סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

ייצוג בינלאומי - הסגרה וסיוע לעצורים בחו"ל

אם נסעת לחופשה חלומית בחו"ל או אפילו לנסיעת עסקים, חשוב לדעת כיצד ניתן למצוא עורך דין פלילי מוצלח במקרה של הסתבכות בעבירה פלילית בעת השהייה בארץ זרה. עורך דין מקומי בחו"ל, המכיר ומתמצא בדין הנהוג באותה מדינה, הוא זה שאמור לייצג את העצור ומן הראוי יהיה שלא להשתמש בעורך דין שהוא עצמו בבחינת תייר באותה מדינה.

משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הינו בעל ניסיון רב בעבודה בינלאומית בשיתוף משרדי עורכי דין במדינות זרות. עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו פרקליט עתיר ידע וניסיון בייצוג של חשודים ונאשמים שהסתבכו בחו"ל כאשר משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי מחובר ומקושר למשרדים מובילים של עורכי דין מהשורה הראשונה.

משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי מתמצא בדיני ההסגרה בין המדינות, בין אם המדובר בהסגרה מחו"ל למדינת ישראל ובין אם מדובר בהסגרות ממדינת ישראל למדינות אחרות בעולם. שיתוף פעולה חוצה גבולות בין משרדי עורכי דין ומתן סיוע ללא קשר למיקום הגיאוגרפי הינו דבר נהוג במשרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי ותיקים רבים, בעלי פרופיל תקשורתי עולמי גבוה, הסתיימו בתוצאות מצויינות בשל הניהול הנכון של התיקים הפליליים בשיתוף פעולה עם עורכי דין פליליים מקומיים מחו"ל.

משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי סייע וייעץ לנאשמים שהסתבכו במדינות אירופה, המזרח הרחוק וארה"ב. משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ערוך למתן סיוע למסתבכים בעבירות פליליות במדינות רחוקות וקרובות. לעורך דין סגרון ג'קי ניסיון מוכח בהתנהלות מול הפרקליטות הפלילית הבינלאומית ונצברו לטובתו מספר רב של הצלחות בתיקים סבוכים במדינות חוץ לארץ.

הייצוג כולל נסיעה למדינה הזרה, הסתייעות בעורכי דין מוקמיים ועירכת מפגשים עם נציגי אכיפת החוק באותה מדינה זרה כדי להבין את האפשרויות החוקיות העומדות לידי הנאשמים והחשודים השוהים במדינה הזרה.

ההסתייעות בעורך דין פלילי ישראלי מסייעת רבות להתמודדות מול רשויות החוק של במדינה הזרה והבנת האפשרויות החוקיות העומדות למי שזקוק לסיוע במדינה הזרה.

מטעמי צנעת הפרט לא ניתן כמובן לפרט את מיהות הלקוחות ופרטי התיקים הפליליים הרבים בהם טיפל עורך דין פלילי סגרון ג'קי במסגרת הייצוג הבינלאומי במדינות זרות. יחד עם זאת, חלק מטיקי המשרד זכו בין כה וכה לפרסום תקשורתי רב וכדוגמה ניתן לציין את תיק הרצח באי קוסמוי בתאילנד בו הואשמו שני ישראלים ברציחתו של ישראלי אחר על רקע סכסוך פלילי בישראל. 

כתבה מעניינת שפורסמה בנושא בידיעות אחרונות:  https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5096485,00.html

כתבה נוספת: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5332024,00.html

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !