סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

טור דעה אישית מעורך דין פלילי: סליחה תאיר ראדה

תאיר ראדה תמונה

דעה אישית על עניין זדורוב מאת עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי:

תיק הרצח של תאיר ראדה ז"ל הפך לשיחת היום. מאז ליל אמש כל המדיה עוסקת שוב ושוב בפרשייה המצערת ובסיכוי שמאחורי סורג ובריח יושב לו אדם חף מפשע מזה 12 שנים.

סבורני כי תיק הרצח הנ"ל למעשה לא יפוענח לעולם וזאת חרף הרשעתו של זדורוב בבתי המשפט (מחוזי ובהמשך עליון) וזאת אף אם יזכה למשפט חוזר ויזוכה בדין לאור ההתפתחויות החדשות.

הסיבה העיקרית היא כי תוצאת הד.נ.א שהתווספה לאחרונה לחומר החקירה הקיים בתיק המחזק את החשד בנוגע לא.ק. וא.ח. יחד עם עניין הסכין המשוננת ועוד סימני שאלה שהצדיקו זיכוי בדעת מיעוט (השופט דנציגר) מהווים לטעמי די כדי להקים את הספק הסביר לגבי זדורוב ולשאוב ולסחוף לדעת המיעוט שזיכתה בעליון לפחות עוד שופט אחד מתוך שלושה כך שתהא לכל הפחות דעת רוב בתיק וזדורוב יזוכה מחמת הספק וישוחרר ממאסרו.

מאידך גיסא, הודייתו של זדורוב ברצח, השחזור שכלל פרטים מוכמנים ובסופו של דבר ההרשעות בדין של זדורוב, כל פעם מחדש, ישמשו לעולם כספק גדול כנגד א.ק. א.ח או כל חשוד פוטנציאלי אחר באם יימצא כזה שיועמד אי פעם לדין.

בסופו של דבר, במציאות שנוצרה, סבורני כי לעולם לא יימצא האשם המורשע האמיתי שעליו ניתן יהיה להצביע ולומר מעבר לכל ספק סביר כי הוא הרוצח שגדע את חייה הקצרים של נערה צעירה בדמי ימיה.

שמעתי היום ברוב קשב את דבריה של הגב' אילנה ראדה באחת מתוכניות הבוקר המוקדמות שם ביקרה זו בחריפות את עבודת המשטרה והפרקליטות בתיק, כמותה גם אני סבור כי עבודת המשטרה הקלוקלת ובהמשך התנהלות הפרקליטות שהייתה שבויה בקונספציה שזדורוב הוא הרוצח (כך לדוגמה לא דגמה את כל השערות שנתפסו בזירה) כל אלו החשיכו את האמת בצל כבד עד כי הפכה

לעלטה שחורה בחושך תמהוני, עמוק.

למעשה, כשאין ביכולתנו לקבוע מה אמת, עלינו ללכת בעקבות מה שסביר ביותר. וכיום, משהדבר הסביר ביותר הוא הספק נראה כי האמת היחידה שנותרה היא יגונה של האם שמבכה על רצח ביתה.

תאיר בת אילנה ושמואל אנו מבקשים ממך מחילה על כי לא השכלנו לשמור עליך, מחילה על כי הצדק המשפטי כנראה ינצח בסופו של דבר את הצדק האבסולוטי, לכי בשלום ותנוחי על משכבך בשלום, ותעמדי לגורלך לקץ הימין".

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !