirot

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנו בעל ניסיון עשיר ומוכח בעבירות סכינאות, דקירות ועבירות של החזקת סכין. בעקבות ייצוג נכון וחשיבה יצירתית לקוחות המשרד זכו לענישה מקילה באופן משמעותי.

במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי באמצעות הנייד: 052-2892777 או במשרד 09-8339007 (רב קווי) 

באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. פנייתך חשובה לנו .

בלייזר, פלייסטיישן וסקס: שי שירזי מסודר בכלא

shayshirazi                                                                                                                                                       (צילום: ירון ברנר)

בית המשפט אישר בעבר הכנסת קונסולת המשחקים לתאו של שי שירזי, אבל בשב"ס טענו שאזל בחנויות. בעניין "בלייזר" טענו בשב"ס כי זה מגזין פורנוגרפי. הם בדקו אפילו בוויקיפדיה. השופט לא השתכנע, אישר לשירזי הכל - וגם התייחדות.

3:0 לטובת שי שירזי : האם בנו של העבריין הנתנייתי ריקו שירזי, המרצה מאסר על סיוע לרצח, יקבל פלייסטיישן, התייחדות וגליונות "בלייזר"? אלו השאלות שעמדו במוקד דיון משפטי רווי יצרים בבית המשפט לעניינים מנהליים בפתח-תקווה. בשב"ס אף הרחיקו לכת ובדקו בוויקיפדיה מהי פורנוגרפיה, ונתלו בהסבר כדי לפסול גליונות "בלייזר". השופט קבע כי שירזי יקבל את הגליונות, שלח את השב"ס לקנות לו קונסולת משחקים, ובנוסף יזכה להתייחדות אחת לחודש. 

בעתירה שהגיש שירזי באמצעות עורך דינו ג'קי סגרון, צוין כי בעבר נהג לקבל את המגזין לתאו, אך מאז שהועבר לכלא רימונים, בשב"ס חטפו את הגליונות לפני שהגיעו לתאו, משום שיש בהם "תכנים פורנוגרפיים". "העיתון אינו עיתון פורנוגרפי והוא כולל תמונות של נשים בבגדי ים שמצויות בעיתונים אחרים שמותרים לקריאה בבית הסוהר ומוקרנות בכלי התקשורת שמותרים לצפייה בבית הסוהר", נכתב בעתירה. הכתבה המקורית פורסמה באתר YNET (רענן בן צור) ביום 07.09.11 - לכתבה המקורית לחץ כאן.

שוחרר ממאסר לאירוע משפחתי

pdf button
בניגוד לעמדת שירות בתי הסוהר התיר בית המשפט לאסיר תושב האזור לצאת לאירוע משפחתי; פרקליטו, עורך דין פלילי ג'קי סגרון טען כי מדובר באסיר למופת וכי נוכחותו באירוע אקוטית.

האסיר, תושב האזור, נדון לעונש מאסר בן 136 ימים בגין עבירות אלימות. פרקליטו של האסיר, עו"ד ג'קי סגרון, עתר לבית המשפט לשחרר את האסיר לחופשה מיוחדת בת 12 שעות, על מנת להשתתף באירוע משפחתי.

בעתירתו טען עו"ד סגרון, כי מדובר באסיר למופת, נקי מסמים וכי השתתפותו באירוע המשפחתי אקוטית, שכן אם לא יהיה יעיב הדבר על שמחת המשפחה.

מנגד טענו נציגי שירות בתי הסוהר, כי ועדת מסוכנות פנימית מצאה, שלא ניתן להמליץ על חופשה מיוחדת של האסיר, שכן מדובר באסיר בעל פרופיל אלימות במשפחה. עוד נטען, כי על פי חוות דעת של גורמי מודיעין, לאסיר יריבים רבים וקיים מידע שיש בו כדי להצביע על מסוכנות מחוץ לכלא.

שופטת בית המשפט המחוזי, מרכז – לוד, קלרה רג'יניאנו, נענתה לבקשתו של עורך דין פלילי סגרון והתירה לאסיר לצאת לחופשה חריגה על מנת שישתתף באירוע המשפחתי.
הכתבה המלאה פורסמה ביום 02.03.16 באתר KSN אופירה חסיד - לכתבה המלאה לחץ כאן

אישום - גידלו סמים ליד בית קברות

pdf button
ביום 16.08.15 הוגש כתב אישום הוגש אתמול לבית משפט השלום בפתח תקווה נגד שלושה תושבי נתניה בין היתר בגין גידול סמים סמוך לבית קברות ביישוב אודים וכן בגין החזקת כלים להכנת סמים. במקום נתפסו שתילי סם במשקל של כ – 10 קילוגרם. פרים וגולן נצפו מביאים למקום מיכלי מים על מנת להשקות את השתילים. השניים אף מואשמים כי תיאמו גרסאות ביניהם כשבין היתר טענו בחקירתם כי הגיעו למקום על מנת לשטוף קברים ולהתבודד. גרבי אף מואשם בהפרת תנאים מגבילים בהם שוחרר במסגרת תיק סמים אחר בו הואשם בגידול 41 שתילי סם באזור נתניה.בדיון שנערך בבית המשפט השלום בפתח תקווה קיבל השופט את טיעוני עורך דין פלילי סגרון ג'קי והורה על שחרורו של הנאשם שהוא מייצג למעצר בית.
הכתבה המלאה פורסמה ביום 17.08.115 באתר פוסטה - לכתבה המקורית לחץ כאן

המשטרה התמהמה בביצוע מעצר - מגדל הסמים שוחרר

pdf button
צעיר בן 23, תושב השרון, נעצר בשבוע שעבר בחשד שגידל סמים בביתו. שוטרים, הגיעו לביתו של הצעיר, במרכז העיר, כשהם מצוידים בצו חיפוש- ככל הנראה בעקבות מידע מודיעיני שהיה בידיהם. במהלך החיפוש מצאו השוטרים שני עציצים בהם, על פי החשד, גודלו סמים.

פרקליטו של החשוד, עו"ד ג'קי סגרון, טען במהלך הדיון, כי במשך 20 ימים לא הגיעה המשטרה לעצור את החשוד. את נציג המשטרה שאל בדיון: "אני רוצה להבין את הרעיון, כי גם השופט לא הבין את הרציונל: אתה טוען שהוא מסוכן ועוסק בסמים, אבל משטרת ישראל 20 יום לא באה לדפוק לו בדלת, שיש חשד, למה לא מגיעים אליו?". בתשובה טען נציג המשטרה, כי אין לו מידע למה.

בהעדר הרשעות קודמות ביקש  עו"ד סגרון לשחרר את החשוד למעצר בית אצל ידידתו. שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, ארז נוריאלי, נענה לבקשת עו"ד סגרון וקבע בהחלטתו, כי "השאלה הטעונה הכרעה בבקשה זו, אפוא, אם החשוד ראוי לעונש בגין מעשים שבביצועם נחשד, או אם יהא במעצרו כדי להרתיע עבריינים-בכוח, אלא אך ורק אם מעצרו אמנם חיוני ונדרש לצרכי החקירה. יתר על כן, כמצוות המחוקק, גם בהתקיים חשד סביר ועילת מעצר על בית המשפט לבחון אם ניתן להשיג את מטרת המעצר האמורה בדרך חלופית של שחרור בערובה ובתנאים אשר פגיעתם בחירותו של החשוד פחותה מזו של מעצר".

ראה מדינת ישראל נגד בוניס - הכתבה המלאה פורסמה ביום 20.12.15 באתר ksn - לכתבה המקורית לחץ כאן

גנב הטרקטורון נעצר, שוחרר, נעצר ושוב שוחרר

pdf button
תושב המרכז (32) נעצר, בשבוע שעבר, בחשד שיחד עם אדם נוסף גנב טרקטורון מאבן יהודה. לאחר מכן החלו החשודים לפרק את חלקים מהטרקטורון. לפתע הבחין החשוד בשוטרים ועל פי החשד נכנס לרכב מסוג טויוטה והחל בנסיעה פראית תוך סיכון חיי שוטרים.

נציג המשטרה טען בדיון על הארכת מעצרו של החשוד, כי החשוד ברח מהזירה לאחר ששוטרים הגיעו למקום וניסה במהלך מנוסתו לדרוס שוטר. השוטר ירה לעבר הרכב בו היה החשוד. כמו כן טען, כי החשוד דרוש לחקירה תקופה ארוכה.

החשוד נעצר, ככל הנראה, כשבועיים לאחר המקרה, זאת למרות שבמשך שבועיים היו בידי המשטרה שמו ופרטיו של החשוד. פרקליטו של החשוד, עו"ד ג'קי סגרון, שאל בדיון על הארכת מעצר החשוד, את נציג המשטרה: "למה המתנתם שבועיים עד שהגעתם לשם? יש לכם שם של בן אדם, אם אתה טוען שהוא מסוכן, למה לקח לכם שבועיים להגיע לבית?בתגובה טען נציג המשטרה, כי צו החיפוש היה על שמו של חשוד אחר: "היה לנו משהו כללי ורק לאחר שהיה משהו קונקרטי הצו בוצע".

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, נחום שטרנליכט, שחרר את החשוד בתנאים מגבילים ומתח ביקורת על התנהלות המשטרה וקבע, כי למרות שצו החיפוש הוצא בתאריך ה-24.11.15 לא אצה למשטרה הדרך לבצע את החיפוש וכי לא התקבל הסבר ממשי מדוע המשטרה השתהתה: "אני יכול להסיק מאותה השתהות, כי היא מלמדת על כך שגם המשטרה איננה סבורה, שקיימת מסוכנות ממשית במקרה זה".

יומיים לאחר מכן נעצר שוב החשוד, בטענה, כי הוא נמלט. פרקליטו עו"ד הציג בפני בית המשפט את פרוטוקול הארכת המעצר שהתבצעה יומיים קודם ושאל את נציג המשטרה: "אתה אומר שהוא בבריחה והוא אצלכם, אתה מבקש את מעצרו והוא משתחרר ואתה לא מבקש עיכוב ביצוע". בתגובה טען נציג המשטרה, כי החשוד היה דרוש לחקירה במשטרת שדות וכי ברגע שהוא שוחרר ממשטרת שדות, משטרת נתניה נכנסה לתמונה.

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, ארז נוריאלי, לא נענה לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד ושחרר אותו בתנאים מגבילים.

ראה מדינת ישראל נגד עמר - הכתבה המלאה פורסמה ביום 20.12.15 באתר ksn - לכתבה המקורית לחץ כאן

המדובב הטוב, המדובב הרע

pdf button

לפני 11 שנה הרעיפה הפרקליטות שבחים על מדובב שהביא להרשעה של נאשם ברצח, עכשיו מפריכה הפרקליטות את האמינות של אותו המדובב כמי שניזון משמועות בנוגע לתיק רצח אחר – הכל כדי להכשיר את עד המדינה "הנתנייתי" במסגרת פרשה 512.
 maariv_-_15-10-2_medovevהכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה 04.10.14 - לכתבה המלאה לחץ כאן.

כתב אישום ראשון בפרשה 512: "חיילים" של אברג'יל נאשמים ברצח

kfir
חדשות בפלילים - ברטו חג'ג' וכפיר כהן, מאנשיו של אברג'יל, נאשמים ברצח העבריין דורון סרוסי ב-2004, שהיה מאנשי ריקו שירזי. לפי כתב אישום, שגובש באמצעות עדי ראייה ואיכון סלולרי, השניים דקרו אותו בשנתו. אחד החשודים בפרשה מיוצג על-ידי עורך דין סגרון ג'קי-הנרי. - הכתבה פפורסמה באתר WALLA ביום 03.07.15 על-ידי גלי גינת - לכתבה המלאה לחץ כאן.

נתניה: גידל סמים, התחרט, נתפס ושוחרר ממעצר.

חדשות בפלילים - כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד תושב נתניה (26) בגין גידול סמים והחזקת סמים. מכתב האישום עולה, כי הנאשם שכר דירה ברעננה, שם גידל סמים והחזיק ציוד לגידול קנביס. בין הכלים שהחזיק בדירה היו מאווררים, מדי טמפרטורה, מנורות חימום, כלים לגידול צמחים, חומרי דישון וכסף מזומן. 

הנאשם הודה בחקירתו בשכירת הדירה לצורך גידול סמים וכן בגידול סמים. פרקליטו עורך דין פלילי ג'קי סגרון, טען, כי בטרם נתפס ביקר בקברי צדיקים, שם ככל הנראה, התמלא חרטה, חזר לדירה והחל לפרקאת מעבדת הסמים. הנאשם זרק את הכלים, ניגש לשכניו, נתן להם את הכסף המזומן וביקש שיתרמו אותו לצדקה. שכנים שהבחינו בו זורק חפצים מהדירה הזעיקו את המשטרה.

שופטת בית משפט השלום בפתח תקווה, מרב גרינברג, קבעה בהחלטתה, כי "אין להתעלם מכך שהמשיב בהתנהלותו הוא זה שהוביל לאיתור המעבדה בדירה בה שכר, ואני מוצאת במעשיו מעין קריאה לעזרה והעברת מסר לפיו, הואחודל מיוזמתו מביצוע העבירות הפליליות אשר עסק בהן באותה עת". השופטת נענתה לבקשתו של עו"ד סגרון ושחררה את הנאשם למעצר בית מלא בבית הוריו. הכתבה המלאה פורסמה באתר קול השרון KSN ביום 06.01.15 מאת אופירה חסיד - לכתבה המלאה לחץ כאן.
maabadat_hydroצילום: משטרת ישראל.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !