סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

המשטרה לא מצאה זמן לחקור - החשודים שוחררו ממעצר

חדשות בפלילים - מתקפת ההצתות של הפיצוציות  בנתניה הביאה שני חשודים בני קצת יותר מגיל 18 אל ספסלי בית המשפט בפתח תקווה שם נאלץ השופט התורן, חגי טרסי, להעביר על המשטרה ביקורת נוקבת ולשחררם למעצר בית, על אף שהחומר שנאסף עד לאותו מועד לא רק הקים חשד סביר כנגדם אלא אף העלה כי מדובר בחשודים בעלי מסוכנות גבוהה.
השניים, תושבי כפר יונה, הוחשדו על ידי משטרת נתניה בהצתת פיצוצייה ברחוב הרצל בסוף חודש ינואר. לאחר שנאספו כנגדם ראיות, הובאו השניים להארכת מעצר שם ביקשה המשטרה לבצע מספר פעולות חקירה שניתן לעשות רק כשהשניים במעצר. להארכת המעצר השנייה הגיעה המשטרה עם הצהרה כי נדרשות 4 פעולות נוספות המצדיקות מעצרם שוב. אלא מה, על אף שהוארך מעצרם של השניים שוב, המשטרה לא טרחה לבצע את פעולות החקירה לשמן נעצרו השניים ומשום כך נאלץ כאמור השופט טרסי לשחררם כשהוא מביע בעצם שחרורם למעצר בית, ביקורת על אוזלת ידה של המשטרה בביצוע פעולות אשר רק בעבורן הושארו החשודים במעצר.
עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, עורך דינו של אחד החשודים טען כי המשטרה הטעתה את שופטת המעצרים הקודמת לחשוב כי בכוונתה לחקור אותם ולהטיח בפניהם את חומרי החקירה אותם אספה, אולם למעשה לא עשתה מאומה והשניים שהו במעצר "לחינם".

הכתבה המקורית פורסמה באתר israelnow.co.il (השבוע בנתניה - אסף ועקנין) - לכתבה המקורית לחץ כאן.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !