סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

על המטען ליד הדלת נכתב: 2.5 מיליון דולר

חדשות בפלילים - אזרח קנדה שעוסק ביהלומים גילה סכנה גדולה על מפתן דירתו בנתניה והזעיק חבלנים. לפי המשטרה, הסכום שצוין היה חוב במסגרת סכסוך. "הבניין היה יכול לקרוס מהפיצוץ"
הכתובת הייתה על הפצצה: שני תושבי נתניה נעצרו בחשד למעורבות בהנחת מטען גדול בפתח דירתו של אזרח קנדה המתגורר בעיר. ילד שמתגורר בבניין הבחין בחבילה שהכילה את המטען, אולם הדבר לא עורר את חשדו. האזרח הקנדי שהגיע לדירתו זמן קצר לאחר מכן סבר שמדובר במטען והזעיק למקום את המשטרה. במשך חמש שעות עמלו חבלנים על פירוק המטען, שעליו נרשמה הכתובת "שני מיליון וחצי דולר".

המקרה אירע ביום רביעי שעבר. הילד שהבחין בחפץ בכניסה לאחת הדירות בקומה התשיעית של הבניין, שיחק בו עד שאמו גערה בו וביקשה ממנו להיכנס לביתם. בעוד חבלני המשטרה טיפלו במטען, פינו שוטרים את הדיירים מהקומות העליונות של הבניין והורו לשאר הדיירים לסגור חלונות ולהסתגר בבתיהם. גם דיירים בבניינים סמוכים התבקשו להסתגר בבתיהם וחלק מהרחוב אף נסגר.

דייר בבניין סיפר כי "היה הרבה לחץ והרבה פחד. אי אפשר היה לצאת מהבניין. השוטרים הסתובבו בחוץ וכל מי שהציץ החוצה האירו עליו מיד בפנס וצעקו לו להסתגר בדירה. אנשים לא הבינו בהתחלה מה קורה ורק לאחר מכן הבנו שמדובר במטען חבלה גדול".

חקירת משטרת נתניה העלתה כי הרקע להנחת המטען מול דירתו של הקנדי שעוסק ביהלומים הוא סכסוך עסקי. ככל הנראה מדובר בחוב כספי או בחשד שהקנדי "עקץ" חברה בתחום היהלומים. החוקרים מעריכים שהסכום שצוין על המטען הוא החוב שאותו נדרש הקנדי לשלם.

שני החשודים שנעצרו, בני 41 ו-47, הכחישו בחקירתם את המיוחס להם. שניהם מיוצגים על-ידי עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי. לדבריו היהלומן מודה כי קיים חוב אך מכחיש כל קשר למטען שהונח ואילו איש הנדל"ן מכחיש כל קשר לחשדות נגדו.

 גורם במשטרה אמר כי "אנחנו בודקים את כל הכיוונים. מה שבטוח זה שמדובר במטען גדול שאם הוא היה מתפוצץ הבניין היה קורס ועשרות אזרחים תמימים היו נפגעים".

 יצוין כי כמה שעות לאחר פינוי המטען מהבניין התפוצץ מטען אחר בכניסה לבית ברחוב הרותם בעיר. מעוצמת הפיצוץ התרסק שער הכניסה לבית, אולם לא היו נפגעים. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

 הכתבה פורסמה באתר YNET ביום 16.10.13 רענן בן צור - לכתבה המלאה הקש כאן.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !