סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

שוחררו החשודים בהצתת מתחם האחים בוקל

חדשות בפלילים - לאחר שהמשטרה הצהירה על התקדמות דרמטית בחקירת ההצתה "אחוזת אלכסנדרה" השייכת לאחים ברוך ואייל בוקל, החליטה הבוקר (21.9.15) המשטרה על שחרורם של חמשת החשודים מהמעצר לאחר שהראיות לכאורה, שלטענת המשטרה נאספו במהלך החקירה, טרם הבשילו לכתב אישום. החמישה הם: יצחק עלפי, עומר סער, רותם בר כהנא, עומרי זוארץ ודוד ציון. כאמור, השחרור של החמישה הגיע לאחר שבשבוע שעבר קבע השופט עמית מיכלס כי  "בתיק חלה התפתחות דרמטית שיש בה כדי לבסס את החשד נגד החשודים בצורה משמעותית ביותר". יתרה מכך, נציג המשטרה אף הצהיר באותו דיון כי  אותה ההתפתחות בחקירה "סותמת את הגולל על התיק... אני סבור שהתיק הולך לקראת הגשת כתב אישום... מדובר בראיה מאוד חזקה שקושרת את החשודים לביצוע העבירה, ראיה שאי אפשר להתעלם ממנה". כאמור, הבוקר החליטה המשטרה לשחררם. החמישה - אשר היו מיוצגים על ידי עורכי הדין ג'קי סגרון, שי שורר וחיה מלול – שוחררו למעצר בית עד 27 בספטמבר ובתנאים מגבילים נוספים. הכתבה פורסמה באתר פוסטה - לכתבה המקורית לחץ כאן.

alexandra

אישום: תקף בקרש שוטר שמנע לינץ' ושוחרר ממעצר

חדשות פליליםפרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (05.11.15) כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה כנגד תושב המרכז, בן 46, בגין תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות. מכתב האישום עולה כי לנאשם מיוחסות עבירות תקיפה הגורמת חבלה ממשית, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וניסיון תקיפת סתם, כל זאת במסגרת הפיגוע שאירע בנתניה. ביום שני האחרון, דקר פלשתיני מספר אזרחים בעיר נתניה ולמקום הגיעו כוחות משטרה שעצרו את המחבל, השתלטו עליו, אזקו אותו והשכיבו אותו על הרצפה.

כוחות משטרה פעלו להרחקת אזרחים מהמקום בו נמצא הדוקר באותה העת. על פי כתב האישום, הנאשם הגיע למקום, אחז בקרש ארוך וניסה להכות את הדוקר מספר פעמים. שוטרים שהיו במקום ניסו למנוע מפדידה לפגוע בדוקר, אך הוא המשיך לנסות להכות אותו.של פדידה, עורך דין פלילי ג'קי סגרון, העביר ביקורת נוקבת על המעצר ועל כתב האישום, ואמר כי הדברים המיוחסים למרשו התרחשו טרם השתלטו השוטרים על המחבל, ונשקפה סכנה לחיי האזרחים. "לוקחים את הלקוח שלי ומאשימים אותו בתקיפת מחבל כאשר השוטרים שירו בו מועמדים לצל"ש. מרשי הגיע הרבה לפני שהשוטרים הגיעו, והוא מוצא את עצמו מאחורי סורג ובריח" אמר עורך דין פלילי סגרון, והוסיף "המשטרה יוצאת בפרסומים וקוראת לאזרחים להצטייד בנשק, הלקוח שלי לא הצטייד בנשק אלא לקח מקל ורץ אחרי המחבל, כדי להגן על האזרחים שהיו תחת סכנה ואיום ממשי. עדיף היה לו להיפצע כמו הקשיש שנלחם עכשיו על חייו?". - בית המשפט הורה על שחרורו של הנאשם למעצר בית.

הכתבה פורסמה באתר ידיעות אחרונות ביום 06.11.15 ענת מידן - לכתבה המקורית לחץ כאן.
הכתבה פורסמה באתר ישראל היום 05.11.15 נצחיה יעקב - לכתבה המקורית לחץ כאן.

 fadida

נחשפה רשת לייצור מטבעות מזוייפים

matbeot2
חדשות בפלילים - בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם של שלום פיטוסי (49)  מאשדוד, מאיר מטטוף (43) מתל אביב וסאם יאסין (40)  מטמרה החשודים בייצור מטבעות מזוייפים של 10 ושל 5 שקלים בכוונה להחדירם לשוק. השלושה, אשר מיוצגים על ידי עורכי הדין ג'קי סגרון, גלית בש ובנימין בן נתן,  נעצרו יחד עם מספר מעורבים נוספים שעוכבו לחקירה על ידי חוקרי היאל"כ בלהב 433 .  במחסן באיזור גוש דן שעל פי החשד החזיקו החשודים  נתפסו מכונות, גלופות וחומרי גלם לייצור מטבעות וכן מאות מטבעות החשודים כמזוייפים ברמות גימור שונות. המעצרים, העיכובים והחיפוש התבצעו בתום חקירה סמויה שניהלה להב 433 יאל״כ במסגרתה בוצעה פעילות מודיעינית, מבצעית וחקירתית אשר מנעה את הזליגה של המטבעות המזוייפים לשוק.הכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה ביום 30.09.15 - לכתבה המקורית לחץ כאן.

תיעוד: סוהר מבריח חפצים אסורים לאסירים


gershon

חדשות בפלילים - סוהר המוצב בכלא אשל בבאר שבע, נאשם שפתח בעסקי הברחות במתקן הכליאה שבמסגרתן העביר לידי אסירים חפצים שונים וציוד אישי תמורת מאות ואלפי שקלים. לאחר שתועד במצלמות הכלא טען הסוהר כי לא ידע דבר על תוכן השקיות. חלק מהמעשים תועדו במצלמות האבטחה אותן הכיר היטב. הסוהר מיוצג על-ידי עורך דין ג'קי הנרי סגרון. הכתבה פורסמה ביום 14.07.15 באתר רשת על-ידי גיא פלג - לכתבה המלאה לחץ כאן.

פרשת 512: שני חשודים מנתניה נעצרו בחשד למעורבות ברצח


sacinn22

חדשות בפליליםהותר לפרסום, כי שני תושבי נתניה נעצרו במסגרת גל המעצרים בפרשת 512, בחשד למעורבות ברצח דורון סרוסי; רצח שאירע בנתניה בשנת 2004

במסגרת גל המעצרים רחב ההיקף בפרשת 512, בו נעצרו למעלה מ-50 חשודים המשתייכים, לכאורה, לארגוני פשע וחשודים בעבירות של מעורבות ברצח, סמים והלבנת הון, הותר לפרסום, כי ביום שלישי השבוע עצרה המשטרה שני חשודים תושבי נתניה (49 ו-36) החשודים במעורבות ברצח דורון סרוסי – רצח שאירע בנתניה בשנת 2004.

החשודים הכחישו את מעורבותם ברצח וכן הכחישו כל היכרות עם הנרצח. אחד מהחשודים אף נחקר בעבר בחשדות דומים בפרשת רציחתו של דורון סרוסי, אולם לא הוגש נגדו כתב אישום בעניין.

פרקליטיו של אחד החשודים, עורך דין ג'קי סגרון, מסר לקול השרון – ksn, כי "מדובר בחקירה ממוחזרת. המשטרה מרעננת תיקים כל עשור בערך. כמו בפעם הקודמת, גם הפעם לא יצא מזה כלום"

הכתבה המקורית פורסמה באתר KSN ביום 20.05.15, אופירה חסיד - לכתבה המקורית לחץ כאן.

המשטרה: שני עבריינים נעצרו בנתניה בדרך לניסיון חיסול

gun355345
חדשות פליליםשני עבריינים מוכרים נעצרו בנתניה כשבסמוך אליהם נמצא אקדח, כובע גרב ואופנוע עם לוחיות רישוי מזויפות. במשטרה סבורים כי הם היו בדרך לפגוע בעבריין אחר. מעצרם הוארך.
 

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרם של שני עבריינים מנתניה שנעצרו עם אקדח ומסכה כשעל פי החשד היו בדרכם לפגוע בעבריין יריב בעיר. 

השניים, שמוכרים למשטרה, נעצרו באישון לילה על ידי  חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה של תחנת נתניה באתר בנייה בעיר כשבסמוך אליהם נמצא האקדח כשהוא מוסלק בתוך כובע גרב והאופנוע, השייך לאביו של בונקר, ואשר לטענת המשטרה  אמור היה לשמש אותם לצורך מילוט מהמקום בו התכוונו לפגוע בעבריין אחר. המשטרה סירבה לחשוף בשלב זה מי על פי החשד היה יעד פגיעה, אך הציגה את זהותו לבית המשפט וגם את המניע לניסיון הפגיעה בו.

 

המשטרה מייחסת להם עבירות של נשיאת נשק שלא כדין, קשירת קשר לפשע, זיוף סימני זיהוי של האופנוע וכן מיוחס לחשוד זכות עבירה של הפרת הוראה חוקית מאחר והיה אמור לשהות במעצר בית.

"משנתפסו שני החשודים בסמוך לאופנוע, שמספר מטרים מהם מוסלק אקדח בתוך כובע גרב, הרי שבלב זה, ניתן לומר שהחשד הסביר לעניין ניסיון הפגיעה , מתייחס לשני החשודים", קבע השופט אביב שרון. היחידה החוקרת ביקשה להאריך את מעצרם בחמישה ימים, אך השופט נענה חלקית לבקשה והאריך את מעצרם עד 15 ביוני.

כאמור, השניים מוכרים היטב למשטרה. בונקר, כך למשל, נקשר בעבר לארגונו של ריקו שירזי והוא נעצר לפני מספר שנים בחשד לניסיון חיסול של צ'רלי אבוטבול. כמו כן, רק לפני מספר חודשים הוא השתחרר ממאסר ממושך של כשש שנים לאחר שירה לעבר רכבו של העבריין יותם כהן כשזה היה עם בנו ורעייתו. מנגד, החשוד זכות שוהה בימים אלה במעצר בית לאחר שרק לפני כחודש הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירת רכוש. באמתחתו מספר הרשעות בעבירות אלימות ורכוש – ובגינן הוא הספיק לרצות מספר מאסרים.

 

עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי, המייצג את השניים, מסר בתגובה: "מרשיי מסרו גרסה. לא הייתה להם שום כוונה לפגוע באף אחד. לצערי המשטרה בונה תסריט הוליוודי של ניסיון חיסול רק בשל העובדה שנמצא אקדח בתוך אתר בנייה שאין בינו למרשיי שום קשר".

 

עדכון (21.6.15)

בית המשפט החליט, בניגוד לעמדת המשטרה, לשחרר את שני החשודים למעצר בית - וזאת לאחר שלא חלה התפתחות בחקירה והחשד הסביר לא התחזק. עו"ד סגרון מסר בתגובה: "אמרתי שזה מעצר שווא וככה הוכח ונקבע על ידי בית המשפט".

 הכתבה פורסמה באתר פוסטה ביום 12.06.15 על-ידי מיכאל פרוסמושקין - לכתבה המקורית לחץ כאן.

פרסום ראשון: עד מדינה נוסף בפרשה 512

riko

חדשות פלילים - המשטרה גייסה עד מדינה שביעי שמוסר ראיות להפללת ראשי ארגוני הפשע. במקביל, בית המשפט מתח ביקורת על המשטרה על כך שלא נערך עימות בין עד המדינה הראשי לריקו שירזי, אך האריך את מעצר העבריין ב-5 ימים נוספים.
המשטרה הצליחה לגייס בימים האחרונים עבריין נוסף שמשתף עמה פעולה בניסיון להפליל את ראשי ארגוני הפשע. האיש שחצה את הקווים מוסר בפני חוקרי המשטרה "עדות ניקיון" שתעיד על ניקיון כפיו, אולם בשלב זה לא הוטחו בחשודים שנעצרו בפרשה הראיות שאותן מסר עד המדינה וטרם נערכו עימותים בהשתתפותו. עם זאת, ההתפתחות החדשה הובילה למתן אישור של פרקליט המדינה למשטרה לבקש להאריך את המעצר של כמה מהחשודים ביותר מ-35 ימים.

העד, שצפוי לפרוש בפני החוקרים מידעים חדשים, מצטרף לשישה עבריינים שהחליטו להפוך מתחילת המעצרים לעדי מדינה. בשבוע שעבר פורסם ב-ynet כי אחד מאותם עבריינים הוא מי שמכונה "מהנדס המטענים" בארגון הפשע של יצחק אברג'יל. במשטרה מקווים שאותו עבריין יביא להתפתחויות בפרשיות פליליות חמורות נוספות, שאליהן היה קשור הארגון.

 בתוך כך התברר כי המשטרה מתקשה מאוד להתקדם בעניינו של עד המדינה הראשי, שנאלץ לעזוב את המדינה בנסיבות שעדיין אסורות לפרסום. במהלך דיון שנערך הבוקר (יום ד') בבית משפט השלום בראשון לציון בבקשה להאריך עוד את מעצרו של העבריין ריקו שירזי מתח השופט מנחם מזרחי ביקורת על התנהלות המשטרה. הסיבה לכך נובעת בשל העובדה שהעד הראשי עדיין לא עומת עם שירזי אף על פי שחלפו כבר 35 ימים שבהם הוא נתון במעצר.

הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 24.06.15, אלי סניור, - לכתבה המקורית לחץ כאן

ריקו שירזי נעצר בחשד לניסיון רצח של אסי אבוטבול

60680630990100640360no

חדשות בפלילים - מעצרו של שירזי במסגרת פרשה 512 הוארך בשבועיים. הוא חשוד שניסה לחסל את יריבו אסי אבוטבול בפראג בשנת 2004 וחשוד ברצח גיא יחזקאל בגרמניה שנה קודם לכן. עורך דינו: שירזי היה בישראל בעת המעשים. 13חשודים נוספים נעצרו, בין היתר בגין שני ניסיונות רצח של זאב רוזנשטיין. בית המשפט האריך את מעצרו של שירזי ב-14 ימים. סנגורו, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, טען כי גם בניסיון הרצח של אבוטבול וגם ברצח של יחזקאל שהיו בחו"ל, שירזי היה בישראל. "ההחלטה לעצור את שירזי לא מקרית. הוא רגע לפני הכרעת דין במשפט אחר. מה עוד שיש בנאדם שכבר הורשע בתיק הזה בצ'כיה והוסגר לישראל", טען סגרון. (צילום: מוטי קמחי, חגי אהרון) 

הכתבה המקורית פורסמה ביום 22.05.15 (אלי סניור) באתר YNET - לכתבה המקורית לחץ כאן.

כתב אישום הוגש נגד הסוחט של שחקן הכדורגל בן רייכרט ואביו

על פי כתב האישום, אביו של בן רייכרט, חייב לנאשם חוב כספי בעקבות עסק משותף שלא צלח. במהלך חודש ספטמבר 2014, פנה הנאשם לאבי נמני, סוכנו של רייכרט, סיפר לו על החוב וטען בפניו כי המתלונן הציע לו שהחוב ייפרע מכספי המענקים שיגיעו לרייכרט ממכבי ת"א. נמני הסביר לנאשם כי בן אינו קשור לחוב, כי על הנאשם להסדיר החוב עם המתלונן וכי הוא עצמו מוכן לסייע להם בכך. הכתבה המלאה התפרסמה באתר YNET ספורט 16.03.15 - לכתבה המלאה לחץ כאן.

jacky_lawyer 

המתלונן לסוחט: בבקשה, תוציא את בן מהתמונה

חדשות בפלילים - העבריין רועי סלהוב מואשם בניסיון סחיטה באיומים של כדורגלן הפועל תל אביב , בן רייכרט, בשל חוב של אביו. במהדורה המרכזית פורסמה הראייה המרכזית בתיק - שיחות שקיים האב ערן עם הנושה של החוב סלהוב. ״אני קצת לא מרגיש טוב, אני אחרי יריות״ - כך זה נשמע. [גיא פלג | חדשות 2 | פורסם 30/03/15 21:41] - לכתבה המלאה - לחץ כאן.
 
58580700991291490490no
(צילום: עוז מועלם)

 

בסטטוס עצוּר אחרי שהצטלם עם מריחואנה

תושב השרון בן 20 נעצר בעקבות תמונה שפרסם בפייסבוק עם כמה שתילי מריחואנה. בחקירתו התברר שהוא חשוד בעריקה מצה"ל. הוא חשוד בסחר בסמים ושומר על זכות השתיקה. בלשי התחנה הגיעו לביתו, ערכו בו חיפוש ומצאו שתילי מריחואנה, שקיות ארוזות עם מריחואנה מוכנות למכירה וכן משקל אלקטרוני שנועד לשקילת הסם. במשטרה חושדים כי החשוד עסק בסחר בסמים ביישובי השרון.
במהלך בדיקתו התברר כי החשוד היה אמור להתייצב לשירות בצה"ל לפני שנתיים, אך לא התייצב והוכרז על-ידי צה"ל כעריק. בסיום הליך המיצוי הפלילי הוא יועבר לשלטונות הצבא. גורם במשטרה אומר שתחנת משטרת "שדות" הוקמה לטפל גם במקרים אלו, והוסיף ש"פייסבוק היא רשת חברתית אך יכולה להיות גם רשת מפלילה כמו שקרה הפעם".

kanabis

 הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 20.01.15 רענן בן צור - לכתבה המלאה לחץ כאן

חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על-תנאי

ביום 16.12.2014 פורסם ברשומות חוק פיקוח אלקטרוני על עצור ועל אסיר משוחרר על-תנאי (תיקוני חקיקה), התשע"ה-2014 (ספר החוקים תשע"ה, מס' 2482, בעמ' 68). תחילתו של חוק זה שישה חודשים מיום פרסומו, היינו ביום 16.06.15.
תיקון החקיקה בא להסדיר הן את מעמדו המשפטי של הפיקוח (האיזוק) האלקטרוני והן את המנגנון ליישומו, ובכלל זה את הבניית שיקול הדעת השיפוטי באשר למעצר נאשמים בפיקוח אלקטרוני או לשחרור על-תנאי של אסירים בפיקוח מסוג זה. 

להלן עיקרי התיקון:
א. הפיקוח האלקטרוני על עצורים לאחר הגשת כתב אישום לא ייחשב עוד חלופת מעצר לפי סעיף 21(ב)(1) לחוק המעצרים, אלא מעצר בתנאי פיקוח אלקטרוני. קביעה זו מבהירה את מעמדו המשפטי של המפוקח כעצור, להבדיל ממי ששוחרר ממעצר.
ב. תהליך ההחלטה על מעצר בפיקוח אלקטרוני, במסגרת דיוני בבית המשפט בבקשה למעצרו של נאשם עד לתום ההליכים, עוגן בסעיף 22ב לחוק המעצרים. בסעיף זה מובהר כאמור כי הפיקוח האלקטרוני איננו בגדר מעצר, אלא כי בית המשפט רשאי להורות על מעצר בפיקוח אלקטרוני רק לאחר שמצא כי לא ניתן להשיג את מטרת המעצר בדרך של שחרור בערובה. לאחר שבית המשפט מצא כי לא קיימת חלופת מעצר מתאימה, רשאי הוא להורות על קיום המעצר בתנאי פיקוח אלקטרוני חלף החזקת העצור במקום עצור, במקום שיקבע ולמשך תקופה שיקבע, אם התקיימו התנאים המנויים בסעיף. תנאים אלה כוללים, בין היתר, את הסכמת הנאשם ואת השגת תכלית המעצר בשים לב לחומרת העבירה, עברו הפלילי של הנאשם ועמידתו של הנאשם בתנאי פיקוח בעבר. בהקשר זה אף נקבעה רשימה של עבירות שבשל מסוכנות אינהרנטית המאפיינת אותן או בשל חשש מובנה מהפרת תנאי הפיקוח ככלל לא ניתן להטיל מעצר בפיקוח אלקטרוני, בכפוף לשיקול הדעת של בית המשפט במקרים חריגים. לשם החלטה על מעצר בפיקוח אלקטרוני, יקבל בית המשפט דיווח בדבר היתכנות הפיקוח מבחינת מכסת תקני הפיקוח וסביבת מקום הפיקוח המוצע.
ג. ההיבטים הנוגעים לאופן בדיקת התאמתו של העצור לפיקוח אלקטרוני במסגרת תסקיר מעצר הוסדרה בסעיף 22ג לחוק. אם מדובר בעצור שנאשם בעבירה המנויה ברשימת העבירות הנ"ל או בעצור שנעצר או נאסר בעבר, בית המשפט יהיה חייב לקבל תסקיר מעצר בטרם יורה על מעצר בפיקוח אלקטרוני, אלא אם מצא לנכון לוותר על דרישה זו מטעמים חריגים שיירשמו.
ד. בסעיף 22ד לחוק מפורטים הנושאים שעל בית המשפט לפרט בהחלטתו בדבר פיקוח אלקטרוני של עצור, ובכלל זה מתווה התכנית ותנאיה.
ה. סמכויות מנהל הפיקוח האלקטרוני (בשירות בתי הסוהר) והחברה המפעילה, וכן הוראות בדבר הפסקה של מעצר בפיקוח אלקטרוני, הוסדרו בסעיפים 22ו, 22ז, 22ח ו-22ט לחוק.
ו. אוכלוסייה נוספת שלגביה תופעל תכנית הפיקוח האלקטרוני היא אסירים המשוחררים על-תנאי, לפי חוק שחרור על-תנאי ממאסר, התשס"א-2011. תיקון החקיקה מחיל לגבי אסירים את עקרונות תכנית הפיקוח כפי שפורטו לעיל לעניין עצורים לפי חוק המעצרים, וזאת בהתאמות שונות ובשינויים המחויבים.

 
azik_elektroni

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן 

חשד: סחטו ותקפו בעל אולם שמחות בקריות - הקווקזים חזרו לקריות

חדשות בפלילים - המתלונן טען שנפל קורבן למסכת סחיטה באיומים מצד מספר חשודים אשר דרשו ממנו עשרות אלפי שקלים ואף תקפו אותו כדי שישלם * בתום חקירה סמויה עצרו שוטרי תחנת זבולון חמישה חשודים * עדכון: הרקע לסחיטה לשון הרע ש"הוציא" בעל האולם נגד אחד החשודים. 

בית משפט השלום בקריות האריך (15.10) את מעצרם של חמישה תושבי השרון והצפון בחשד שסחטו ותקפו בעל אולם שמחות בקריות. החמישה - נטיק ישאייב (48) מנתניה, יפתח גבריאלוב (49) מחדרה, ראובן שאולוב (55) מחדרה, אפרים רפאלוב (53) מעכו, ומיכאל יעקובשוילי (61) מחיפה – מכחישים את המיוחס להם. 

החמישה נעצרו בתום חקירה סמויה של תחנת זבולון, שהתנהלה בשבועות האחרונים מאז שבעל אולם שמחות, תושב צפון הארץ (53), התלונן במשטרה כי במהלך החודשיים האחרונים הוא נסחט ואוים על ידי קבוצת אנשים שדרשו ממנו עשרות אלפי שקלים. עוד טען בתלונתו, כי במהלך מספר מפגשים שהתקיימו ביניהם, החשודים אף תקפו אותו באלימות במטרה לאלץ אותו לשלם את הכסף.

הכתבה המלאה פורסמה על ידי מיכאל פרוסמושקין ב . 
shalom_krayot

השופט (מנחם מזרחי) שלא עושה חשבון למשטרה.

חדשות בפלילים - הוא לחם לצדם בארגוני פשע כפרקליט בכיר, אבל כשעבר לכס השיפוט הפך מנחם מזרחי גם לאימת החוקרים. אפילו את דומרני הוא לא היסס לשחרר כשהמשטרה התעכבה, ואת תיק נמל אשדוד כבר הגישו רחוק ממנו. אלו הסיפורים על האיש שלא עושה חשבון. המשטרה: טענות משוללות יסוד. 
עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, הגיב למאבק בין המשטרה לשופט: "לטעמי, אם אכן כך הם פני הדברים הרי שזה סכנה לשלטון החוק ואבוי למדינה שבה הממונים על אכיפת החוק מנסים לשבש הליכי משפט בדרך של בחירת השופט". התיק הוחזר למזרחי, שהחליט אתמול לשחרר את עטיה למעצר בית במקום אחר עם מפקחים אחרים. שוב, רגע לאחר מתן ההחלטה הוגש ערעור על החלטת מזרחי, וערעור זה נדחה. המשך יבוא. 
הכתבה פורסמה באתר YNET ביום 06.06.14 אלי סניור - לכתבה המלאה לחץ כאן
mizrahi 
צילום: אתר הרשות השופטת

תגובת שרשרת בין הרצליה לכפר יונה - רימונים ודקירות

חדשות בפלילים - סכסוך בין שני צעירים מכפר יונה במועדון בהרצליה הוביל לשרשרת של אירועי נקם אלימים בין שני הצדדים. כך סבורים חוקרי תחנת משטרת שדות, שמנסים לפענח שני אירועי דקירה והשלכת רימון הלם שהתרחשו בחודשיים האחרונים ועל פי החשד קשורים אחד לשני.

בשבועיים האחרונים עצרה המשטרה את יוסף עזרעמוס ארצימשה ארביב ושי עטייה – צעירים בני 19-22 מכפר יונה - שעל פי החשד היו מעורבים, כל אחד על פי חלקו, בסדרת האירועים האלימים שהתרחשו. אירוע הדקירה הראשון התרחש ב-25 ביולי - אז נדקר ארצי. בחלוף כחודשיים, ב-26 בספטמבר, נדקר הצעיר עזר. באותו יום, כשלוש שעות לאחר הדקירה, הושלך רימון הלם לעבר בית משפחתו של ארצי בכפר יונהבסופו של דבר שוחררו כל המעורבים בתיק.

לכתבה המלאה שפורסמה באתר פוסטה ביום 14.10.14 על ידי מיכאל פרוסמושקין לחץ כאן.
sakin_resize_resize_resize 

יאחב"ל עצרה את אחיו של ברוך בוקל מי שלטענת המשטרה היה היעד לחיסול

חדשות פלילים - יאחב"ל עצרה את  האח של העבריין ברוך בוקל 

מנתניה בחשד למעורבות ברצח יוסי האתיופי, נהג ה-ב.מ.וו ברוך בוקל היה מקורב פעם לארגון אבוטבול ועבר לארגון שירזי. 

ברוך בוקל

סנגורו, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, הכחיש בדיון את המיוחס למרשו, ביקש את שחרורו ואמר: "המנוח הוא חבר של החשוד. שיראו שיש לו מניע או סיבה לפגוע בחבר שלו. אי אפשר להגיע לבית משפט וליצור תזה. אין שום ראיה ושום חשד שמוביל אליו חוץ מלהשתמש בו כדי להגיע לאחרים. הוא לא מסתיר שום דבר, הוא מוכן ללכת לפוליגרף, אי אפשר לבקש ימים על סמך כלום".

השופטת אפרת פינק קבעה בסיום הדיון כי "מעיון בחומר החקירה ולאחר ששמעתי את הצדדים, השתכנעתי כי הראיות הקושרות את החשוד לעבירת הרצח הינן בעוצמה נמוכה מאוד בשלב זה. עם זאת, עולה מחומר החקירה כי קיים חשד לשיבוש מהליכי חקירה והעלמת ראיות".

עוד ציינה השופטת כי במצב דברים זה שבו מחד עצמת הראיות היא נמוכה ומאידך עילת מסוכנות גבוהה, וזאת בהצטרף לחשד לשיבוש מהליכי משפט, מצאתי כי יש להורות על הארכת מעצר קצרה ביותר שנועדה לאפשר לפקח על המשך החקירה ולהבטיח כי ללא חיזוק לעצמת הראיות לא יוארך מעצרו של החשוד אחיו של העבריין ברוך בוקל מנתניה לתקופה נוספת". כאמור, מעצרו הוארך בשלושה ימים.הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה ביום 08.10.14 אמיר זוהר - לכתבה המלאה לחץ כאן.
כב' השופטת אפרת פינק ; צילום: אתר הרשות השופטת

shofetet_efrat_pink

 לייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן 

החיסול בנתניה: "ניסה לרצוח את אחיו"

חדשות בפלילים - במשטרה חושדים כי צעיר בן 22 מנתניה ניסה לרצוח את אחיו הגדול בערב החג על-ידי מטען שהטמין ברכבו של האח. בפיצוץ נהרג צעיר אחר שהיה ברכב. החשוד מכחיש את המיוחס לו, אך בית המשפט השלום בפתח-תקווה האריך את מעצרו בשלושה ימים. בינתיים המשטרה לא מצליחה לאתר את הגבר, שהיה יעד החיסול. סנגורו של החשוד, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, טען בדיון כי למרשו יש עסק להפקת אירועים והנרצח הוא חבר שלו ואין לו מניע לרצוח אותו. סגרון הוסיף כי החשוד שיתף פעולה בחקירה ומסר לשוטרים גירסה מלאה. לדבריו, המשטרה מנסה ללחוץ על אחיו של החשוד להסגיר את עצמו. בהחלטה קבע בית המשפט כי בתיק יש ראיות הקושרות את החשוד לרצח, אך הן בעוצמה נמוכה מאוד בשלב זה. בנוסף נקבע כי יש חשש לשיבוש חקירה והעלמת ראיות. בית המשפט הוסיף וקבע: "אין ספק כי כאשר עסקינן בעבירת רצח, קיימת עילה של מסוכנות וכמו כן קיים חשד לשיבוש מהלכי חקירה והעלמת ראיות". לכתבה המלאה שהתפרסמה באתר YNET ביום 10.10.14 רענן בן צור לחץ כאן.
צילום: (דוברות מד"א שרון)

bokal_baruh_car

המדינה מודה: כשלים בכליאת ריקו שירזי בהפרדה

לקראת דיון בעניינו של ריקו שירזי  ששוהה זה שנה וחצי בתא הפרדה בכלא, התברר כי תצהיר של קצין בשב"ס לא התבסס על מידע משטרתי וכי לא הייתה עילה להחזיק את שירזי בהפרדה. "בפני ועדת ההפרדות לא עמדה המלצה כתובה של המשטרה"

סנגורו של שירזי, עו"ד ג'קי סגרון, הטיל דופי בדבריו של קצין שב"ס, ביקש לחקור אותו ולהבין על סמך איזה מידע מודיעיני הוא מבסס את דבריו. לקראת דיון שהיה אמור להתקיים אתמול (ג') בבית המשפט לעניינים מנהליים בבאר שבע, החליטה הפרקליטות לבדוק את התצהיר שמסר קצין שב"ס ואז התברר לה שהפרטים שכתב הקצין כלל לא היה מדויקים ולא התבססו כלל על מידע מודיעיני של המשטרה.

 שלשום העבירה עו"ד תהילה גלנטה מפרקליטות מחוז דרום מכתב לעו"ד סגרון והודתה בצורה נדירה כי "במסגרת ראיון המצהיר (קצין שב"ס. א"ס), הובאו לידיעתנו נתונים שלא באו לידי ביטוי בתצהיר, כמו גם נתונים הנוגדים את האמור". ואם לא די בכך, נציגת הפרקליטות מנתה במכתב שהעבירה לסנגורו של שירזי את הכשלים וציינה כי "בפני ועדת ההפרדות שקוימה לא עמדה המלצה כתובה של חטיבת המודיעין בנציבות שב"ס או של משטרת ישראל".


לכתבה המלאה שפורסמה באתר YNET ביום 06.02.13 (אלי סניור) לחץ כאן

עורך הדין הגיש תלונה - והותקף אחרי 5 שנים

חדשות בפלילים - עורך דין מחדרה הותקף בבריכת "הספורטן" בעיר בעת שבילה במקום עם בני משפחתו. הרקע לאירוע האלים הוא תלונה שהגיש בעבר עורך הדין נגד חברו של התוקף. כנגד התוקף הוגש כתב אישום בבית משפט השלום בחדרה. הכתבה המלאנ התפרסמה ביום 15.09.14 ע"י פאוזי אבו טועמה באתר YNET בשרון - לכתבה המלאה לחץ כאן.

sportan

נתניה: נחשפה רשת בינלאומית להלבנת כספים

חדשות בפלילים - יחידת להב 433 (היחידה לחקירות הונאה) עצרה ביום שלישי לפנות בוקר 14 חשודים ועיכבה שבעה חשודים נוספים לחקירה בחשד לניהול רשת הלבנת הון, שפעלה ברחבי העולם. על-פי החשד מקור הכספים הוא בסחר בסמים ובעבירות פליליות נוספות בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

במקביל, ובתיאום עם רשויות האכיפה בארה”ב ואירופה, נעצרו חשודים בחו”ל, בהם שמונה חשודים בבלגיה, בצרפת ובארצות הברית. כמו כן פשטה המשטרה על משרדי החלפת כספים (צ'יינג), בין השאר בנתניה, שעל פי החשד שימשו להלבנת הכספים. המעצרים בוצעו בנתניה, בית שמש, מודיעין עלית וירושלים.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !