סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

אם הזמנתי זרעים של קנביס באינטרנט, האם ביצעתי עבירה פלילית?

לפי החוק, פקודת הסמים המסוכנים, נאסר ייבוא, ייצוא, סחר ואספקה של כל סם מסוכן.

ייבוא סמים הפך מאוד זמין ונפוץ בשנים האחרונות. לפי פרסומי המשטרה אזרחים נורמטיביים רבים, נעדר עבר פלילי כלשהוא, החלו להשתמש ברשת האינטרנט כדי להזמין ממדינות שונות דרך הדואר זרעי קנביס כדי לגדל לעצמם בביתם סמים לשימוש עצמי.

למען הסר ספק, גם זרעי קנביס אסורים לפי פקודת הסמים המסוכנים. ייבוא זרעים הוא אסור ומהווה עבירה פלילית חמורה בדיוק כמו ייבוא סמים. אדם שנתפס מייבא זרעי קנביס יכול ויואשם בביצוע עבירה של ייבוא סמים, עבירה שהעונש הקבוע לגביה בחוק הוא עד 20 שנות מאסר.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

חקירה באזהרה מהי?

חקירה במשטרה היא תהליך של בירור וקביעת עובדות, גביית עדויות ואיסוף ראיות, המבוצע על-ידי שוטרים ונועד להשיג יעד מיעדי המשטרה.

באם זומנת לסור למשטרה - עליך לברר באם אתה בסטאטוס של חשוד או שמא בגדר עד שבא למסור עדות. 

חוק סדר הדין הפלילי קובע כי כל אדם שיש בגינו חשד שביצע עבירה פלילית או שהנו שותף לדבר עבירה יוזמן לחקירה במשטרה. כמו כן, אדם יכול להיות מוזמן למשטרה לצורך גביית עדות.

באם אתה נחקר תחת אזהרה - אתה חשוד ולא עד !!!

כאמור, חקירה תחת אזהרה היא חקירת חשוד בביצוע עבירה פלילית, המשטרה מחוייבת על-פי חוק לפרט באוזני החשוד הנחקר את החשדות נגדו ולהתמקד במקום ובזמן ביצוע העבירות המיוחסות לו לכאורה. מטרתה של האזהרה היא להזהיר את הנחקר החשוד על ההשלכות המשפטיות שיחולו במידה ויחליט לנצל את זכותו, לשמור על זכות השתיקה, או לחילופין, למסור את גרסתו לחשדות שמטיחים בפניו. האזהרה של החוקר כלפי הנחקר בתחילתה של החקירה הפלילית היא שהטמיעה את הביטוי "חקירה באזהרה".

כמו כן, בהתאם לחוק מחוייב החוקר לפרט בפני החשוד הנחקר את זכויותיו להיוועץ בסניגור וכן זכותו של הנחקר לשמור על זכות השתיקה. יש לשים לב כי נחקר שאינו חשוד מחוייב להשיב לכל השאלות  שנשאל על ידי החוקר, זולת אם יש בתשובה כדי להפלילו.

יש לציין כי חשוד הנחקר במשטרה אינו חייב לשתף פעולה עם חוקר והשיב לשאלות החוקר טרם מומשה זכותו של הנחקר להיוועץ עם עורך דין פלילי מקצועי אשר ייעץ לחשוד הנחקר כיצד לנהוג במהלך החקירה הפלילית.

אין זה סוד כי נוכחות עורך דין והיוועצות החשוד עם עורך דין מטעמו מקשה על החוקרים אשר מנסים ככל יכולתם לגרום לחשוד להישבר ולשתף עימם פעולה ומשכך לעיתים קרובות מלינים סניגורים רבים על הפרת זכויותיהם של חשודים נחקרים ומוגשות בקשות לפסילת הודאות של נאשמים אשר הודאותיהם נגבו באמצעים פסולים.

יש לציין כי החקירה המשטרתית אמורה להתנהל במסגרת המגבלות הקבועות בחוק, וכל חריגה מהמגבלות הללו עלולה להביא להביא לאי השגת מטרת החקירה ואף במקרים מסויימים להענשת החוקרים.

 עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייעוץ טרום חקירתי, בייצוג, ייעוץ וניהול של נחקרים שהסתבכו בעבירות פליליות מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות הריגה ורצח.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
 
נקראתם לחקירה במשטרה, או שנעצרתם על-ידי המשטרה ממשו את זכותכם החוקית להיוועץ בעורך דין פלילי - צרו קשר 052-2892777

מהם חמשת הטיפים לבחירת עורך דין פלילי

1550353571effects.yo yoo.co.il

בישראל שנת 2019 חצה מספר עורכי הדין את ה - 80 אלף. בחירת עורך דין המתאים למקרה שלך אינו דבר של מה בכך. כאשר ההיצע הינו כמעט אין סופי מחד ועל הכף מצויים נכסיו היקרים ביותר של האדם, שמו וחירותו. הבחירה קשה מאוד ויוצרת בלבול של ממש בעת חיפוש אחר עורך הדין המתאים לתיק שלך. מייד אציין את חמשת הטיפים העיקריים שיכולים לשמש מורה נבוכים למי שמחפש עורך דין פלילי.

 

1. עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורך  -  בחירת עורך דין פלילי אינה בהכרח בחירת עורך הדין הטוב ביותר בישראל אלא דווקא בחירת עורך הדין הפלילי הכי טוב לך. עורך דין פלילי הכי טוב עבורך הוא אחד כזה שמגלה זמינות רבה, עורך דין פלילי שאתה יכול לסמוך עליו ולדעת שישנה אינטרקציה חיובית בינך לבינו.

2. עורך הדין המתמחה בתחום הפלילי - כאמור, לכל עורך דין תחום התמחות ספציפית בה הינו מתמחה, קיימים ענפים משפטיים רבים וביניהם: נזיקין, חוזים, תביעות אזרחיות, דיני עבודה וכו'. היזהרו מעורכי דין "כולבויניקים" המתמחים לדבריהם בכל תחומי המשפט. המשפט הפלילי הינו תחום מאוד רחב ומצריך היכרות ספציפית ופרקטיקה בתחום זה. רשויות התביעה, הפרקליטות והמשטרה שהינם עתירי ניסיון בתחום המשפט הפלילי יזהו בנקל עורך דין שאינו מתמחה בתחום המשפט הפלילי ותוך זמן קצר ביותר עשויים אלה להוביל את התיק לתוצאה קטסטרופלית עבור הנאשם/החשוד. שכרו אך ורק עורך דין פלילי המתמחה בתחום זה בלבד.

3. בדקו את צוות המשרד של עורך הדין הפלילי - עורכי דין הפליליים הטובים הם בדרך כלל מבוקשים ומשכך הנם עוסקים בהרבה תיקים בו זמנית, יש לבדוק בקפידה האם עורך הדין הפלילי אליו אתם פונים הינו בעלים של משרד המעסיק עורכי דין שכירים, מזכירות, מתמחים או שמא מדובר בעורך דין "העובד מהבית" ונפגש עם לקוחותיו בבתי קפה. החזקת משרד וצוות משרדי מיומן תבטיח את ניהולו הנכון של התיק ומתן עזרה לעורך הדין הפלילי אשר כאמור בדרך כלל עוסק סימולטנית במספר רב של תיקים. כמו כן, העובדה שעורך הדין מעסיק צוות משרדי תבטיח זמינות אליכם גם במצבים בהם עורך הדין הפלילי אינו זמין עבורכם למענה מיידי.

4. בדיקת רקע - באם מאן ד'הוא ימליץ לכם על עורך דין פלילי מסויים אזי עשו בדיקה קצרה שיהא בה כדי לתהות על קנקנו של עורך הדין הפלילי ובכלל זה חפשו אודות עורך הדין הפלילי בגוגל, חפשו באינטרנט אודות תיקים פליליים בהם ייצג, שאלו מכרים ואף הסתייעו במידה ויש  לכם כאלהנבעורכי דין שאינם מהתחום הפלילי שימליצו לכם.

5. היזהרו מהבטחות ומטענות בדבר "קשרים" - לצערנו, חרף העובדה שתקנות לשכת עורכי הדין בישראל אוסרות על עורך הדין הפלילי להתנות שכר טרחה בתוצאות ולמרות שברור שהשופט הוא היחיד שקובע את גורלו של התיק (...וגם אז ניתן לערער על ההחלטה) גם אז ניתן למצוא עורכי דין פליליים המתחייבים לתוצאות. היזהרו מהבטחות הן בדרך כלל ללא כיסוי וכל אימת שעורך דין מתחייב לתוצאה מסויימת אזי ברור שהמדובר במטרה אחת ויחידה של עורך הדין לקחת את התיק ולקבל שכר טרחה. כמו כן, ישנם עורכי דין רבים שהנם יוצאי משטרה, תביעות ופרקליטות. עורכי הדין הנ"ל לעיתים מתהדרים בכך שהקשרים שלהם בגופי אכיפת החוק יסייעו להם בהשגת תוצאה מיטבית. היזהרו מכך, ההחלטות בתיקים פליליים מתקבלות באופן ענייני וניסיון החיים מלמד שדווקא כאשר פרקליט יושב מול פרקליט "לשעבר" יזהר הראשון כפליים למען מראית פני הדברים וההצעות שיציע יהיו הרבה פעמים פחות הרבה יותר מאלו שיקבל סניגור שלא היה בעברו נמנה על רשויות אכיפת החוק. אחרי הכל, בשביל להיות רועה צאן טוב אין צורך בניסיון ככבשה.

 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

עורך דין פלילי מומלץ בשרון - מדוע?

עורך דין פלילי מומלץ בשרון - משרדו של עורך דין פלילי בתל אביב סגרון ג'קי-הנרי נותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאזור מרכז, גוש דן והשרון.

שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור השרון מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים בשרון שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק הפלילי לתוצאות טובות יותר.

שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עו"ד פלילי סגרון ג'קי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של הרצליה והסביבה, גוש דן והשרון מסייעת בייעול ענייני הלקוח.

חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי מוביל בשרון. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי מוביל ומולץ מאוד בשרון וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן כמעט תמיד מענה און ליין ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי.

העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת.

כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה משטרתית ישנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.

ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועבירות של קטינים. כמו כן, עורך דין פלילי בגרון ג'קי הנרי מתמחה במחיקת רישום פלילי וייצוגם של נאשמים נעדרי עבר פלילי שהסתבכו פעם ראשונה עם החוק.

בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.

הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.

העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.

מבין כל עורכי הדין הפליליים בהרצליה, עורך דין פלילי סגרון ג'קי - הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ בשרון וייצג הרבה תושבי אזור השרון שהסתייעו בשירותיו של עורך דין פלילי סגרון.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

עורך דין פלילי מומלץ בהרצליה - למה?

עורך דין פלילי מומלץ בהרצליה - משרדו של עורך דין פלילי בתל אביב סגרון ג'קי-הנרי נותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאזור הרצליה, מאזור מרכז, גוש דן והשרון.

שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור הרצליה מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים במחוז תל אביב שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק הפלילי לתוצאות טובות יותר.

שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עו"ד פלילי סגרון ג'קי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של הרצליה והסביבה, גוש דן והשרון מסייעת בייעול ענייני הלקוח.

חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי בהרצליה. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי מוביל בהרצליה וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן כמעט תמיד מענה און ליין ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי.

העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת.

כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה משטרתית ישנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.

ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועבירות של קטינים. כמו כן, עורך דין פלילי בגרון ג'קי הנרי מתמחה במחיקת רישום פלילי וייצוגם של נאשמים נעדרי עבר פלילי שהסתבכו פעם ראשונה עם החוק.

בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.

הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.

העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.

מבין כל עורכי הדין הפליליים בהרצליה, עורך דין פלילי סגרון ג'קי - הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ בהרצליה וייצג הרבה תושבי הרצליה שהסתייעו בשירותיו של עורך דין פלילי סגרון.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:

052-2892777

שחרור בהליכי מעצר - מה החשיבות?

השופט המנוח, מישאל חשין ז"ל, אמר פעם כי יום אחד במעצר הוא בבחינת נצח עבור העצור, ואכן הליכי מעצר הם הליכים משפטיים משמעותיים וקשים ביותר עבור הנידון. אין ספק שהליכי המעצר הם הליכים דרמתיים אשר יש להם משמעויות מרחיקות לכת והשלכות לגבי כל התיק ותוצאתו הסופית, זאת כמובן מעבר לפגיעה הנפשית המיידית שיש לעצור.

כלל הוא שהליכי המעצר אינם בבחינת מקדמה על חשבון העונש ותכליתם היא מניעה של שיבוש הליכי חקירה, הימלטות מהדין, סכנה לשלום הציבור ולבטחונו ובטחון המדינה. אין ספק שקיימת חשיבות עליונה ומכרעת לכך שניהול התיק הפלילי מראשיתו כדי שיוביל לשחרור ממעצר ייעשה על-ידי עורך דין פלילי המתמחה אך ורק במשפט פלילי ולא 'כולבויניק' אשר ההליך הפלילי הינו ענף נוסף בו עוסק עורך הדין.

נסיונו המקצועי של עורך הדין הפלילי הם כלי עזר שלא יסולא בפז אשר יש בו כדי לסייע לעורך הדין לשחרר את העצור ממעצר. הליך מעצר הימים (מעצר ראשוני לפני הגשת כתב אישום)  הוא הליך אינסטנט אשר בו העצור מובא בפני שופט תוך 24 שעות מרגע מעצרו על-ידי קצין משטרה.

מלכתחילה, ההתנהלות מול היחידה החוקרת, תחנת המשטרה, ובהמשך ההתנהלות בבית המשפט הכוללת בראש ובראשונה חקירה מאומצת של הטוען המשטרתי והפעלת לחץ על 'כלל המערכת' מתוך כוונה לשחרר את העצור - היא מגבירה באופן דרמתי את סיכויי ההצלחה של העצור ויכולה לסייע רבות בשחרורו של העצור מתחנת המשטרה או מבית המשפט.

גם בהמשך, בהנחה והוגש כתב אישום כנגד הנאשם אזי יש לנהל את הליך המעצר בצורה נכונה ומקצועית כדי לנסות למנוע מצב בו העצור ימתין מאחורי סורג ובריח בסטאטוס של עצור עד תום ההליכים דבר אשר יכול להותיר את הנאשם עצור חודשים רבים.

חשוב לדעת, כי במקרים רבים יש להפעיל מאמץ כביר מצד עורך הדין הפלילי כדי לשחרר את העצור לפני תסקיר כדי למנוע המתנה של מספר שבועות במעצר עד להגעת קצין/נת המבחן לתת תסקיר אודות העצור וחלופת המעצר שיש לעצור להציע. פעמים רבות, תסקיר שלילי 'מהלך אימים' על השופט אשר נזהר מאוד מלשחרר את העצור רק בשל העובדה שהתסקיר קובע כי עצור מסויים הוא מסוכן ושירות המבחן אינו ממליץ לשחררו ממעצר - לפיכך, חשוב לנסות ככל שניתן לבקש שחרורו של עצור לפני קבלת תסקיר שירות המבחן.

חשוב לומר כי ההליך הפלילי בכלל והליכי המעצר בפרט אינם מאפשרים שימוש בעורך דין שאינו מקצוען בתחומו. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, זכרו שלא תמיד ניתן לתקן את המעוות ולעיתים התנהלות לא נכונה של עורך דין שאינו מתמקצע בתחום הפלילי אינה ניתנת לתיקון.

כמו בחיים, הזול הוא לעיתים היקר וגם כאן בדרך כלל נכונה האמר לפיה "מי שחושב שזה יקר לשלם למקצוען,כנראה שעוד לא שילם על עבודה של חובבן". סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין מומחה בניהול משפטים פליליים ובשל התמחותו העיקרית בשחרור ממעצר וניהול הליכי מעצר ימים חלק גדול מהתיקים שהחלו בהליכי מעצר מתוקשרים הסתיימו בסופו של דבר ללא שהוגש בהם כתב אישום כנגד החשוד ואף במקרים מסויימים, בסופו של דבר, נסגר התיק הפלילי.

זמינותו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי, נסיונו המקצועי העשיר, היקף וסוגם של התיקים שניהל הם מתכון כמעט בטוח להגעה לתוצאה האופטימלית האפשרית. 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

הטרדה מינית, מהי?

הביטוי הטרדה מינית מתייחס בדרך כלל לתקיפה מינית פיזית בין אדם אחד לאדם אחר מבלי שנתנה לכך הסכמה מהמותקף. יחד עם זאת, גם פעולה מינורית בהרבה (ליטוף, חפינה, צביטה, נגיעה במקומות אינטימיים ובאיברים מוצנעים), בעלת אופי מיני פוגעני יכול ותחשב בהטרדה מינית.

לפי פרסומי משטרת ישראל, בכל שנה מדווחים למשטרת ישראל אלפי מקרים של הטרדה מיני. למרות זאת, סבורים במשטרת ישראל כי הנתונים המגיעים למשטרה אינם משקפים נכוחה את ההיקפים של מקרי ההטרדות המיניות וזאת מהטעם שמרבית נפגעי ההטרדה המינית אינם מדווחים בשל תחושות בושה, פחד או חשש לאבד את מקום העבודה. לציין כי חלק לא מבוטל מעבירות המין מתבצע דווקא במקומות העבודה תוך כדי יחסי מרות בין המטריד למוטרד. מה גם שחלק מסויים מהנפגעים סבורים כי מדובר בזוטי דברים, וסבורים כי אין המדובר בעבירה פלילית. 

המונח הטרדה מינית הופיע לראשונה בספר החוקים הישראלי כחלק מחוק שיוויון הזדמנויות בעבודה אשר נחקק בשנת 1988, וזאת מתוך כוונה ליתן הגנה לנשים ולמנוע פגיעה בהן בשוק העבודה בישראל.

בהמשך, בשנת 1998 חוקק החוק למניעת הטרדה מינית אשר הגדיר מספר דוגמאות להטרדה מינית, חמישה מקרים בהם תוגדר פעולתו של אדם כהגדרה מינית.

התייחסות משפילה: מקרה בו אדם פונה אל אדם אחר ביחס משפיל או מזלזל בנוגע למיניותו, נטיותיו המיניות או סגנון לבושו ו/או התנהגותו באופן מיני.

התייחסות חוזרת בעלת אופי מיני: פנייה חוזרת בעלת אופי מיני אל אדם, לאחר שזה הראה באופן מפורש כי אינו מעוניין בפניות מסוג זה. תחת הגדרה זו נכללים גם מקרים של ניצול יחסי מרות באופן מיני, ניצול מיני במקום העבודה,, ניצול יחסי תלות וניצול יחסי מטפל/מטופל או יחסי חינוך.

הצעות מיניות: פניות להצעה מינית מפורשת או שאינה מפורשת בין אדם אחד לאחר כאשר זה הראה לפונה כי אינו מעוניין בהצעות מסוג זה. גם כאן נכללים כל המקרים הנוגעים להתייחסות חוזרת בעלת אופי מיני.

מעשים מגונים: מעשים פיזיים לשם גירוי מיני, סיפוק מיני או ביזוי מיני, כאשר האדם שהוטרד אינו מסכים להם.לרבות הטרדה מינית בצבא והטרדה מינית הנוגעת לילדים.

סחיטה באיומים: מקרה שבו אדם אחד נסחט על-ידי אדם אחר באיומים לבצע מעשים שונים בעלי אופי מיני. יש לציין כי החוק אינו מציין באופן מפורש כי על המוטרד להראות התנגדות מכל סוג שהיא.

למעשה, אם ובמידה והוטרדתם מינית ונפגעתם באירוע בעל אופי מיני, ניתן לפנות ישירות ולהגיש תלונה למשטרת ישראל. אך, ניסיון החיים מלמד כי עדיף להיוועץ ראשית בעורך דין פלילי המתמחה בתחום המשפט הפלילי וכך לזכות לייצוג הולם מול רשויות החוק. לעיתים, היותך צודק/ת לא די בה כדי למנוע עיוות דין ולפיכך ראוי להיות מוכן לקראת הגשת התלונה ולהבין את הזכויות והחובות שיש בידך טרם פנייה למשטרה.

במידה והוטרדתם מינית או שנחשדתם בביצוע עבירה של הטרדה מינית הנכם מוזמנים לפנות אליי לקבלת ייעוץ משפטי הולם ובמידת הצורך להיות מיוצג על ידי עורך דין פלילי מקצועי המתמחה בתחום ההטרדות המיניות. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי מתמחה בייצוג משפטי גם בתחום משפטי זה של הטרדה מינית.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

מי זה עורך דין הפלילי הכי טוב בארץ?

רבים שואלים עצמם, מיהו עורך הדין הפלילי הכי טוב בישראל, מיהו עורך הדין עם הכי הרבה זיכויים בישראלי ומי עורך הדין הכי מפורסם בישראל. למעשה, אין עורך דין בישראל שניתן לסווג אותו כעורך הדין הפלילי הכי טוב בארץ. עורכי דין פליליים, כמו כל בעלי המקצוע ישנם מבפר פרמטרים לפיהם ניתן לבחון את מיהותו ואיכן\ותו של עורך הדין הפלילי שבכוונתכם לשכור את שירותיו.

יש המחפשים עורך דין וותיק, יש המחפשים עורך דין מפורסם ויש המחפשים עורך דין פלילי לפי המלצות מעורכי דין אחרים או כאלו המחפשים עורך דין פלילי לפי המחיר הזול ביותר. מכל מקום, ישנה חשיבות מכרעת לבחירת עורך דין פלילי בקפדנות שכן המשמעויות העשויות להיות לייצוג לא ראוי הינן משמעויות קשות ומרחיקות לכת. כאשר מדובר בחופש שלכם או של יקירכם, אל תתפשרו.

חשוב לציין כי לא תמיד עורך הדין הצעיר הוא פחות טוב מעורך הדין הוותיק ולעיתים דווקא הצעיר הוא אנרגטי ונמרץ לעומת עורך הדין הוותיק שהוא כבר במצב של "עייפות החומר". יחד עם זאת, חוסר הניסיון של עורך הדין הפלילי יכול להביא את המשפט הפלילי לאסון ולגרום לנזק בלתי הפיך ללקוח.

כל עורכי הדין למדו משפטים וכל עורכי הדין נדרשו לעבור התמחות בעריכת דין. הניסיון המקצועי והלימוד האינטנסיבי, כל יום מחדש, מספקים ללקוח בטחון שעורך הדין הפלילי שמייצג אותך מבין את ההליך הפלילי ויודע לא רק מה עליו לעשות, אלא גם מה עליו לא לעשות. 

עורך דין פלילי חזק חייב לנהל את ההליך בצורה זהירה, חכמה ובעיקר לדעת לקרוא את המהלכים של הצד שהני מבעוד מועד. ככל שהדבר נוגע לעלויות של עורך דין פלילי הרי שגם כאן ניתן לומר כי בדרך כלל הזול הוא בסוף גם היקר. המתמטיקה של החיים אומרת שאין מתנות חינם וכי איכות שווה כסף. גם כאן אין הפתעות, הליך פלילי שמנוהל על ידי סניגור פלילי תותח עולה כסף, ולא מעט.

יחד עם זאת, לעיתים סקר שוק שתעשו יגלה שדווקא עורכי הדין הטובים  הם לאו דווקא הכי יקרים בשוק. לא מעט פעמים בחנתי את חומר הראיות והגעתי למסקנה שכדי להצליח בתיק אין צורך בהשקעת משאבים יוצאי דופן. לעיתים, בשל עדות אחת או מסמך אחד יכול עורך הדין לגרום לרשויות התביעה לחזור בהם מכתב האישום ומכיוון שכך אינו מתמחר את התיק במחיר גבוה. דווקא כאשר העורך דין הסטנדרטי רואה 'צל הרים כהרים' ולדידו מדובר בתיק סבוך וקשה וכך גם מתמחר אותו.

בסופו של דבר, סבורני כי על מנת למצוא את עורך הדין הפלילי הכי טוב עבורכם אזי יש למצוא את נקודת האיזון בין ותק, ניסיון, ידע משפטי והצלחות מוכחות. כמו כן, יש לבחון את יחסי האנוש של עורך הדין ואת התקשורת איתו. זכרו תמיד שעורך הדין הפלילי  חייב להיות קשוב ללקוח ולהיות אוזן קשבת לבקשות מצד הלקוח.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין פלילי בעל ניסיון עשיר בייצוג בהליכים משפטיים מורכבים, הינו בעל הצלחות מוכחות, וייצוג בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה. ניסיונו הרב של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי מקטלג אותו כאחד מעורכי הדין הטובים ביותר בארץ ומשכך נחשב לאחד מעורכי הדין המבוקשים במדינת ישראל.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי יכול לסייע לך במקרים בו הוגש כנגדך כתב אישום, זומנת לחקירה במשטרה, נעצרת, מעוניין למחוק רישום פלילי, מעוניין לקבל חנינה וכן במקרה בו הנך נזקק לייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין המתמחה בתחום המשפט הפלילי.

מהו מעצר פלילי או מעצר משטרתי?

מעצר משמעו הגבלת חירותו של אדם על-ידי הגורם המוסמך לכך. הגוף העיקרי בנושא זה של מעצר הינו משטרת ישראל. מעצר אדם, כדי שיהא חוקי, תמיד חייב להיעשות על-פי חוק, מכוח הסמכה מפורשת בחוק ולפי קריטריונים הקבועים בחוק.

מעצר משטרתי - ככלל בסמכות קצין משטרה לעצור אדם לתרופת מעצר ראשונית שלא תעלה על 24 שעות. כלומר, בד"כ מי שנעצר על-ידי קצין משטרה ולא שוחחרר על-ידה. יובא להארכת מעצרו בבית המשפט.

מעצר ימים, מה מטרתו?

מעצר 'ימים' באופ עקרוני, הנו מצר אדם החשווד בביצוע עבירה מסוג פשע ו.או עוון (עבירה מסוג חטא אינה נחשבת לעבירה בת מעצר) לצרכי חקירה שבסופה תתגבש ההחלטה באם להגיש כתב אישום כנגד החשוד או לסגור את התיק הפלילי כנגדו ללא כתב אישום.

מעצר זה יתבצע בדרך כלל כאשר קיים חשש שבמידה והחשוד ישוחרר אזי לא יתייצב להליכי חקירה ו.או ישבש הליכי חקירה ומשפט ו.או הוא עלול לסכן בטחונו של הציבור או של המדינה.

מעצר עד תום ההליכים, מה מטרתו?

בשלב זה, יכולה להיות מוגשת לבית המשפט בקשה למעצרו של החשוד עד לתום ההליכים המשפטיים המתנהלים כנגדו. הליך זה מהווה פגיעה חמורה בחירות החשוד, עוד טרם שהוכחה אשמתו ולכן תקופת המעצר מוגבלת עד לתשעה חודשים. לאחריה מוסמך בית המשפט העליון להאריך את תקופת המעצר בתשעים יום מעת לעת. 

במעצר עד תום ההליכים צריכים הפרקליטות או התביעות להראות כי קיימות עילות מעצר שונות המצדיקות את הפגיעה, פרט לראיות המעידות עלל אשמת החשוד. העילות הן: חשש לשיבוש הליכי משפט, הדחה והשפעה על עדים, הימלטות מהארץ, העלמת ראיות, ואי התייצבות למשפט. שחרור החשוד עלול לגרום לסכנה לשלום הציבור, בטחון המדינה, או לאדם מסויים, חשוד המואשם בעבירה חמורה, קמה חזקה לפיה שחרורו מהווה סכנה.

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון עשיר בייצוג עצורים שנעצרו במעצר פלילי או במעצר משטרתי והינו בעל נסיון מוכח והצלחות מתועדוות במקרים בהם נעצרו חשודים ונאשמים. נסיון של כעשרים שנים בתחום בנוסף על מקצועיות ועיסוק יומיומי בתחום המשפט הפלילי מעלים משמעותית את סיכויי ההצלחה ולעיתים סגירת התיק הפלילי או זיכוי בדין. 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

ייעוץ לפני חקירה פלילית - למה חשוב?

ירה הפלילי כאשר אדם נקרא להתייצב לחקירה במשטרה או שמובא למשטרה ועומד להיחקר יש לקחת בחשבון כי ליווי משפטי מקצועי במשטרה יכול להביא במקרים רבים לסגירת התיק הפלילי ללא הגשת כתב אישום.

הרבהה נחקרים נוטים לחשוב כי הם מסוגלים להתמודד עם החקירה הפלילית בעצמם וכי הם אינם זקוקים לליווי צמוד של עורך דין פלילי.

ניסיון החיים מלמד כי החשיבה של הנחקר שיוכל להתנהל נכון מול החוקר המשטרתי המיומן ללא צורך בהסתייעות בעורך דין פלילי הינה מוטעית בעליל ובסופו של דבר, בחלק גדול מהמקרים, מוצא עצמו הנחקר מתמודד עם השלכות הרסניות שהינם תוצר של התנהגות מוטעית בחקירה.

אין משמעות להיות הנחקר אשם או חף מכל פשע, חקירה במשטרה מחייבת ייעוץ משפטי טרום חקריתי. ובמקרים רבים, גם כאשר היו הנחקרים החשודים, חפים מפשע נאלצו המה לנהל תיקים קשים וארוכים אך ורק בגלל שויתרו על הכוונה מקצועית.

אחת מזכויות היסוד בהליך פלילי היא הזכות לקבלת ייעוץ משפטי. במקרים רבים, חוקר המשטרה מעוניין להתחיל את חקירת החשוד, לפני הגעתו של עורך הדין, במצב זה מומלץ לחשוד שלא להשיב לחוקר לשאלותיו ולהתנות את שיתוף הפעולה ומענה לשאלות בייעוץ של עורך דין.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו בעל ניסיון עשיר בייעוץ טרום חקירתי ובמסגרת עבודתו כסניגור פלילי מוביל ייעץ לאלפי נחקרים וחשודים כאשר לגבי חלק גדול מהם הסתיים ההליך הפלילי בסגירת התיק. אין ספק כי הייעוץ וההכוונה הנכונה הביאו את התיק הפלילי לתוצאה האופטימלית.

אל תוותרו על האופציה לקבלת ייעוץ לפני חקירה וגם אם לא ביצעתם שום עבירה פלילית והנכם חפים מכל פשע גם אז יש חשיבות מכרעת לייעוץ מקצועי על ידי עורך דין פלילי שזה תחום התמחותו. בעריכת דין, כמו ברפואה שם ישנם רופאים מומחים המתמחים בענף רפואי מסויים וכאשר מגיעים לרופא משפחה שהוא רופא כללי והרופא אינו מוצא פתרון לבעיה הרפואית אז מופנה הלקוח לרופא מומחה בתחום. גם במשפטים עורך דין פלילי הוא כזה המתמחה בתחום הפלילי ואינו כמו עורך דין אשר הליכי המעצר והמשפט הפלילי מהווים עיסוק מינורי שלו.

מהו עיכוב?

המונח "עיכוב" מוגדר בסעיף 66 לפרק ג' בחוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה מעצרים) באופן הבא:  "הגבלת חירותו של אדם לנוע באופן חופשי, בשל חשד שבוצעה עבירה או כדי למנוע ביצוע עבירה כאשר החירות מווגבלת מראש בזמן ובתכלית".

 

סעיף 67(א) לחוק זה קובע כי: "היה לשוטר יסוד סביר לחשד כי אדם עבר עבירה, או כי הוא עומד לעבור עבירה העלולה לסכן את שלומו או בטחונו של אדם, או את שלום הציבור או את בטחון המדינה, רשאי הוא לעכבו כדי לברר את זהותו ומענו או כדי לחקור אותו ולמסור לו מסמכים, במקום הימצאו"

 

משכך, המצבים היחידים המקנים לשוטר סמכות עיכוב הנם כדלקמן:

א. קיים חשד שביצעת או תבצע עבירה.

ב. כדי לברר את זהותך או כתובתך.

ג. לצורך חקירתך בזירת האירוע.

ד. לצורך ביצוע חיפוש (בכפוף לתנאים).

ה. בשל מאסר או צו מעצר, או למסור לך העתק ממנו.

 

עיכוב, על-פי חוק, מהווה מגבלה על חירותו של הפרט, חופש החירות מעוגן בזכויות היסוד ומשכך כדי שהעיכוב יהא חוקי עליו לעמוד בשלושה תנאים:

א. קיומו של חשד סביר.

ב. העיכוב הוא לתכלית מסוימת.

ג. העיכוב יהיה מוגבל בזמן (עד 3 שעות, ניתן להאריך בעוד 3 שעות על-ידי קצין ממונה בעוד 3 שעות במידה וישנם מספר מעורבים)

 

מבצע העיכוב מחוייב להודיע למעוכב את סיבת העיכוב, באם לא עשה כן העיכוב מאבד את חוקיותו. כמו כן, שוטר אינו יכול לעכב אדם רק משום שיש לאדם עבר פלילי.

סמכות העיכוב נתונה גם לאדם פרטי ולא רק לשוטר. אדם פרטי מוסמך לעכב אזרח אחר עד להגעת שוטר לזירת האירוע. על האדם הפרטי לחשוד כי ביצעת עבירת אלימות, פשע, גניבה או עבירה שגרמה נזק לרכוש. ניתן אף להשתמש בכוח סביר לצורך ביצוע העיכוב.

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי ניסיון עשיר בייצוג של חשודים מעוכבים בתחנות המשטרה ובחלק גדול מהמקרים ייעוץ נכון בשלב העיכוב והכוונה מקצועית על-ידי עורך דין פלילי מיומן ובעל ניסיון סייעה רבות לחשוד המעוכב והעיכוב הסתיים בסופו של דבר ללא מעצר. כמו כן, ההתנהלות הנכונה כבר בשלב העיכוב הובילה בסופו של דבר לסגירת התיק הפלילי נגד  המעוכב. 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

עבירת החזקת סכין - מהי?

ככלל, סכין הינו כלי חיתוך בעל להב וידית עשויה עץ או פלסטיק, עץ, מתכת וכד'.  הסכין משמשת בגרך כלל ככלי לעבודות מסויימות והן ככלי לחיתוך בשר, פירות וירקות.

סעיף 184 לחוק העונשין התשל"ז - 1977, מגדיר סכין ככלי בעל להב או כלי אחר המסוגל לדקור או לחתוך.

סעיף 185 לחוק העונשין קובע כי הסוחר, מייצר, או מייבא סכין שלא נועדה לשמש במקצוע, במלאכה, בעסק, לצורכי ביתץ או למטרה כשרה אחרת, דינו מאסר שבע שנים. כן ישנו איסור בחוק למכור סכין (למעט סכין ביתית) לקטין. המחזיק סכין מחוץ לביתו או חצריו ולא הוכיח כי החזיקם למטרה כשרה, ניתן לגזור עליו מאסר עד חמש שנים.

להבדיל מסכין, אולר אינו סכין לעניין זה מלבד במוסדות חינוך ומקומות נוספים.

סעיף 186 לחוק העונשין קובע כי העונש בגין החזקת סכין שלא כדין הוא עד חמש שנות מאסר בפועל. לרוב, נאשם אשר יורשע בעבירה של החזקת סכין שלא למטרה כשרה, יכול ויישא מאסר בפועל.

למעשה, לאור הסיכון המגולם בעצם החזקת סכין, ללא עבירה נלווית, ראה המחוקק חשיבות בהסדרת החזקת כלי זה ואסר החזקתו מחוץ לביתו של אדם או לחצריו, אלא אם הוכיח כי החזיקה למטרה כשרה.

יש לשים לב כי למרות החומרה שמייחס המחוקק לעבירה זו, המסווגת כעבירת פשע, מדובר בעבירה מניעתית בלבד, אשר אין לצידה אלימות או קורבנות.

מאחר ולפי החוק מטרת ההחזקה של הסכין עומדת בליבת העבירה (החזקה כשרה או לאו) אזי קמה חשיבות עליונה להיוועץ בעורך דין פלילי מנוסה ובעל ניסיון טרם מסירת הגרסה וכבר בשלב הראשוני ביותר.

מי שנחשד בהחזקת סכין יכול לנסות להוכיח כי ההחזקה הייתה למטרה כשרה ודי כי יוכיח זאת במאזן ההסתברויות ולא מעבר לכל ספק סביר כפי שנדרש מהתביעה בהליכים הפליליים.

בשל רמות הענישה הגבוהות הנהוגות בעבירות של החזקת סכין שלא כדין וההחמרה הקיימת בענישה בעבירה זו חשוב לפנות ישירות לעורך דין פלילי מנוסה בתחום הפלילי, דבר שיכול לשנות לטובה את כל תוצאת ההליך הפלילי. 

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין מנוסה בתחום ייצוג וייעוץ במקרים של חשודים ונאשמים בביצוע עבירות פליליות ונחל הצלחות רבות בתיקים פליליים של החזקת סכין שלא כדין.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

מיון מוקדם או מיון מבחוץ - מהם?

אדם אשר נידון בבית משפט לתקופת מאסר בפועל, משהתחיל לרצות את עונשו, הוא אמור לעבור מסלול בירור ("המתנה") אשר נמשך כשבועיים עד אשר ישובץ למתקן הכליאה המתאים לו ואשר בו הוא יכול לרצות את עונש המאסר שהושת עליו.

תקופת ההמתנה היא תקופה קשה ודי דומה למצב שבו היה הכלוא נתון בעת "מעצר הימים". בשלב זה נמנעות מהאסיר פריבילגיות רבות כגון: ביקורים, התייחדויות, טלוויזיה, קנטינה וכו'. כדי לרכך ולהקל על האסירים "החדשים" מונהג בשנים האחרונות 'מיון מוקדם' או 'שיבוץ מוקדם' שמטרתו היא בירור אפשרויות מיקום כליאתו של האסיר.

הדבר נעשה תוך התחשבות ברצונו של האסיר לרצות את עונשו בכלא ספציפי ובהסתמך על האפשרויות הקיימות לשב"ס מבחינת מקומות כליאה. ככלל, שיבוצם של אסירים מתבסס בראש ובראשונה על סקירה מודיעינית שבוחנת כל אסירי ואסיר הנכנס למתקן כליאה מבחינת סכסוכים עבריינים, במידה וישנם כאלה. בנוסף נשמרת בקפדנות השמירה על שלומו של האסיר כדי שלא ייפגע באחרים ולא ייפגע מאחרים. (דוגמה: עדי תביעה, עדי מדינה, שוטרים\סוהרים לשעבר וכו').

פרמטר נוסף שנבחן הוא האלטרנטיביות הטיפוליות להן זקוק האסיר (גמילה מסמים, גמילה מהימורים, עברייני מין ועוד') כמו כן, נבחנת תקופת המאסר שיש לאסיר לרצות (ככל שהתקופה ארוכה ישובץ הלה במתקן כליאה עם רמת בטחון גבוהה יותר).

הפרמטר האחרון הוא מיקומו של מתקן הכליאה כאשר הנטייה הטבעית תהא לשבץ אסירים קרוב ככל שניתן לבית מגוריהם דבר אשר יש בו כדי להקל על אלו שבאים לבקר את האסיר בעת שהייתו בכלא. מטבעם של דברים, מיון מוקדם ניתן לבצע אך ורק למי שייכנס למאסר "מבחוץ" ואשר יש לו מועד סופי לתחילת ריצוי עונשו.

הליך המיון המוקדם נערך במחוז המרכז של שירות בתי הסוהר שבעיר מלה. כחלק מהליך המיון והבדיקה נפגש האסיר המיועד עם עובדת סוציאלית, קצין מודיעין, מפקד האגף אליו מיועד האסיר, בדיקות רפואיות ולעיתים גם בדיקות שתן, בדיקות פסיכיאטריות, שיחה עם רב עם נרקולוג ועם קצין חינוך.

בסיום איסוף כל המידע מקבל האסיר מכתב ובו מפורט לאסיר באיזה בית סוהר עליו להתייצב ורשימת הציוד שמותר להסיר להביא עמו.

ליום המיון נדרש האסיר להביא תעודת זהות, פלט קופת חולים, מסמכים רפואיים נוספים וכן תסקיר שירות המבחן (המועבר באמצעות עורך הדין ישירות לשב"ס)

מוצע ומומלץ לכל אדם המתעתד להיכנס לבית הסוהר לבצע הליך של מיון מוקדם לפני כניסתו לבית הסוהר וכן מומלץ להיוועץ בעורך דין פלילי לפני ביצוע הליך המיון. המיון המוקדם 'חוסך' לאסיר המתנה ממושכת בתנאים קשים, הדבר מרכך את הליך הקליטה בבית הסוהר וכן מאפשר, בדרך כלל, לאסיר לבחור את מתקן הכליאה שבו הוא חפץ.

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון עשיר בהכנה וייעוץ מקצועי מקיף לפני הליך המיון המוקם.

טל: 08-9787336 ; 08-9787377 (כללי)

טל: 08-9194028 (ניצה – רכזת ענף אבחון ומיון)

פקס: 08-9193314

דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

כתובת: ת.ד. 178 רמלה 7210002

 

מהו פרט מוכמן בחקירה או פרטים מוכמנים?

ככלל, העובדה שחשוד מודה בחקירה אינה מעידה בהכרח על כך שהוא אכן ביצע את המעשה המיוחס לו, בעבר היה מקובל להתייחס להודאתו של החשוד כאל "אם כל הראיות", אולם לאור מקרים שהתעוררו וצפו לאורך הזמן עלה צורך בחיזוק אשמתו של החשוד גם בראיות נוספותלעיתים, יכול ונחקר מודה בעבירות שלא ביצע מתוך לחץ או מצוקה. בעת חקירת חשוד יש חשיבות לפרטים מוכמנים (פחמי"ם) שהוא מוסר במסגרת הודאתו. הפח"מ הינו פרט מוכמן (מוסתר) המוכר רק לזה שביצע את העבירה ומשכך הדבר הרי שמסירת פרט מוכמן בחקירה מחזק את הודאתו של החשוד. במקרים רבים נמסרים הפרטים המוכמנים לשוטרים או למדובב ע"י החשוד עצמו, כגון מקום הימצאות הגופה או הרכוש הגנוב, מקום הימצאות כלי הפשע וכו'. בפרשת רומן זדורוב, השופט כהן ביסס את ההרשעה על כך שזדורוב ידע לפחות שבעה פרטים מוכמנים, אשר איש זולת הרוצח לא יכול היה לדעת ועל הווידוי של זדורוב בפני מדובב.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייב פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

עדות בני משפחה בהליך פלילי - מתי?

במשפט פלילי, אין בן זוג כשר להעיד לחובת בן זוגו, ואין כופים אותו להעיד לחובת אדם המואשם יחד עם בן זוגו בכתב אישום אחד.

הרציונל הוא שבבסיס חריג זה לכלל הכשרות הוא הקושי בהפללת קרוב משפחה והאינטרס שבשלמות התא המשפחתי. יודגש: האיסור להעיד בני משפחה (בני זוג ; הורה וילד), האחד לחובת משנהו, חל בהליך פלילי ; והוא חל במהלך עדות בבית משפט (ולא במהלך עדות במשטרה).

לציין כי בני זוג הם אלה הנשואים כדין ביום מתן העדות ולכן בני זוג שאינם נשואים ביום מתן העדות כשרים להעיד האחד לחובת משנהו. לציין כי 'ידועים בציבור' אינם נחשבים בני זוג ולכן כשרים להעיד האחד לחובת משנהו. 

כמו בעניין עדות בני זוג כך גם במשפט הפלילי אין הורה וילד כשרים להעיד האחד לחובת משנהו, ואין כופים אחד מהם להעיד לחובת אדם המואשם יחד עם משנהו בכתב אישום אחד.

לעניין הורים המדובר הן בהורים ביולוגיים והן בהורים מאמצים.

הסייגים לתחולת הכלל בדבר עדות משפחה:

האיסור על העדת בני משפחה (בני זוג, הורה וילד) אינו חל כאשר מדובר בעבירות בתוך המשפחה, שאז בדרך כלל אין בנמצא עדות חיצונית למתרחש ואין להותיר ארת בן המשפחה הנפגע ללא הגנה, וכן כאשר מדובר בעבירות אלימות על סוגיה השונים, גם כלפי מי שאינו בן משפחה (לרבות אלימות נגד רכושו של אדם ואיום בנקיטת אלימות).

עורך דין פלילי סגרון ג'קי מתמחה בשחרור ממעצר של נאשמים וחשודים ויש לו ניסיון עשיר ומוכח בניהול תיקי אלימות במשפחה.

 זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

מהם סוגי המעצרים הקיימים?

למעשה, מבחינים בין סוגים שונים של מעצרים, לפי מקור הסמכות לביצוע המעצר. (שופט, שוטר, צבא ועוד')

מעצר ללא צו: המבוצע על ידי שוטר במקרים בהם הוסמך לכך במפורש על ידי החוק. מעצר כזה הוא לפרק זמן קצר, הזמן הדרוש כדי להביא את העציר בפני המוסד השיפוטי המוסמך להאריך את תקופת המעצר.

מעצר לפי צו מעצר: מבוצע מתוקף סמכותו של חותם הצו, בדרך כלל מוסד שיפוטי או פקיד רם דרג בעל סמכויות מתאימות.

מעצר מנהלי: המופעל בדרך כלל רק בתקופות חירום.

מעצר צבאי: המבוצע כנגד אנשי צבא, בסדיר או במילואים, על ידי שלטונות הצבא.

מעצר אזרחי: מבוצע על ידי אזרח מהשורה שהיה עד למעשה פשע. בישראל מעצר אזרחי קרוי עיכוב.

מעצרים המתבצעים מתוקף חוקים מיוחדים: מבוצעים על ידי מי שהוסמך לאכיפת אותם חוקים, כמו: משטרת הפארקים של ארצות הברית, משטרת הגירה, אנשי מכס, משטרה ירוקה, משטרת תיירות ועוד.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

מהי יחידת היאחב"ל או יחב"ל?

היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית ידועה בראשי התיבות יאחב"ל (יחב"ל) והיא היחידה לחקירות בינלאומיות של משטרת ישראל, האחראית גם על המאבק בפשע המאורגן.

היחידה הוקמה ב-1977 בשם יח"פ - היחידה הארצית לחקירות פשיעה או היחידה הארצית לחשיפת פשיעה חמורה ("יאח"פ"), על היחידה הוטל לעסוק בחקירות פליליות בתחום הפשיעה החמורה. היחידה קיבלה תחת אחריותה לעסוק בחקירות בינלאומיות, מלחמה בפשע מאורגן ומתוחכם ובעבירות חובקות עולם. בינואר 2008, עם הקמת להב 433, הוכפפה אליה היאחב"ל וצורפה גם היחידה הארצית לחקירות סוהרים (יאח"ס).

מטה היחידה שוכן במטה יחידת להב 433, רחוב פסח לב 1, אזה"ת צפוני לוד.

מבנה היחידה:

זרוע חשיפה - מפלג איסוף, מפלג הערכה ומפלג בילוש.

זרוע חקירות - מפלג פשיעה כלכלית ביטחונית, צוות חקירת עבירות ריגול, צוות חקירת בגידה במדינה על רקע לאומני וצוות חקירת עבירות כלכליות ביטחוניות.

מפלג פשיעה מאורגנת

מפלג פשיעה בינלאומית

היחידה הארצית לחקירת סוהרים (יאח"ס)

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון עשיר בהתנהלות מול יחידת היאחב"ל. מטיבם של דברים יחידה זו עוסקת בחקירת תיקים פליליים סבוכים וחמורים ומשכך נדרש מעורך הדין המייצג גם ניסיון והיכרות בהתנהלות מול יחידה זו שכן התנהלות הסניגור מול חוקרי תחנות המשטרה אינה זהה להתמודדות מול יחידות להב 433 שכן המדובר ביחידת עילית של משטרת ישראל ומשכך נדרשת מהסניגור המייצג רמת בקיאות, יצירתיות וניסיון בניהול תיקים הנחקירם על-ידי יחידת להב 433.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

עבירה פלילית מהי?

עבירות פליליות הן מעשים או מחדלים המפרים את חוק העונשין התשל"ז - 1977. החוק הישראלי מגדיר מספר רב של עבירות ומחדלים בלע דרגת חומרה שונים. בצידה של כל עבירה פלילית מצויין העונש המירבי הצפוי כאשר בגין עבירות קלות העונש הוא חודש עד חצי שנת מאסר בפועל, אולם לעיתים עבירות קלות עשויות להסתיים בתלונה במשטרה בלבד, ללא הגשת כתב אישום. יחד עם זאת, אין להקל ראש, וחשוב לברר באם נותר רישום פלילי במשטרה , דבר אשר עלול להשפיע באופן שלילי על העתיד. 

עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי הינו מומחה מומלץ ועתיר ניסיון בייצוג נאשמים וחשודים בביצוע עבירות פליליות, קלות וחמורות.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

 

מהן עבירות רכוש?

עבירות רכוש הינן עבירות אשר בוצעו כדי מטרה לפגוע ברכושו של אדם או כדי לשלול מאדם את זכויותיו ברכוש. לא אחת עבירות רכוש משולבות עם עבירות אלימות. ההליך הפלילי מגדיר שורה של עבירות פליליות כעבירות רכוש. חומרתן של עבירות הרכוש תלויה בנסיבות המקרה, בהיקף הרכוש, באופי ביצוע העבירה ועוד. עבירות הרכוש הנפוצות הינן: גניבה, בחזקת רכוש חשוד כגנוב, גרימת נזק לרכוש והתפרצות.

חשוב לציין כי עבירות הרכוש אינן נמנות על העבירות שלגביהן נקבעה חזקה כי מתקיימת עילת מסוכנות. אמנם, ככלל עבירת רכוש בודדת איננה מקימה עילת מעצר אולם במקרים מסויימים כאשר מדובר בעבירות רכוש שבוצעו בתחכום רב, באורח שיטתי, בהיקף כספי גדול, מספר רב של מעורבים באמצעים מיוחדים ומתוחכמים ועוד, אזי בהתאם לפסיקת בית המשפט העליון בבש"פ 5571/98 רוסלן פרנקל נ' מדינת ישראל מתקיימת עילת המסוכנות. במילים אחרות, בנסיבות מסויימות גם מעשים הפוגעים ברכוש ושוללים רכוש, פוגעים בבטחון האדם ובבטחון הציבור.

לעו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון רב בייצוג חשודים ו\או נאשמים בעבירות רכוש וקיימים מספר רב של תקדימים בהם שוחררו ממעצר ומאסר נאשמים וחשודים שנחשדו והואשמו בביצוע עבירות בסכומי עתק במליוני שקלים.

 מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

מהן ראיות לכאורה?

כאשר מדובר בחשוד (מי שטרם הוגש כנגדו כתב אישום) התשתית הראייתית הדרושה לצורך מעצרו הינה קיומו של 'חשד סביר' לביצועה של העבירה. ולצידו 'חשש' בדבר קיומו של סיכון. למעשה,  די במידע ובחומר ראייתי בסיסי אחר, בין שהוא קביל ובין שאינו קביל, ובלבד - שיש בכוחו לבסס את החשד ברמת הוודאות הדרושה עפ"י חוק.

לעומת זאת, כאשר מדובר בנאשם (מי שכנגדו הוגש כתב אישום) התשתית הראייתית הדרושה כדי להחזיקו במעצר הינה חייבת לעמוד ברף של "ראיה לכאורה". השאלה מהן ראיות לכאורה נדונה בבש"פ 8087/07 זאדה נגד מדינת ישראל - שם נקבע כי שופט צריך לשאול עצמו, לעניין ראיות לכאורה, האם יש סיכוי סביר שאותה ראיה תהפוך בסוף ההליך לראיה רגילה אשר על פיה, היא לבדה או בהתווסף לה ראיות נוספות, ניתן יהיה לקבוע כנדרש את אשמתו של הנאשם.

ראיות לכאורה להוכחת האשמה הן למעשה ראיות גולמיות אשר לגביהן קיים סיכוי סביר שעיבודן במהלך המשפט יוביל לראיות אשר מבססות את אשמת הנאשם מעבר לכל ספק סביר.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !