סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

בגידה מאחורי סורגים: את מי ביקרה הארוסה?

לטענת פרקליטות המדינה כפי שנמסרה לבית המשפט העליון בעניינו של אסיר מוכר שעתר כנגד החלטת שירות בתי הסוהר שלא לאפשר לו להינשא לבת זוגתו, הגישה הפרקליטות מידע מודיעיני חסוי לפיו אין באפשרותה לאפשר לו לקבל אפילו תמצית, לנוכח אופיו של המידע. לצד זאת הפתיעה המדינה עם מידע חדש, שלפיו ביקרה הצעירה בעבר בכלא, ואפילו פעמיים בחודש האחרון. הכניסה הייתה לצורך מפגש עם אסיר אחר, שעליו היא הצהירה כי הוא חברהּ, והאסיר הצהיר עליה כי היא חברתו. לאור הגילוי המפתיע, הציעה המדינה לעדכן את בית המשפט אם האסיר הנבגד עדיין עומד על בקשתו להתחתן ולהתייחד עם מי שהגדיר "ארוסתו".

הכתבה המקורית פורסמה באתר YNET אביאל מגנזי מיום 05.02.13
לכתבה המקורית לחץ כאן.

שירזי שי - דיון בעניין הוצאה מהפרדה

בדיון שהתנהל בבית משפט מחוזי בבאר שבע בעניינו של האסיר שירזי שי, עתר בא כוחו, עוה"ד סגרון ג'קי-הנרי להוציאו מתנאי הפרדה בהם הוא שוהה, הטענה העיקרית הייתה כי בשל העובדה ששירות בתי הסוהר מקטלג את האסירים לפי 'אוייבים' ו - 'חברים'. אז שיושם באגף עם חבריו.

הכתב התפרסמה באתר פוסטה. ביום 27.11.12 (אמיר זוהר)

לכתבה לחץ על הקישור למטה:
http://www.posta.co.il/index.php/widgetkit/crime/279-2012-11-27-20-52-10 

מאסר שלישי, עבר פלילי עשיר, מידעים מודיעיניים - זוכה לשליש

האסיר מרצה את מאסרו השלישי בגין עבירות סמים, לאסיר הרשעות קודמות רבות. כנגד האסיר תלויים ועומדים מידעים מודיעיניים חסויים. האסיר מציג תוכנית פרטית. וועדת השחרורים החליטה לשחרר את האסיר. המדינה הגישה עתירה ("ערעור") על החלטת הוועדה לבית המשפט המחוזי מרכז. שם נותרה ההחלטה על כנה - האסיר משתחרר.
למסמך המלא הקש כאן

מאסר רביעי, עבר פלילי עשיר, מידעים מודיעיניים - זוכה לשליש

מאסר רביעי של האסיר, השתייכות לארגון פשע, התנהגות שלילית ועבר פלילי עשיר, וועדת השחרורים נעתרת לבקשתו של עו"ד סגרון ג'קי - הנרי ומורה על שחרורו ברישיון ("ניכוי שליש") של האסיר. הפרקליטות מגישה עתירה ("ערעור") כנגד החלטת הוועדה. ביהמ"ש המחוזי בהרכב  שלושה שופטים דוחה את בקשת המדינה והאסיר משוחרר.

למסמך המלא הקש כאן.

 

שחרור ממעצר - ביקורת קשה על התנהלות המשטרה בחקירת שני חשודים בסחיטה ובאיומים

שני חשודים בגילאי ה - 30 תושבי נתניה, שנעצרו לפני כשבוע בחשד לסחיטה באיומים, שוחררו ממעצר, תוך שבית המשפט מותח ביקורת קשה על תפקוד המשטרה. תחילתה של הפרשה כאשר אדם התלונן שאחד משני החשודים איים עליו והיכה אותו, למרות שזה החזיר לו כסף שהיה חב לו.
 
משסירב החייב לשלם, לטענתו, שני החשודים סחטו אותו והיכו אותו, ובהמשך נכנסו לביתו ורוקנו את תכולתו. לטענת החייב, המקרה אירע באמצע חודש מאי, ואולם החשודים שנעצרו בתחילת חודש יוני טענו כי המקרה "לא היה ולא נברא". במסדר זיהוי שהתבצע, אמו של המתלונן, שטענה כי ראתה אותם, לא הצליחה לזהותם. בקשתם של החשודים, להיבדק בפוליגרף, לא נענתה. לאחר שמעצרם של החשודים הוארך פעמיים, טען סנגורם בדיון השלישי, עו"ד ג'קי סגרון: "לטעמי זה סוג של חוצפה ותעוזה להגיע לבית משפט עם בקשה שלישית להארכת מעצר.
 
כל התנהלות החקירה היא בעצלתיים ובצורה לא נכונה. משטרת ישראל היא לא רק משטרה של המתלוננים, אלא צריכה לעשות כדי להגיע לחקר האמת". שופט בית משפט השלום בנתניה, מנחם מזרחי, הסכים עם עו"ד סגרון וציין בהחלטתו, כי אפשר לומר שחקירת המשטרה מתנהלת בעצלתיים. יומיים לאחר מכן שוחררו החשודים בהסכמת המשטרה.
הכתבה המקורית פורסמה באתר local.co.il (אופירה חסיד) - לכתבה המקורית לחץ כאן.

סמים בשקיות צ'יפס והמבורגר.....

כתב אישום ובקשה למעצר עד תם ההליכים הוגשו כנגד תושב נתניה בעל עסק לממכר המבורגרים שהואשם בכך שנהג למכור סמים מסוג חשיש בשקיות צ'יפס, בית המשפט השלום בנתניה נעתר לבקשת סניגורו של הנאשם, עוה"ד סגרון ג'קי-הנרי, ושלח את הנאשם לקבלת חוות דעת שירות מבחן שייבחן חלופת מעצר בעניינו.

הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 05.06.12 (רענן בן צור) - לכתבה המקורית הקש כאן. 

דקר את שכנו והרגו - שבע שנות מאסר למרות שהודה בביצוע הדקירות

היום, 23.04.12, גזר בית המשפט המחוזי בפתח תקווה שבע שנות מאסר בפועל על חיים יחיא לוי, תושב נתניה בן 31, שהודה במסגרת הסדר טיעון בהריגת שכנו, אביעד בן-שלום, בן 25. האירוע החל בעקבות סכסוך בין המנוח לבין הנאשם, בחדר המדרגות בבניין מגוריהם. המנוח, בן-שלום, נטל סכין מביתו, הכה את לוי ודקרו, ובהמשך דקר לוי את המנוח מספר דקירות אשר הביאו בסופו של דבר למותו של בן שלום. כמו כן נקבע כי לוי יפצה את בני משפחת בן-שלום ב-50 אלף שקלים. למעשה התיק החל כתיק רצח, העבירה שונתה לעבירת הריגה ובסופו של דבר הצליח עו"ד סגרון ג'קי-הנרי לשכנע את הפרקליטות להסתפק בעתירה עונשית של שבע שנות מאסר.
הכתבה המלאה פורסמה באתר וואלה ביום 24.02.12 (גלעד גרוסמן) - לכתבה המקורית הקש כאן.
הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 24.02.12 (נעמה כהן פרידמן) - לכתבה המקורית הקש כאן.

מעבדת סמים - גידול למעלה משלוש קילו - שוחרר בשלום ואח"כ במחוזי

pdf button
 
הנאשם נתפס כשהוא מגדל סמים מסוג הידרו במעבדה ביתית במשקל כולל של למעלה משלוש קילו נטו. הנאשם נשלח לקבלת תסקיר ולאחר קבלת התסקיר וטיעוני עו"ד סגרון ג'קי-הנרי הורה בית המשפט השלום בנתניה (כב' השופטת חנה שניצר - זאגא) על שחרורו של הנאשם למעצר בית. המדינה החליטה לבקש עיכוב ביצוע השחרור והגישה ערר לבית המשפט המחוזי מרכז שם נדון הערר בפני כב' השופטת אסתר שטמר. לאחר שנטענו טיעוני הצדדים החליט בית המשפט המחוזי לדחות את ערר המדינה והותיר את תנאי השחרור על כנם. לעו"ד סגרון ג'קי-הנרי ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בתיקים מסוג זה.
עמ"ת 12671-04-12: מדינת ישראל נ' סרף(עציר) (מחוזי מרכז) החלטה מיום 06.04.12. 

קללות בפייסבוק גלשו למכות רצח ברחוב

קללות ברשת הפייסבוק, הובילו לתקיפה חמורה. כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד ארבעה קטינים (15-17) תושבי אזור השרון בגין חבלה חמורה בנסיבות מחמירות. לפי כתב האישום החמור שהוגש נגד הארבעה עולה, כי הסכסוך בין הנערים לבין הנער המותקף החל עקב אירוע שאירע בפייסבוק, במהלכו קילל הנער המוכה את אחות אחד הנאשמים והתבטא אליה בגסות. בתחילת חודש פברואר פגשו הנאשמים בנער המקלל בגן ציבורי. אחד הנאשמים ניגש אליו ואמר לו כי הוא רוצה לדבר איתו. נאשם נוסף ניגש אליו אחז בחולצתו והטיח את ראשו ברכב חונה מספר פעמים, עד אשר הנער המותקף נפל. מיד לאחר מכן ניגשו הנאשמים לנער המותקף, חבטו בראשו, בגבו, בבטנו ובשאר חלקי גופו באגרופים ובבעיטות. הנער זעק לעזרה, אולם הנאשמים לא חדלו - עד שתושבים המתגוררים בבניין סמוך צעקו להם לחדול. לאחר מכן נמלטו הנאשמים מהמקום. הנער המותקף אושפז בבית חולים ואובחנו אצלו פגיעות גופניות, בין השאר פגיעה משמעותית במערכת השריר, פגיעה נוירולוגית, כאבי ראש חזקים ונפיחות בפנים. עורך הדין סגרון ג'קי-הנרי הצליח לשכנע את בית המשפט להורות על שחרורם של הנערים ממעצר. הכתבה המלאה פורסמה בקול השרון ביום 24.02.12 אופירה חסיד) - לכתבה המקורית הקש כאן.

גביית חובות - נוסח נתניה

אדם שלא קיבל החזר על הלוואה שנתן "מכר" לפי החשד את החוב לשלושה בכירים בארגון הפשע שירזי מנתניה. הם נעצרו בחשד לסחיטה באיומים ושוד הרכב.  שלושה תושבי נתניה, המוגדרים על ידי המשטרה כבכירים בארגון הפשיעה של העבריין ריקו שירזי, נעצרו על-ידי בלשי היאחב"ל בחשד לעבירה של סחיטה באיומים ושוד. על פי החשד, השלושה "לקחו" רכב השייך לאדם שלא עמד בתנאי החזר הלוואה שנטל. יחד איתם נעצר אדם, שעל פי החשד "העביר" לשלושה את החוב שלו כדי שיגבו את הכסף. על פי עדויות שבידי היאחב"ל, השלושה אכן פעלו בדרך זו ואיימו על האיש  שחייב כסף כי יפגעו בו אם לא יחזיר את החוב. בשלב מסוים החליטו לערוך "מעין הוצאה לפועל", כשלקחו את מכוניתו של החייב.  בחקירתם שמרו השלושה, על זכות השתיקה. המאמר המקורי פורסם באתר YNET - "מה עושים "חיילים" של שירזי למכונית של חייב?"

 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !