סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

צו הרחקה / צו הגנה - מהו?

צו הרחקה/הגנה הינו צו הניתן על-ידי בית המשפט לפי חוק למניעת הטרדה מאיימת, תשס"ב-2001. מטרתו העיקרית של החוק הינה להגן על אדם מפני פגיעה בשלוות חייו, בפרטיותו, בחירותו, בגופו או בידי אדם אחר שנקט נגדו הטרדה מאיימת או שפגע בגופו.

בית המשפט רשאי להעניק למבקש צו שיאסור על הפוגע (המטריד) להטריד את הקורבן בכל דרך ובכל מקום, לאיים על המוטרד, לבלוש אחר המוטרד, לארוב לו או להתחקות אחר תנועותיו או לפגוע בפרטיותו בכל דרך אחרת.

בנוסף רשאי בית המשפט לאסור על המטריד ליצור קשר עם המוטרד בעל פה ו/או בכתב ו/או בכל אמצעי אחר. מובן מאליו, שבית המשפט רשאי להרחיקו ובכלל זה לאסור עליו להימצא במרחק (רדיוס) מסוים מדירת מגוריו, מרכבו, ממקום עבודתו או ממקום לימודיו, או מהמקום שהמוטרד נוהג להימצא בו בקביעות.

 חשוב לדעת, שלעתים צו ההרחקה/הגנה מהווה אלטרנטיבה אזרחית טובה על מנת להפסיק הטרדות חוזרות המשבשות חיים. פעמים רבות מטרידים נוהגים לציית לצווים אלה הניתנים מכוח בית משפט שכן הפרה של צווים גוררת אחריה מעצר בשל הפרת הוראה חוקית. לעו"ד סגרון ג'קי-הנרי ניסיון עשיר בייצוג בהליך זה והתנסה בייצוג בצווים אלה לאורך השנים.

 

להורדת הטופס להוצאת הצו - לחץ כאן

 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !