סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

בית משפט מחוזי מרכז שחרר מפגין שנחשד בפציעת שוטר במהלך הפגנה

סלמון טקה

ביום ראשון 30.06.19 נורה סלומון טקה ז"ל על-ידי שוטר שהיה בלבוש אזרחי לאאחר שהבחין בקטטה בן צעירים. למחרת הריגתו של טקה ז"ל, מאות בני העדה האתיופית הפגינו בחיפה ובקריות, שרפו צמיגים וקראו קריאות בגנות המשטרה. בתוך כך ניסו חלק מהמפגינים לפרוץ לתחנת משטרת זבולון ובתגובה נורו לעברם רימוני הלם.

בהמשך אותו ערב, התרחבה המחאה ונערכו הפגנות באשקלון, בקריית גת ובקריית עקרון וכן כביש 4 נחסם לתנועה.בתאריך 02 יולי נערכו הפגנות של בני העדה האתיופית בדרום העיר נתניה ותוך כדי ההפגנה נעצרו מספר רב של עצורים שהובאו למחרת היום לבית משפט השלום בפתח תקווה. אגב דיון ממושך בעניין זיהויו של החשוד שיוצג על-ידי עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי התעוררה שאלה סביב ודאות הזיהוי של החשוד כמי שזרק אבן גדולה שפגעה בשוטר ופצעה אותו בראשו.

בית משפט השלום בפתח תקווה הורה על שחרורו של החשוד למעצר בית, המדינה לא אמרה נואש והחליטה לערור על ההחלטה לבית משפט מחוזי מרכז, שם הוחלט להותיר את ההחלטה על כנה והחשוד שוחרר ממעצר.

קו נתניה-אילת: שבעה חשודים בסחר בקנביס באמצעות טלגראס

WhatsApp Image 2019 02 12 at 22.08.00 1

בתום חקירה משטרתית סמויה שנמשכה למעלה מחודשיים נעצרו אתמול 11.02.19 שבעה חשודים, בהם אב ובנו, בחשד לסחר בקנאביס באזור נתניה ואילת. חלק מהחשודים מוכרים למשטרה. חלק מהחשודים נעצרו באילת. במהלך המעצרים והחיפושים נתפסו במקומות שונים ואצל חלק מהחשודים מאות גרם קנאביס. לטענת המשטרה, החשודים סחרו במשך חודשים בסמים וביצעו עשרות מכירות של גרמים ועשרות גרמים, לאחר שתיאמו עסקאות באמצעות אפליקציית הטלגרס. הבוקר (12.02.19) הובאו העצורים לבית המשפט השלום בראשון לציון בפני כב' השופט גיא אבנון.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

הקלה בעונשו של תייר שניסה להונות 6 מליון דולר מחברה לבנונית

 fbi

ביום 31.05.18 גזר בית משפט השלום בתל אביב עונש של 22 חודשי מאסר לריצוי בפועל כלפי י.מ. שהינו אזרח שוויצרי בן 29 הוא אחרון בסדרת הנאשמים שהופלל על-ידי סוכן ישראלי של ה - FBI בביצוע שורה של הונאות בהן ניסה לקבל מליוני דולרים מחברות בלבנון באוסטריה ומבנק בפולין.

י.מ. הינו אחד ממספר הנאשמים שהופללו על ידי עד המדינה המכונה "גלובוס" - הגה תכנית מתוחכמת וניסה לעקוץ חברות בלבנון, בפולין ובאוסטריה במליוני דולרים. בין היתר, הוא ניסה לעקוץ יותר משישה מליון דולר  מחברת "קאטרפילר" בלבנון, תוך התחזות לנציג החברה האמריקאית. עוד נטען כי ניסה לעקוץ בנק פולני וביקש להוציא כספים במרמה מחברה אוסטרית כאשר הציג עצמו כנציג של ספק לחברה.

ערעור שהגיש עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי לבית המשפט המחוזי תל אביב התקבל על-ידי שלושת שופטי ההרכב, פה אחד, ושם הוחלט על הקלה בעונש בדרך של הפחתה של חצי שנת מאסר מעונשו של י.מ..

שלושת השופטים בבית המשפט המחוזי, דבורה ברלינר, בני שגיא ושי יניב, קבעו כי על אף שקיימת החמרה ברמת הענישה בעבירות מסוג זה אולם החמרה ראוי שתיעשה בהדרגה והדין לא ימוצה עם י.מ. משכך קוצר עונשו של י.מ. ל - 16 חודשי מאסר בפועל במקום 22.

לפרטים נוספים:  052-2892777 ;  www.jacky.co.il

 

אושר סופית בכנסת: חוק מנהלי כפול - הטבלה מצורפת

מנהלי כפול

מליאת הכנסת אישרה היום (05.11.18) בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק להארכת התקופות לשחרור מנהלי מוקדם, כהוראת שעה למשך שלוש שנים החל מיום 20.12.18. הארכות לא יחולו על אסירים בטחוניים.

על פי התיקון, אסירים השפוטים לתקופת מאסר של עד 24 חודשים, ישוחררו בשחרור מנהלי ביתרות מאסר של בין 8-20 שבועות, הארוכות פי ארבע מיתרות המאסר בהן משתחררים כיום.

אסירים השפוטים למאסר בפועל שבין 24 חודש ל - 48 חודש, ישוחררו בתקופות מאסר ארוכות פי שלוש מאלו של היום.

אסירים השפוטים לתקופות מאסר בין 48 ל 60 חודשים, ישוחררו ביתרות מאסר פי שתיים עד שתיים וחצי מיתרות המאסר של היום. מקסימום הקיצור המנהלי, 30 שבועות, יחול על אסירים השפוטים ל - 78 חודשים ומעלה.

סמכותו של נציב שב"ס להורות על שחרור מנהלי נקבעה בתיקון כסמכות חובה, במקום רשות כיום. כמו כן, רשאי הנציב בתקופת הוראת השעה, באישור היועץ המשפטי לממשלה להאריך את יתרות המאסר לשחרור בשבועיים נוספים.

יש לשים לב כי גם כיום כל מי ששפוט לתקופה של למעלה מארבע שנות מאסר יזכה לקבלת קיצור מנהלי אך ורק באם יזכה לשחרור מוקדם (שליש).

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

בית משפט עליון הקל בעונש של עבריין בשל שיקום

בית משפט עליון

בית המשפט העליון בהרכב של שלושה שופטים קיבל את ערעורו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי שהוגש על בית משפט מחוזי מרכז והקל בעונשו של עבריין שסחר בקוקאין ודקר אחר בשל העובדה כי המערער עבר הליך שיקומי בכלא, גילו הצעיר ועברו הנקי (למעט עבירות תעבורה) וזאת על מנת לחזקו ולעודדו בתהליך השיקום. ע"פ 2878/18 פלח נגד מדינת ישראל.  

ליצירת קשר 24/7:    052-2892777

בית משפט עליון הקל בעונש למי שגידל למעלה ממאה קילו הידרו

gidul grass

בית משפט עליון בהרכב של שלושה שופטים קיבל את ערעורו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי והפחית בעונשו של המערער אשר ביחד עם אחר הקים מעבדה משוכללת לגידול הידרו וגידל למעלה ממאה קילו הידרו.

בית המשפט קבע כי אמנם העונש שהושת על המערער הוא סביר, עם זאת, בהינתן העובדה כי המערער הודה מיד כשנתפס; בהינתן תקופת המעצר הארוכה באיזוק אלקטרוני; בהינתן כי למערער אין עבר פלילי; בהינתן הנסיבות האישיות של המערער כפי שפורט בכתבי הערעור; אך בעיקר נוכח התסקירים החיוביים בעניינו, קבע בית המשפט העליון כי ראה לנכון להפחית בעונשו של המערער, ולו על מנת לעודדו להמשיך בדרך השיקום כפי שמשתקף בתסקירים. ע"פ 5093/17 לזר בקשט נ. מדינת ישראל.

ליצירת קשר טלפוני 24/7: 052-2892777

עם כל הכבוד לשרות המבחן, בית משפט הוא הבוס

zamir sarit

ביקורת יוצאת דופן של בית משפט מחוזי בתל אביב על התביעה המשטרתית, שהתעקשה להגיש על ערר נגד שחרור נאשם בסחר בסמים, למרות שבית המשפט קבע שהמפקחים ראויים ובחן אותם בעצמו.

תחילתו של העניין בדיון בבית משפט שלום בתל אביב יפו בו הורה בית המשפט (כב' השופט רועי פרי) על שחרורו ממעצר של נאשם שנעצר והואשם בעבירות רבות של סחר בסמים באמצעות תוכנת הטלגראס ואשר ברכבו נתפס סכום כסף מזומן בסך של אלפי שקלים. במסגרת דיון המעצר שהתקיים בבית משפט השלום בתל אביב טען בא כוחו של הנאשם, עורך דין פלילי סגרון ג'קי כי בית המשפט יכול להורות על שחרור של הנאשם ממעצר ללא צורך בשליחתו של הנאשם לקבלת תסקיר שירות המבחן.

בסיומו של הדיון ולאחר שבית משפט השלום בתל אביב סיים להקריא את החלטת השחרור הודיעה בא כוח התביעה, עורכת הדין מיכל פלח כי הנה מבקשת עיכוב ביצוע לצורך הגשת ערר לבית משפט המחוזי תל אביב.

למחרת, במסגרת הדיון בבית המשפט המחוזי טענה בא כוח התביעה (עורכת הדין סיגל אלפר) כי לכל הפחות בית המשפט חייב לשלוח את הנאשם לקבלת תסקיר שירות המבחן לפני שישקול את שחרורו של הנאשם ממעצר אם בכלל. 

בנוסף, עו"ד אלפר ניסתה לערער על טיב המפקחים ואיכותם, אולם עו"ד פלילי סגרון הזכיר כי היא אינה יכולה לעשות זאת, מאחר ובבית משפט השלום ויתרה התביעה על חקירת המפקחים. זאת ועוד, עו"ד פלילי סגרון ג'קי ציין בבית המשפט המחוזי, כי לבית המשפט הסמכות הבלעדית להחליט על חלופת מעצר, ואילו שירות המבחן הוא רק כלי עזר. עו"ד סגרון הזכיר כי יש מצבים בהם עצורים משתחררים ממעצר למרות תסקיר שלילי ולעיתים נאשמים נעצרים למרות תסקיר חיובי.

השופטת שרית זמיר קיבלה את כל טיעוניו של עורך דין פלילי סגרון והחליטה כאמור לדחות את הערר שהגישה התביעה. היא ציינה בין היתר, כי התעקשות התביעה על תסקיר מבחן לפני קבלת חלופת מעצר היא זלזול בסמכות בית המשפט: "למרבה הצער, משמעות הערר שהוגש היא כי העוררת סבורה ששיקול דעתו של שירות המבחן טוב משיקול דעתו של בית המשפט ואין לי אלא להצר על כך".

טור דעה אישית מעורך דין פלילי: סליחה תאיר ראדה

תאיר ראדה תמונה

דעה אישית על עניין זדורוב מאת עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי:

תיק הרצח של תאיר ראדה ז"ל הפך לשיחת היום. מאז ליל אמש כל המדיה עוסקת שוב ושוב בפרשייה המצערת ובסיכוי שמאחורי סורג ובריח יושב לו אדם חף מפשע מזה 12 שנים.

סבורני כי תיק הרצח הנ"ל למעשה לא יפוענח לעולם וזאת חרף הרשעתו של זדורוב בבתי המשפט (מחוזי ובהמשך עליון) וזאת אף אם יזכה למשפט חוזר ויזוכה בדין לאור ההתפתחויות החדשות.

הסיבה העיקרית היא כי תוצאת הד.נ.א שהתווספה לאחרונה לחומר החקירה הקיים בתיק המחזק את החשד בנוגע לא.ק. וא.ח. יחד עם עניין הסכין המשוננת ועוד סימני שאלה שהצדיקו זיכוי בדעת מיעוט (השופט דנציגר) מהווים לטעמי די כדי להקים את הספק הסביר לגבי זדורוב ולשאוב ולסחוף לדעת המיעוט שזיכתה בעליון לפחות עוד שופט אחד מתוך שלושה כך שתהא לכל הפחות דעת רוב בתיק וזדורוב יזוכה מחמת הספק וישוחרר ממאסרו.

מאידך גיסא, הודייתו של זדורוב ברצח, השחזור שכלל פרטים מוכמנים ובסופו של דבר ההרשעות בדין של זדורוב, כל פעם מחדש, ישמשו לעולם כספק גדול כנגד א.ק. א.ח או כל חשוד פוטנציאלי אחר באם יימצא כזה שיועמד אי פעם לדין.

בסופו של דבר, במציאות שנוצרה, סבורני כי לעולם לא יימצא האשם המורשע האמיתי שעליו ניתן יהיה להצביע ולומר מעבר לכל ספק סביר כי הוא הרוצח שגדע את חייה הקצרים של נערה צעירה בדמי ימיה.

שמעתי היום ברוב קשב את דבריה של הגב' אילנה ראדה באחת מתוכניות הבוקר המוקדמות שם ביקרה זו בחריפות את עבודת המשטרה והפרקליטות בתיק, כמותה גם אני סבור כי עבודת המשטרה הקלוקלת ובהמשך התנהלות הפרקליטות שהייתה שבויה בקונספציה שזדורוב הוא הרוצח (כך לדוגמה לא דגמה את כל השערות שנתפסו בזירה) כל אלו החשיכו את האמת בצל כבד עד כי הפכה

לעלטה שחורה בחושך תמהוני, עמוק.

למעשה, כשאין ביכולתנו לקבוע מה אמת, עלינו ללכת בעקבות מה שסביר ביותר. וכיום, משהדבר הסביר ביותר הוא הספק נראה כי האמת היחידה שנותרה היא יגונה של האם שמבכה על רצח ביתה.

תאיר בת אילנה ושמואל אנו מבקשים ממך מחילה על כי לא השכלנו לשמור עליך, מחילה על כי הצדק המשפטי כנראה ינצח בסופו של דבר את הצדק האבסולוטי, לכי בשלום ותנוחי על משכבך בשלום, ותעמדי לגורלך לקץ הימין".

חצי קילו חומר חשוד כסם מסוג קוקאין - שחרור למעצר בית

ארבעה תושבי נתניה, לוד ורמלה נעצרו השבוע (06.09.18) בחשד להחזקת כמות גדולה של סמים קשים מסוג קוקאין (קריסטל)- אולם אך בית המשפט הורה על שחרורם.
הארבעה, נעצרו ביום שלישי (4.9) בשעת ערב מאוחרת, לאחר שעוררו את חשדם של השוטרים בעת שעמדו ברחוב ויצמן בנתניה. בבדיקה ברכב של אחד מהם אותרו גרמים בודדים של קנאביס, שקיות עם חומר לבן חשוד כסם מסוג קוקאין, מספר טלפונים סלולריים ומפתח לרכב נוסף השייך לשני הנתנייתים. ברכב הזה אותרה אבקה לבנה במשקל של כמה מאות גרמים, שלגביה חשדה המשטרה כי מדובר בקוקאין.


ביום רביעי הובאו החשודים לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשבעה ימים נוספים. עורך דינם של שניים מהעצורים הכחיש כי האבקה שנתפסה הינה סם וטען כי לדברי מרשיו המדובר בחומר מסוג קראטין, תוסף מזון, שניתן לקנות בנקל בכל בית מרקחת. "זה חומר מותר", טען עורך דין פלילי ג'קי סגרון המייצג את שני הנתנייתים ועתר לשחררם בתנאים מגבילים עד שיתקבלו תוצאות בדיקת המעבדה. הסנגור אף התחייב כי במידה ויתברר שמדובר בסם, החשודים יסכימו למעצרם המחודש ללא כל תנאי, לרבות מעצר עד שיוגש כתב אישום.


קוקאין קריסטל

שני הישראלים שעצורים בתאילנד נשפטו ל 25 שנות מאסר

eyal bokel dolev zuarets

בית המשפט באי קוסמוי שבתאילנד גזר היום (20.08.18) 25 שנות מאסר על שני ישראלים, אייל בוקל ודולב זוארץ בגין רצח מאור מלול ז"ל באי קוסמוי שבמדינה לפני כשבעה חודשים. בית המשפט בתאילנד גזר על השניים עונש מופחת לאור קו ההגנה שהצביע על ניסיונות חיסול הדדיים ולנוכח ההודאה המשותפת של השניים. עו"ד פלילי ג'קי סגרון, ייעץ משפטית לבוקל וזוארץ, ושהה זמן רב באי קוסמוי. שלטונות תאילנד טרם הודיעו אם יערערו על העונש לאור עמדתם להשית עונש מוות על השניים. התקשורת בתאילנד רועשת על העונש המופחת לו זכו השניים לאור העובדה כי המדובר בתיק חמור ומתוקשר. 

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון עשיר והצלחות מוכחות בייצוג נאשמים ועצורים בחול, בהליכי הסגרה בין מדינות ובפעילות משפטית למתן חנינה והקלות בעונשי מאסר. מפאת צנעת הפרט לא ניתן לפרט שמות של לקוחות ומקרים אשר עורך דין פלילי סגרון ג'קי טיפל בהם אולם המדובר במקרים רבים שבהם ישראלים שההסתבכו בשלל עבירות במדינות רחוקות זכו לייצוג "ישראלי" הולם ולחיבור בין עורכי דין מקומיים לבין עורכי דין ישראלים. במקרים דחופים ניתן לפנות לעורך דין פלילי ג'קי הנרי סגרון בטלפון: 052-2892777.

 

 

 

חשד: שוטר נתן חסות לעבריינים מגדלי סמים

שוטר תמונה להמחשה

שמונה חשודים, בהם שוטר משמר הגבול, נעצרו בחשד לגידול וסחר בסמים, בתום חקירה סמויה שנמשכה מספר חודשים. חלק מהחשודים מוכרים למשטרה מעבירות סמים. הם חשודים כי בחודשים האחרונים גידלו מריחואנה במעבדת 'הידרו' במושב בארותיים שבשרון, בהרצליה ובטייבה. הם חשודים בנוסף כי החזיקו סמים שלא לצריכה עצמית. חלקם אף חשודים בזיוף אשרות שהייה לפלסטינים תושבי שטחים. במסגרת החקירה, המעצרים והחיפושים, נתפסו מאות שתילי מריחואנה ועשרות טבליות החשודות כאקסטזי. 

לדברי המשטרה והמחלקה לחקירות שוטרים נטען כי השוטר, שבעברו היה קצין מודיעין וכיום משרת בתפקיד מנהלתי, חשוד בלקיחת שוחד. לפי החשד הוא נתן לחשודים חסות והגן עליהם מפני המשטרה. לפי המח"ש, מאחר שקיבל טובות הנאה מהחשודים האחרים, הוא היה חלק ממארג פשיעה ובכך הפך למעשה לשותף לביצוע העבירות. את השוטר מייצג עו"ד פלילי סגרון ג'קי הנרי.

שוחררו החשודים שנעצרו בגין סחיטה באיומים של חייב שלא החזיר הלוואה


IMG 20180220 WA0005

לפי החשד, בימים האחרונים, נעצרו שלושה חשודים על ידי ימ"ר מרכז בחשד לסחיטה באיומים של תושב ירושלים. מהחקירה עולה, שהקורבן היה חייב לאחר כ - 400 אלף ש"ח  אך לא עמד בתשלום החוב.

לפי החשד, לאחר דין ודברים שלא קידמו את החזרת החוב, האחר פנה לאחד החשודים לצורך גביית החוב. מהחקירה עולה כי בחודש דצמבר 2017 הגיעו שלושת החשודים לביתו של החייב בפסגת זאב ובאותה פגישה איימו עליו וסחטו אותו תוך שימוש בתנועות גוף מאיימות, על מנת לאלץ אותו לשלם את מלוא החוב הכספי.

בשל מיהותם של החשודים והיותם יעדים של משטרת ישראל התיק הועבר לחקירת הימ"ר אשר מיהר לעצור את שלושת החשודים. בתחילה האריך בית המשפט השלום בראשון לציון (השופט אייל כהן) את מעצרם של השלושה במספר ימים אולם בדיון השני התקבלה בקשתו של עורך דין פלילי ג'קי סגרון והשלושה שוחררו ממעצר.

ג'רושי נגד ג'רושי - שוחררו חשודים בירי

deaa1b9e bf9f 4181 9193 8f77671222b8

שניים מבני משפחת הפשע המוכרת חשודים בירי על בן משפחתם, זייד ג'רושי, על רקע סכסוך פנימי. בית המשפט הביע ביקורת קשה על המשטרה שעצרה את החשודים על רקע מידע מודיעיני אבל לא גבתה עדות מהקורבן.

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, השופט אלדד נבו, נזף במשטרה והורה על שחרורם של שלושה מבני משפחת ג'רושי ששניים מהם היו דרושים לחקירה בשל עבירות נשק וירי לעבר בן דודם. יחד עימם שוחרר גם חשוד נוסף, שהיה נהג הרכב אשר נמלט מהשוטרים והשליך מהרכב הנוסע סכין.

בית המשפט בהחלטתו לשחרר את החשודים קיבל את טיעוניו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי והורה על שחרורם של השלושה בתנאים מינימליים ואף ללא מעצר בית. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון רב בשחרור ממעצר בעבירות של נשק, מטעני חבלה ותחמושת (עבירות אמל"ח)

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

טלגראס מחוז חוף - למעלה מארבעים עצורים

טלגראס פלילי

משטרת ישראל ממשיכה להפליל מידי שבוע מאות אנשים בעבירות פליליות על רקע שימוש בקנאביס.

מבצע הטלגראס האחרון של מחוז חוף במשטרה הוא מבצע אחד מבין שורה של מבצעי טלגרס בהם נעצרים המוני צעירים ומוכתמים לעולם ברישום פלילי של סחר בסמים. למעלה מארבעים עצורים שנעצרו השבוע (22.03.18) הובאו בזה אחר זה לבית המשפט השלום בחיפה כאשר המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם.

לאחר דיונים מייגעים שנמשכו אל תוך הלילה שוחררו חלק מהחשודים והשאר הוארך מעצרם במספר ימים.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי שייצג את אחד העצורים בפרשייה, ע.ב. ביקש מבית המשפפט להורות על שחרורו המיידי של מרשו אשר נחשד בביצוע שלוש עבירות של סחר בסמים באמצעות תוכנת הטלגרס.

בית המשפט השלום בחיפה, השופטת מריה פיקוס בוגדנוב, קיבלה את עתירתו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי והורתה על שחרורו של ע.ב. למעצר בית. ללא צורך בהתקנת אזיק אלקטרוני וללא צורך בקבלת תסקיר שירות המבחן.

למעלה מן הנדרש יש לציין כי בשל השכיחות של המעצרים בתיקי טלגראס וכמויות התיקים הרבות בהם ייצג עורך דין פלילי סגרון ג'קי יש בידי עורך דין סגרון כיום תקדימים רבים והחלטות שחרור חשובות של חשודים ונאשמים בעבירות עם תוכנת הטלגראס.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

מעל חמישים עסקאות סחר בסמים - שחרור ללא תסקיר

15843973 10154869324378879 4963735272835216639 o

ק.מ. מנתניה שהוגדר על ידי המשטרה כ"מנהל עבודה" של סוחרי סמים בשיטת הטלגראס, לו מיוחסים 50 אישומים של סחר בקנאביס, שוחרר בתנאים מגבילים בשתי ערכאות שיפוטיות. בית משפט שלום בפתח תקווה ובית משפט מחוזי מרכז.

הנאשם, ק.מ., הוא אחד משישה נאשמים בפרשיית סחר במריחואנה באמצעות תוכנת הטלגראס. כתב האישום החמור נגד השישה כולל 66 אישומים, 50 מהם מתייחסים גם לק.מ.

מכתב האישום עולה, כי ק.מ. היה זה שתפעל את יתר הנאשמים. התביעה טוענת כי הוא היה זה ששלח את ספקי המריחואנה לספק את הסמים ללקוחות, במקומות שונים. באמצעות תוכנת הטלגראס בכל פעם נמכרו בין גרם אחד ל-10 גרם.

מלבד כתב האישום, התביעה הגישה לבית משפט השלום בפתח תקווה בקשה להארכת מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים. בבקשה מצוינות בין היתר הראיות נגד הנאשמים, ובכלל זה העובדה שהאזנות סתר מפלילות את המעורבים במיוחס להם.

בדיון שהתקייםביום 18.03.18 בפני כב' השופט עודד מורנו הזכיר הסנגור של קמ, עו"ד פלילי ג'קי סגרון, כי חג הפסח מתקרב, וביקש לשחרר את מרשו עוד לפני שישלח לשירות המבחן לקבלת תסקיר. עו"ד סגרון הדגיש כי לק.מ. אמנם עבר פלילי, אך ישן מאוד ואינו מכביד. לבסוף ביקש עו"ד סגרון לשחרר את מרשו למעצר בית מחוץ לנתניה, בערבויות כספיות ובפיקוחם של אחרים.

מנגד, התביעה ביקשה לדחות את בקשתו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי והתעקשה על הארכת מעצרו של ק.מ. עד תום ההליכים המשפטיים המתץנהלים כנגדו, בטענה שלא מדובר בתיק סמים רגיל, אלא בפרשייה של ממש. נציגת התביעה, ציינה כי במסגרת תפקידו ב"עסק", לק.מ. היה "טלפון מבצעי" שבאמצעותו הפעיל את ספקי הסמים ודיבר בכל יום עם עשרות קליינטים. באת כוח התביעה הוסיפה כי את רוב העבירות ביצע ק.מ. באמצעות הטלפון, כך שאם ישוחרר למעצר בית, ולא משנה איפה, כל שיצטרך כדי לחזור על העבירות הוא טלפון סלולארי.

השופט עודד מורנו קבע לבסוף כאמור, כי ק.מ. ישוחרר למעצר בית ובתנאים מגבילים נוספים, מאחר ש"מצוות המחוקק בחוק המעצרים היא לתור אחר חלופת מעצר". לבקשת התביעה, השופט עיכב את החלטתו ב-48 שעות, כדי לאפשר לתביעה לערער על החלטתו.

התביעה לא אמרה נואש והערר אכן הוגש. בדיון שהתקיים ביום 20.03.18 בפני השופט עמי קובו מבית המשפט המחוזי מרכז חזר עו"ד פלילי סגרון ג'קי על טיעוניו והוסיף כי למרשו הרשעה אחת בתחום הסמים, "על ג'וינט", משנת 2008. הוא הוסיף והדגיש כי השופט מורנו אשר שחרר את מרשו בתנאים מגבילים מכיר את התיק היטב, מאחר שהיה גם זה שדן בפרשה בשלב המעצרים עוד מאז שהייתה החקירה 'סמויה'.

לבסוף, שני הצדדים הסכימו להמלצת השופט קובו, לשחרר את הנאשם בתנאים מגבילים שעיקרם מעצר בית באיזוק אלקטרוני, בפיקוחם של אותם ערבים אשר אושרו על ידי בית משפט השלום, ובכפוף לאותם תנאים כספיים.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

 

הסדר טיעון מקל ביותר - העונש על הרצח 11 שנות מאסר

 יחיאל פרץי.פ. שדקר למוות לפני כשנה את איראל ווסה מפתח תקווה במהלך מסיבת שחרור הורשע בהריגה במסגרת הסדר טיעון וירצה 11 שנות מאסר בלבד, זאת עקב קשיים ראייתיים חמורים שנתגלו בתיק. בית המשפט המחוזי מרכז (לוד) אישר היום את הסדר הטיעון המקל. כתב האישום המתוקן בו הורשע הנאשם מפרט כי במהלך מסיבת שחרור בבית פרטי בו נכח המנוח וחבריו וכן הנאשם וחבריו.  התפתח ויכוח בין שניים מהמבלים. הם יצאו מחוץ לבית שבו התקיימה המסיבה ואחריהם יצא גם הנאשם ומבלים נוספים. בעודם עומדים ברחוב החלו שני המבלים לדחוף זה את זה. המנוח והנאשם התקרבו למקום כדי לסייע לחבריהם. בין השניים התגלע ויכוח, המנוח גידף את הנאשם ואף הניף באוויר לבנה, וחבריו לקחו אותה מידיו. הנאשם, כך נטען השתחרר מאחיזת חבר שניסה להרגיעו, שלף סכין ודקר את המנוח בעוצמה רבה. המנוח מת מפצעיו כעבור זמן קצר.

הסדר הטיעון אליו הגיע עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי והפרקליטות הפלילית כלל תיקון כתב האישום והשתת עונש של 11 שנות מאסר לריצוי בפועל בניכוי ימי מעצרו.  (צילום: שאול גולן)

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

רצח הישראלי באי קוסמוי שבתיאלנד - שני עצורים.

הכלא בקוסמוי

החיסול באי קוסמוי שבתיאלנד: שני ישראלים, אייל בוקל ודולב זוארץ, חשודים ברצח מאור מלול ז"ל. לפי הפרסומים בתקשורת השניים צפויים להשפט ולרצות עונשם בכלא בקוסמוי. כמו כן, לפי פרסומי התקשורת בתיאלנד ולפי מצלמות האבטחה שהוצבו בזירה באי קוסמוי נראה רכב ג'יפ נוסע לאחור ופוגע במי שהתברר מאוחר יותר כמאור מלול ז"ל. לאחר מכן נראה אחד מיושבי הרכב יוצא מהרכב ודוקר את המנוח. משרד החוץ הישראלי עדכן מוקדם יותר כי "רכב נוסע פגע מאחור באופנוע עליו רכבו שני ישראלים בני 33 בקוסמוי. בהמשך, יצא אחד מנוסעי הרכב ודקר את המנוח. כתוצאה מכך הישראלי נפטר ובת הזוג נפצעה. הקונסולית בבנגקוק, אתי מזרחי, והמחלקה לישראלים בחו"ל מטפלים במקרה ומסייעים ולמשפחות".  עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי התבקש להגיע לתיאלנד ולספק חוות דעת משפטית לחשודים לגבי המצב החוקי והאפשרויות המשפטיות העומדות לזכותם של החשודים.

בית המשפט העליון הקל בעונשם של מגדלי 131 ק"ג קנביס

maabada elyon hydro

הרכב של שלושה שופטים בבית המשפט העליון קיבל את טיעוניו של עו"ד פלילי ג'קי סגרון והפחית בעונשים של מגדלי 131 ק"ג קנביס (הידרו) . שני המערערים שכרו מבנה בעיר נתניה והקימו בו מעבדה משוכללת לגידול סמים בשיטת הידרו. שווי הגידולים מיליוני שקלים. החלטת בית המשפט העליון (השופטים: יצחק עמית, נעם סולברג ומני מזוז) להקל בעונשם של המערערים נומקה בכך שהשניים הודו מייד במיוחס להם. שהו תקופב באיזוק אלקטרוני, לא היה לחובתם עבר פלילי קודם. לדברי השופטים, ההפחתה בעונש נועדה, בין היתר, לעודד את המערערים להמשיך באפיק השיקומי.

בית המשפט מותח ביקורת חריפה על המשטרה

samim

ביום חמישי האחרון נעצר א. מ., אסיר ברישיון, לאחר שבחיפוש ברכבו נמצא חומר החשוד כסם מסוכן בכמות גדולה. בעת מעצרו של החשוד, היחידה החוקרת תפסה את מכשיר הטלפון הנייד שהיה ברשותו, ובאמצעותו איתרה המשטרה, לכאורה, מספר מעורבים נוספים בפרשה, אותם ביקשה המשטרה לחקור.

היום (17.12.17), בעת שהובא החשוד להארכת מעצר, סניגורו, עו"ד ג'קי סגרון, חשף תוך חקירה נגדית מאומצת כי המשטרה טרם חקרה את אותם העדים, ולמעשה לא ביצעה כל התקדמות בחקירה.

בית המשפט קיבל את טענותיו של עורך דין פלילי ג'קי סגרון, שיחרר את החשוד ממעצר, והעביר ביקורת נוקבת על התנהלות המשטרה, באומרו: "למרות הוראה מפורשת זאת של בית המשפט, עשתה המבקשת דין לעצמה ולא זימנה את העדים למתן עדות במהלך סוף השבוע, ולמעשה כיום אין כל חיזוק של החשד הסביר".

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

טס על כביש איילון במהירות 207 קמ"ש

 207

נהיגה במהירות גבוהה מהווה סיכון ממשי לנהג ולציבור משתמשי הדרך, יש קשר ישיר בין חומרת הפגיעה לבין המהירות בה נסע הנהג בזמן התרחשות תאונת דרכים חלילה. על כן משטרת ישראל אנו פועלת בנחישות ובשיטות אכיפה מתוחכמות, בכדי לאתר נהגים אלו ולהרחיקם מהכביש במטרה לייצר הרתעה ולהגביר את ביטחונם של ציבור משתמשי הדרך.

הלילה ביצעו שוטרי אגף התנועה פעילות אכיפה כנגד עבירות המהירות תוך שהם ממוקמים בהתאם לאיתור ותפיסת נהגים המבצעים עבירת מהירות חריגה, בסמוך לשעה 01:00 בכביש איילון (כביש 20) באזור מחלף קק"ל לדרום נקלט במכשיר למדידת מהירות נהג הנוסע במהירות של 207 קמ"ש (לפני הפחתה) בכביש בו הנסיעה המותר הינה 90 קמ"ש, השוטרים הנוספים שהיו ממוקמים בהמשך הדרך הצליחו לבלום את הנהג באזור מחלף ההלכה. הנהג בן 30 תושב אזור המרכז טען כי לא נסע במהירות שהוצגה לו 207 קמ"ש והוא מקפיד לנסוע במהירות 100-110 קמ"ש. כאמור רישיונו של הנהג נפסל במקום למשך 30 ימים והוא נלקח לחקירה ביחידת הבוחנים, בסיום החקירה שוחרר בתנאים ובימים הקרובים יוזמן לבימ"ש לדון בעניינו.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !