סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

במשטרה נערכים למלחמת חיסולים לקראת שחרור שירזי

חדשות בפלילים - שי שירזי, בנו של ראש ארגון הפשע ריקו שירזי, ריצה חמש שנות מאסר בגין סיוע להריגה וישתחרר עוד שבועיים. במשטרה חוששים שינסה לבוא חשבון עם "חיילים" שנטשו אותו - ונערכים להיאבק בהם.
הכתבה המלאה פורסמה ביום 05.10.14 אבי אשכנזי - לכתבה המלאה לחץ כאן.
mishtahrer2014
                                                                                                                                                      צילום מאתר שב"ס 

סטירת לחי לסניגור, בבריכת העיר - ספורטן חדרה

עורך דין של הסניגוריה הציבורית, שבילה עם בני משפחתו בבריכת ספורטן חדרה, מצא את עצמו מול ודים שאולוב בן ה-30, עבריין ותיק, שהיה שם עם חברו. התפתח ויכוח ועל פי הנטען עכשיו, סטר שאולוב לעורך הדין, אחרי חילופי דברים בקשר עם טענותיו של שאולוב כי עורך הדין התלונן בעבר על חברו, תלונה שהובילה לכתב אישום, להרשעה ולמאסר בפועל. בבריכה התפתחה קטטה רבתי.
הכתבה המקורית התפרסמה ביום 29.08.14 באתר מגזין המושבות - יואב איתיאל - לכתבה המקורית לחץ כאן

shalom_hadera


צילום: יואב איתיאל 

חשד: תקף עורך דין בבריכה בשל טענות בעניין ייצוג כושל של חברו

חדשות בפלילים - ו.ש. הסגיר את עצמו למשטרה, לאחר שהיה מבוקש בחשד לתקיפת עורך דין בבריכת הספורטן בחדרה. השופטת הפסיקה את הדיון בדרישה שהמשטרה תראה לה את הסרטון המלא ממצלמות האבטחה ולא צילומים מתוכו. לבסוף האריכה את מעצרו של ו.ש.
הכתבה פורסמה באתר פוסטה, אמיר זוהר, ביום 31.08.14 - לכתבה המקורית לחץ כאן.
sportan_hadera_archion 
צילום: ארכיון אתר פוסטה

11 שנות מאסר נגזרו על שושן ברבי לאחר תיקון משמעותי בכתב האישום

חדשות בפלילים - ברבי הורשע בעסקת טיעון בגרימת מוות ברשלנות של שלוש נשים. בנוסף, הוא יפצה את המשפחות ב-150 אלף שקל. השופטת: "מעשים נפשעים ומכוערים". משפחת ההרוגות: "ציפינו ל-20 שנה". הסנגורים: נערער לעליון.
 

shushan

השר לביטחון פנים אוכל במקום מפגש לעבריינים?

חדשות בפלילים - במשטרת נתניה מנהלים בחודשים האחרונים מלחמת חורמה בתרבות שתיית האלכוהול, צריכת סמי הפיצוציות ובתת תרבות הסכין, כך שכל עסק שמבוצעת בו פעילות בניגוד לחוק, הנוגעת לשלושת הדברים הללו, נסגר בצו מנהלי ל-30 ימים, צו שעיקרו פגיעה גדולה בעסק שאיפשר את הפעילות הזו בתחומו ובמקרים מסויימים אף היה המעודד לה.
ממול עומדים בעלי העסק. חלקם הגדול פונה בבקשה לביטול הצו ונדחה. חלק קטן אחר מצליח לבטלו בטענות סדורות ובהוכחות כי סגירתו נעשתה שלא בצדק. "מה העסק אשם שבאים עבריינים ומבצעים בו פעילות אלימה?" טוען השבוע עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי בבקשה דחופה לביטול צו שניתן כנגד מזנון גניש, מזנון בשוק נתניה בו אירעו דקירות לפני כשבוע. על פי עו"ד סגרון, למזנון ולצוותו אין כל קשר לאירוע האלים שאירע במקום במקרה, והמזנון אינו מהווה מקום מפגש עברייני המהווה סכנה לשלום הציבור, כפי שטענה המשטרה בצו הסגירה שהוצא למקום.כדי לחדד את טענתו כי המקום אינו מסוכן לציבור מעלה עו"ד סגרון טענה מפתיעה ולפיה השר לבטחון פנים בכבודו ובעצמו, נוהג להתארח ולאכול במזנון באופן תדיר בימי שישי.
"כאמור, טוען הקצין כי המקום שימש למקום מפגש בין עבריינים. בעניין זה אין שום אשמה מצד המבקש (גניש – א.ו.) שהרי אין שום טענה שהניצים הוזמנו למקום על ידי המבקש, אין טענה כי המבקש ידע על הגעתם מבעוד מועד ואין טענה כי הוא יכול היה למנוע את האירוע בדרך כלשהי" כותב סגרון בבקשתו ומוסיף :"ואם בבאי המקום עסקינן, הרי שאת בית העסק פוקדים מדי יום קהל מגוון מכל קצוות האוכלוסייה וכך, מידי שישי בבוקר, על בסיס קבוע, מגיע למקום השר לבטחון פנים ופמלייתו לסעוד במקום, זאת נוסף על קציני משטרה בכירים, עובדי ציבור ועוד שלל אנשים".
לטענת סגרון, גניש רישת את עסקו במצלמות ומסר אותן למשטרה מייד כשזו דרשה אותן בכדי ללמוד על האירוע. "ברור שפעילות העסק לא מהווה שום סכנה לשלום הציבור" מסכם סגרון דרישתו ומוסיף: "המשטרה מחפשת קיצורי דרך ובוחרת בענישה קלוקלת, גורפת וקולקטיבית. יתרה מכך, בשורת החלטות שהתקבלו בבתי המשפט, נפתחו מחדש עסקים שהוכח שאין להם שמץ של קשר לאירוע ואני סבור שכך יהיה גם במקרה הזה".

הכתבה המקורית פורסמה באתר israelnow.co.il (השבוע בנתניה - אסף ועקנין) - לכתבה המקורית לחץ כאן 

המשטרה לא מצאה זמן לחקור - החשודים שוחררו ממעצר

חדשות בפלילים - מתקפת ההצתות של הפיצוציות  בנתניה הביאה שני חשודים בני קצת יותר מגיל 18 אל ספסלי בית המשפט בפתח תקווה שם נאלץ השופט התורן, חגי טרסי, להעביר על המשטרה ביקורת נוקבת ולשחררם למעצר בית, על אף שהחומר שנאסף עד לאותו מועד לא רק הקים חשד סביר כנגדם אלא אף העלה כי מדובר בחשודים בעלי מסוכנות גבוהה.
השניים, תושבי כפר יונה, הוחשדו על ידי משטרת נתניה בהצתת פיצוצייה ברחוב הרצל בסוף חודש ינואר. לאחר שנאספו כנגדם ראיות, הובאו השניים להארכת מעצר שם ביקשה המשטרה לבצע מספר פעולות חקירה שניתן לעשות רק כשהשניים במעצר. להארכת המעצר השנייה הגיעה המשטרה עם הצהרה כי נדרשות 4 פעולות נוספות המצדיקות מעצרם שוב. אלא מה, על אף שהוארך מעצרם של השניים שוב, המשטרה לא טרחה לבצע את פעולות החקירה לשמן נעצרו השניים ומשום כך נאלץ כאמור השופט טרסי לשחררם כשהוא מביע בעצם שחרורם למעצר בית, ביקורת על אוזלת ידה של המשטרה בביצוע פעולות אשר רק בעבורן הושארו החשודים במעצר.
עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, עורך דינו של אחד החשודים טען כי המשטרה הטעתה את שופטת המעצרים הקודמת לחשוב כי בכוונתה לחקור אותם ולהטיח בפניהם את חומרי החקירה אותם אספה, אולם למעשה לא עשתה מאומה והשניים שהו במעצר "לחינם".

הכתבה המקורית פורסמה באתר israelnow.co.il (השבוע בנתניה - אסף ועקנין) - לכתבה המקורית לחץ כאן.

הסדר: שושן ברבי לא יואשם בהריגה אלא בגרם מוות ברשלנות

חדשות בפלילים - הפרקליטות הודיעה שלא תצליח להוכיח במשפטו של שושן ברבי את סעיף ההריגה, שהופחת לגרימת מוות ברשלנות. בתאונה נדרסו למוות אלכסנדרה רובינוב, סבטלנה יגודייב ובתה שושנה. סעיף הנהיגה בשכרות יימחק. יתר העבירות, ובהן הפקרה ושיבוש הליכי משפט, יישארו.
 
עורכי הדין מוטי כץ, אורי כץ, דוד יפתח ועו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי - המייצגים את ברבי - אמרו בתגובה להסדר הטיעון: "ההסדר לא עושה שום חסד עם הנאשם. הוא הולם במדויק את הראיות שנשמעו בבית המשפט. במאמר מוסגר אנחנו סבורים שמלכתחילה אלה היו צריכות להיות פניו של כתב האישום, כי בסופו של יום בחומר הראיות ישנו בסיס איתן לכך שהולכות הרגל, למרבה הצער חצו את מעבר החציה באור אדום. מהירותו של הנאשם גם אם חרגה מהמותר המדובר בחריגה מזערית אשר כשלעצמה בדוח הקרב מכוננת עבירת רשלנות. אנחנו מקווים שבית המשפט יתייחס לתאונה באותן אמות מידה שראוי להתייחס לתאונות מסוג זה תוך התעלמות מוחלטת מרעשי הרקע שהיו בלתי מוצדקים".

הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET על ידי נעמה כהן פרידמן ביום 23.01.14 , 14:21 - לכתבה המלאה לחץ כאן. 

שי שירזי דורש מאסר לקצין שב"ס

חדשות בפלילים - נמשך תהליך הבידוד של עבריינים בכירים מאחורי הסורגים * בניגוד להחלטת בית המשפט - הפרקליטות ושב"ס אינם מאפשרים לשירזי ג'וניור ביקורים פתוחים גם עם הסבא שלו ואמו * עכשיו פרקליטו הגיש עתירה בה הוא טוען לביזיון בית המשפט ודורש להשית סנקציות על "האחראים למחדל"

הכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה על ידי אמיר זוהר . - לכתבה המלאה הקש כאן.

"החוק הפלילי אינו מאפשר להוכיח שכרות באמצעות תמונות"

ההסדר המתגבש של שושן ברבי לשינוי כתב האישום מהריגה, לגרם מוות ברשלנות, הוא הישג גדול לעורכי דינו, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, דוד יפתח ומוטי כץ. ההסדר המתגבש, שפרסומו עורר תרעומת גדולה בקרב הציבור, לאחר שברבי נחשד כמי שמעורב בהריגתן של שלוש נשים לאחר שעל פי טענות הפרקליטות, נהג במהירות מופרזת, לאחר ששתה לשוכרה ותוך שהוא חוצה את הצומת באור אדום ופוגע בהן כשהן עוברות מעבר חצייה.

הכתבה המלאה פורסמה באתר israelnow.co.il על ידי אסף וקנין | פורסם: 18.01.2014 07:48. - לכתבה המלאה, הקש כאן

אבי אבוטבול שהורשע במעורבות ברצח רענן לוי, מבקש לסיים את מאסרו

חדשות פלילים - העבריין אבי אבוטבול, שהורשע לפני שנתיים במעורבות ברצח הנער רענן לוי בשנת 2004, עתר הבוקר לביהמ"ש לעניינים מנהליים בבקשה לסיים את תקופת מאסרו. ועדת השחרורים קבעה כי הוא אסיר פלילי הפעיל מתוך כתלי הכלא, אך עורך דינו מכחיש את הקביעה בטענה ש"אין בסיס לדברים". 

אבוטבול, עתר באמצעות פרקליטו עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, נגד קביעת ועדת השחרורים בכלא, לפיה הוא נחשב לאסיר פלילי הפועל מתוך הכלא עם גורמים עבריינים מחוצה לו. עו"ד סגרון אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "אנו מקווים שבית המשפט לא יסתמך רק על מידע מודיעיני, כל עוד לא הפך המידע הזה למאסר או לכתב אישום הוא שווה כקליפת השום, ועל כן אני מקווה שייעשה צדק עם מרשי". 

הכתבה המלאה התפרסמה ביום 06.01.12 באתר חדשות 2 - לכתבה המלאה לחץ כאן

בחזרה לעיר היהלומים

חדשות בפלילים - המשטרה: סכסוך כספי בין יהלומנים הוביל להנחת מטען חבלה בפתח ביתו של יהלומן קנדי בנתניה * החשודים, שמכחישים: בנו של היהלומן הנתנייתי שלום סעדה וחתנו מאיר בוכריס, שבמקרה הוא גם בעלים של משרד להלוואות ושותף לשעבר של ריקו שירזי.
 

משטרת נתניה עצרה (15.10) שני אנשי עסקים קרובי משפחה מהעיר, בחשד שהיו מעורבים בהנחת מטען חבלה. השניים, מוכרים היטב בבראנז'ה מעיסוקיהם בתחום היהלומים וההלוואות בשוק האפור. כנראה שבדיוק בגלל עיסוקיהם אלה הם נעצרו, ובמיוחד על רקע סכסוך כספי עם בעל הדירה, יהלומן יהודי קנדי.

הכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה על ידי מיכאל פרוסמושקין on . - לכתבה המלאה הקש כאן.

מוצרי ים המלח ד"ר נונה

על המטען ליד הדלת נכתב: 2.5 מיליון דולר

חדשות בפלילים - אזרח קנדה שעוסק ביהלומים גילה סכנה גדולה על מפתן דירתו בנתניה והזעיק חבלנים. לפי המשטרה, הסכום שצוין היה חוב במסגרת סכסוך. "הבניין היה יכול לקרוס מהפיצוץ"
הכתובת הייתה על הפצצה: שני תושבי נתניה נעצרו בחשד למעורבות בהנחת מטען גדול בפתח דירתו של אזרח קנדה המתגורר בעיר. ילד שמתגורר בבניין הבחין בחבילה שהכילה את המטען, אולם הדבר לא עורר את חשדו. האזרח הקנדי שהגיע לדירתו זמן קצר לאחר מכן סבר שמדובר במטען והזעיק למקום את המשטרה. במשך חמש שעות עמלו חבלנים על פירוק המטען, שעליו נרשמה הכתובת "שני מיליון וחצי דולר".

המקרה אירע ביום רביעי שעבר. הילד שהבחין בחפץ בכניסה לאחת הדירות בקומה התשיעית של הבניין, שיחק בו עד שאמו גערה בו וביקשה ממנו להיכנס לביתם. בעוד חבלני המשטרה טיפלו במטען, פינו שוטרים את הדיירים מהקומות העליונות של הבניין והורו לשאר הדיירים לסגור חלונות ולהסתגר בבתיהם. גם דיירים בבניינים סמוכים התבקשו להסתגר בבתיהם וחלק מהרחוב אף נסגר.

דייר בבניין סיפר כי "היה הרבה לחץ והרבה פחד. אי אפשר היה לצאת מהבניין. השוטרים הסתובבו בחוץ וכל מי שהציץ החוצה האירו עליו מיד בפנס וצעקו לו להסתגר בדירה. אנשים לא הבינו בהתחלה מה קורה ורק לאחר מכן הבנו שמדובר במטען חבלה גדול".

חקירת משטרת נתניה העלתה כי הרקע להנחת המטען מול דירתו של הקנדי שעוסק ביהלומים הוא סכסוך עסקי. ככל הנראה מדובר בחוב כספי או בחשד שהקנדי "עקץ" חברה בתחום היהלומים. החוקרים מעריכים שהסכום שצוין על המטען הוא החוב שאותו נדרש הקנדי לשלם.

שני החשודים שנעצרו, בני 41 ו-47, הכחישו בחקירתם את המיוחס להם. שניהם מיוצגים על-ידי עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי. לדבריו היהלומן מודה כי קיים חוב אך מכחיש כל קשר למטען שהונח ואילו איש הנדל"ן מכחיש כל קשר לחשדות נגדו.

 גורם במשטרה אמר כי "אנחנו בודקים את כל הכיוונים. מה שבטוח זה שמדובר במטען גדול שאם הוא היה מתפוצץ הבניין היה קורס ועשרות אזרחים תמימים היו נפגעים".

 יצוין כי כמה שעות לאחר פינוי המטען מהבניין התפוצץ מטען אחר בכניסה לבית ברחוב הרותם בעיר. מעוצמת הפיצוץ התרסק שער הכניסה לבית, אולם לא היו נפגעים. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

 הכתבה פורסמה באתר YNET ביום 16.10.13 רענן בן צור - לכתבה המלאה הקש כאן.

האקס של הכראג'ות

חדשות בפלילים - חזי ראובן נוהג לגונן בתקשורת על חברו הטוב שושן ברבי ועל הבת דוד שלו ניצה ברבי, אבל לו עצמו יש סיפור מרתק שכולל פציעה בניסיון התנקשות, שיקום רפואי בהפרדה הארצית בכלא  ושיקום נפשי במרינה של הרצליה * האיש שסייע למשפחת כראג'ה במלחמה עם משפחת אבוטבול טוען שהוא עזב את הפשע ועבר לתרבות הסלב גם אם יש לו חוב מוסרי לאברג'לים ולריקו שירזי.

הכתבה המלאה פורסמה ביום 12.07.13 באתר פוסטה (אמיר זוהר) - לכתבה המלאה לחץ כאן

נעצרו חשודים בהסלקת מטען חבלה ליד נקודת משטרת כפר יונה

חדשות בפלילים - כתשעה חודשים לאחר מציאת מטען חבלה בשטח פתוח בסמוך לנקודת המשטרה בכפר יונה, עצרו חוקרי היחידה המרכזית ארבעה צעירים מנתניה ובני ברק, בחשד לעבירות החזקה וסחר באמצעי לחימה שכללו מטעני צינור. הארבעה מכחישים.

הכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה ביום 11.09.13 (אמיר זוהר) - לכתבה המלאה לחץ כאן.  

"תרימי אותו למיטה, הוא כבר יעזור לך"

כך על פי כתב האישום הציע ששון כהן מרעננה, אחד הנאשמים בפרשה, לתושבת העיר בתמורה לקידום מהלכים ב"עמידר". האישה: "כתב האישום מבוסס על שיחות טלפון מלוכלכות ורכילות זדונית, נגרם לי עוול נוראי". כהן: "אין ראיות לאישומים"  

פורסם ביום 21.06.2010 באתר YNET (אירית גרינברג-שאול) לכתבה המקורית לחץ כאן.

הוודקה של יוסי מוסלי, כאב השיניים של שי שירזי

 הוודקה של יוסי מוסלי

חדשות בפלילים - לפני ארבע וחצי שנים חגג יוסי מוסלי יום הולדת בכלא, אבל באותו יום תפשו סוהרים בקבוק וודקה בארון שלו ומאז הוא בתנאי הפרדה * בינתיים, דו"חות מודיעינים שהוצגו לבתי המשפט קבעו שהוא בקשרים טובים עם האברג'לים, מה שמנוגד לדו"חות מודיעינים של ימ"ר תל אביב ויאחב"ל, שם מדברים על מלחמה עקובה מדם בין שני הארגונים * מי צודק? בג"צ יכריע, גם בנוגע לרופא השיניים הפרטי של שי שירזי.

 

פרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אל עו"ד פלילי

יוסי מוסלי

לכתבה המלאה שפורסמה ביום 24.02.13 באתר פוסטה (אמיר זוהר) לחץ כאן. 

משבר אמון מודיעיני בין שב"ס למשטרה בנושא הפרדה ארצית

אחרי שש שנים לבד בהפרדה עורכת הדין של אסי אבוטבול מדווחת לשופט על הידרדרות במצבו המנטלי והבריאותי * פרקליטו של ריקו שירזי דורש חקירה פלילית נגד קציני שב"ס המעורבים בהגשת התצהיר המודיעיני ה"מוזמן" * קצין שב"ס יוסף מקדש: בשל משבר אמון עם המשטרה לא נגיש תצהירים מודיעיניים עד הודעה חדשה.
הכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה 19.03.13 אמיר זוהר - לכתבה המלאה לחץ כאן

חשוד בסחר בסמים שוחרר למעצר בית כי לא ניתנה חוות דעת מהמשטרה

בית משפט השלום בנתניה שחרר למעצר בית גבר בן 31 מכפר יונה שנעצר בסוף השבוע בחשד שהחזיק כמות גדולה של סמים וסחר בסמים בנתניה. הוחלט לשחררו כיוון שלא הגיעה חוות דעת של המעבדה המשטרתית על סוג הסמים ועל הכמות שנתפסה. סנגורו של החשוד, עו"ד ג'קי סגרון, אמר שצריך לשחרר את מרשו עד שתגיע חוות הדעת.
הכתבה המקורית פורסמה באתר  YNET (רענן בן צור מיום 11.03.13) - לכתבה המקורית לחץ כאן.

חשד לתצהירים "מוזמנים" של קציני מודיעין בשב"ס נגד אסירים בהפרדה הארצית

פרקליטות מחוז דרום חשפה חשד לפרשה חמורה של תצהירים "מוזמנים" עליהם חתם קצין מודיעין של שב"ס בהנחיית היועץ המשפטי של גוש דרום, במטרה להצדיק את הבקשה להאריך את השהות של ריקו שירזי בהפרדה ארצית * דו"חות מודיעינים בעייתיים נחשפו לאחרונה גם בבקשות נגד יוסי מוסלי.
לכתבה המלאה שפורסמה ביום 06.02.13 באתר פוסטה (אמיר זוהר) לחץ כאן

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !