מחיקת רישום פלילי טיפים ועצות

בפורום התמיכה הזה אפשר יהיה לקבל תשובות לפניות דחופות
פרסם תגובה
Jacky
מנהל האתר
הודעות: 30
הצטרף: א' מרץ 26, 2017 11:05 pm

מחיקת רישום פלילי טיפים ועצות

הודעה על ידי Jacky » ה' מרץ 30, 2017 1:50 pm

הוגשה כנגדך תלונה במשטרה? בין אם הסיבה לתלונה מוצדקת ובין אם לאו - יש לך רישום במסוף המשטרתי שיש לו השפעה רבה על חייך המקצועיים . הניסיון מוכיח כי אזרחים רבים משוכנעים להאמין שעברם נקי ללא רבב, לעומתם, המסוף המשטרתי "סבור" אחרת ולמעשה מתעד דברים שונים .
כידוע, ישנם מעסיקים רבים הדורשים כתנאי סף לקבלה לעבודה "תעודת יושר" כשהכוונה היא לתדפיס הנקרא "רישום פלילי". חרף העובדה כי החוק מתיר עיון במרשם הפלילי לגורמים מסוימים בלבד, מוצאים עצמם המועמדים לתפקיד הנחשק מתבקשים ע"י המעסיק הפוטנציאלי להמציא גיליון רישומם הפלילי, ומכיוון שהתפקיד כה נחשק על ידם, בלית ברירה, ימציאו לידיו את המסמך הנ"ל .

המרשם המידע הפלילי, כולל בתוכו רישום כרונולוגי של התיקים הפליליים שטיפולם הסתיים, והם הסתיימו בהרשעה או בעונש ללא הרשעה או בהפסקת דיון בשל אי כשירות משפטית. כבר כאן יאמר כי כל אדם או מעסיק המעוניינים במידע על פי חוק המרשם הפלילי, ללא שהם מורשים לכך, עוברים עבירה פלילית חמורה שהעונש המקסימאלי עליה הוא שנת מאסר! חרף זאת, הלכה למעשה, חוסר רצונו של אדם להתעמת עם מעסיק אופציונאלי ברור, שכן אחרת סיכוייו להתקבל למקום העבודה יקטנו מאוד...
המשך
מחיקת רישום פלילי

etel
הודעות: 1
הצטרף: א' אפריל 02, 2017 5:27 pm

Re: מחיקת רישום פלילי טיפים ועצות

הודעה על ידי etel » א' אפריל 02, 2017 5:30 pm

נכון מאד זה די קורה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד