סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

השר לביטחון פנים אוכל במקום מפגש לעבריינים?

חדשות בפלילים - במשטרת נתניה מנהלים בחודשים האחרונים מלחמת חורמה בתרבות שתיית האלכוהול, צריכת סמי הפיצוציות ובתת תרבות הסכין, כך שכל עסק שמבוצעת בו פעילות בניגוד לחוק, הנוגעת לשלושת הדברים הללו, נסגר בצו מנהלי ל-30 ימים, צו שעיקרו פגיעה גדולה בעסק שאיפשר את הפעילות הזו בתחומו ובמקרים מסויימים אף היה המעודד לה.
ממול עומדים בעלי העסק. חלקם הגדול פונה בבקשה לביטול הצו ונדחה. חלק קטן אחר מצליח לבטלו בטענות סדורות ובהוכחות כי סגירתו נעשתה שלא בצדק. "מה העסק אשם שבאים עבריינים ומבצעים בו פעילות אלימה?" טוען השבוע עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי בבקשה דחופה לביטול צו שניתן כנגד מזנון גניש, מזנון בשוק נתניה בו אירעו דקירות לפני כשבוע. על פי עו"ד סגרון, למזנון ולצוותו אין כל קשר לאירוע האלים שאירע במקום במקרה, והמזנון אינו מהווה מקום מפגש עברייני המהווה סכנה לשלום הציבור, כפי שטענה המשטרה בצו הסגירה שהוצא למקום.כדי לחדד את טענתו כי המקום אינו מסוכן לציבור מעלה עו"ד סגרון טענה מפתיעה ולפיה השר לבטחון פנים בכבודו ובעצמו, נוהג להתארח ולאכול במזנון באופן תדיר בימי שישי.
"כאמור, טוען הקצין כי המקום שימש למקום מפגש בין עבריינים. בעניין זה אין שום אשמה מצד המבקש (גניש – א.ו.) שהרי אין שום טענה שהניצים הוזמנו למקום על ידי המבקש, אין טענה כי המבקש ידע על הגעתם מבעוד מועד ואין טענה כי הוא יכול היה למנוע את האירוע בדרך כלשהי" כותב סגרון בבקשתו ומוסיף :"ואם בבאי המקום עסקינן, הרי שאת בית העסק פוקדים מדי יום קהל מגוון מכל קצוות האוכלוסייה וכך, מידי שישי בבוקר, על בסיס קבוע, מגיע למקום השר לבטחון פנים ופמלייתו לסעוד במקום, זאת נוסף על קציני משטרה בכירים, עובדי ציבור ועוד שלל אנשים".
לטענת סגרון, גניש רישת את עסקו במצלמות ומסר אותן למשטרה מייד כשזו דרשה אותן בכדי ללמוד על האירוע. "ברור שפעילות העסק לא מהווה שום סכנה לשלום הציבור" מסכם סגרון דרישתו ומוסיף: "המשטרה מחפשת קיצורי דרך ובוחרת בענישה קלוקלת, גורפת וקולקטיבית. יתרה מכך, בשורת החלטות שהתקבלו בבתי המשפט, נפתחו מחדש עסקים שהוכח שאין להם שמץ של קשר לאירוע ואני סבור שכך יהיה גם במקרה הזה".

הכתבה המקורית פורסמה באתר israelnow.co.il (השבוע בנתניה - אסף ועקנין) - לכתבה המקורית לחץ כאן 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !