סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

שחרור ממעצר - ביקורת קשה על התנהלות המשטרה בחקירת שני חשודים בסחיטה ובאיומים

שני חשודים בגילאי ה - 30 תושבי נתניה, שנעצרו לפני כשבוע בחשד לסחיטה באיומים, שוחררו ממעצר, תוך שבית המשפט מותח ביקורת קשה על תפקוד המשטרה. תחילתה של הפרשה כאשר אדם התלונן שאחד משני החשודים איים עליו והיכה אותו, למרות שזה החזיר לו כסף שהיה חב לו.
 
משסירב החייב לשלם, לטענתו, שני החשודים סחטו אותו והיכו אותו, ובהמשך נכנסו לביתו ורוקנו את תכולתו. לטענת החייב, המקרה אירע באמצע חודש מאי, ואולם החשודים שנעצרו בתחילת חודש יוני טענו כי המקרה "לא היה ולא נברא". במסדר זיהוי שהתבצע, אמו של המתלונן, שטענה כי ראתה אותם, לא הצליחה לזהותם. בקשתם של החשודים, להיבדק בפוליגרף, לא נענתה. לאחר שמעצרם של החשודים הוארך פעמיים, טען סנגורם בדיון השלישי, עו"ד ג'קי סגרון: "לטעמי זה סוג של חוצפה ותעוזה להגיע לבית משפט עם בקשה שלישית להארכת מעצר.
 
כל התנהלות החקירה היא בעצלתיים ובצורה לא נכונה. משטרת ישראל היא לא רק משטרה של המתלוננים, אלא צריכה לעשות כדי להגיע לחקר האמת". שופט בית משפט השלום בנתניה, מנחם מזרחי, הסכים עם עו"ד סגרון וציין בהחלטתו, כי אפשר לומר שחקירת המשטרה מתנהלת בעצלתיים. יומיים לאחר מכן שוחררו החשודים בהסכמת המשטרה.
הכתבה המקורית פורסמה באתר local.co.il (אופירה חסיד) - לכתבה המקורית לחץ כאן.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !