סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

אודות משרד עורכי דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ושות'

משרד עורכי הדין סגרון ג'קי-הנרי ושות', הינו משרד צעיר ודינמי אשר הוקם בשנת 2002 בנתניה, והחל את פעילותו בתחום המשפט הפלילי, דיני התעבורה ודיני הצבא, המשרד פועל תוך התמקצעות מתמדת בשימוש הנרחב במידע אלקטרוני מכוון, ספרות משפטית ענפה ותוכנות משפטיות.

עורך דין פלילי ג'קי-הנרי סגרון - פרופיל

משרדנו מונה צוות של שלושה עורכי דין פליליים מנוסים ומיומנים כל אחד בתחומו ובנוסף מצטרפים לצוות המשפטי המיומן גם שני סטודנטים למשפטים המסייעים להצלחת ניהול כל תיק ותיק.

בתחום הפלילי, מספק המשרד ייעוץ והכוונה טרום- חקירתיים, ייצוג בשחרור ממעצרים, סגירת תיקים פליליים, אי-הרשעה, ניהול הוכחות, וועדות אסירים, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי. המשרד פועל תוך שימת דגש על השקעה מקסימלית בניתוח התיק ובחינת כל האפשרויות המשפטיות העומדות לזכות הלקוח, וכן ליווי מקצועי ואינטימי של הלקוחות כבר מהמפגש הראשוני ועד לסיום התיק ו/או עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

משרדנו הנו משרד עורכי דין פליליים השוכן בלב העיר נתניה,ומסייע ללקוחות בכל חלקי הארץ ולאזרחים ישראל שנקלעו לעניינים פליליים ברחבי העולם.

מומחיות

משרדנו פועל בתחום המשפט הפלילי – צבאי - תעבורה, ועיקר התמחותנו בייעוץ טרום חקירתי, שחרור ממעצר, הופעה בבתי משפט, ליטיגציה, עתירות מנהליות וייצוג במשפט הפלילי על כל רבדיו. עורכי הדין במשרדנו הינם עתירי ניסיון בתחומים אלה, אשר נרכש במשך שנים רבות של עבודה.

משרדנו רכש לעצמו מוניטין כמשרד מוביל בתחומי עיסוקיו, ולאור הישגינו וניסיוננו הייחודיים עורכי דין ממשרדנו מוכרים ע"י מדריכי עורכי הדין העצמאיים הנחשבים באירופה ועוד) כמומחים בתחומם.

ייחודיות

משרדנו שונה ממרבית המשרדים בישראל, לקוחות משרדינו נהנים מטיפול רציני ומקיף הניתן תוך רגישות לצרכיהם והבנה של האקלים הישראלי, האתני, הפוליטי והתרבותי בישראל. עובדי המשרד שולטים גם בשפות צרפתית אנגלית ורוסית.

מחוייבות

משרדנו מחויב למתן שירות מקצועי ויסודי לקהל לקוחותינו. העיקרון המנחה את עבודתנו הוא סיוע ללקוחותינו ברגעים הקשים ביותר בחייהם. מטרתנו היא לספק שירות אשר יתרום משמעותית להצלחת התיק הפלילי של לקוחותינו, ולשם כך אנו רותמים לא רק את הידע המשפטי של משרדנו, אלא אף את קשת המומחים אשר משרדינו מצוי עימם בקשר אינטנסיבי.

אנו מבינים היטב את האילוצים הרגשיים בהם מצויים לקוחותינו, ומטרתנו היא לספק שירות פרקטי ומענה הולם ומקצועי. אנו אף מעמידים לרשות לקוחותינו את מספרי הטלפון הנייד של עורכי הדין במשרדנו, כך שעורכי הדין במשרדנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

עו”ד פלילי סגרון ג'קי

מאז הקמתו של המשרד בשנת 2002 בנתניה, מקפידים עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי והצוות המקצועי במשרדו על שירות וטיפול יעיל במגוון לקוחות, ונחשב לאחד מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל. עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי הינו פעיל בוועדות הפליליות בלשכת עורכי הדין בישראל..

עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי

מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עורך דין פלילי

פורום המשרד

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !