סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

מהן ראיות פורנזיות?

ראיות 'פורנזיות' הן ראיות מדעיות, משמעות המילה פורנזי/פורנסי היא משפטי-פלילי. מקורה של המילה פורנזי הוא מהמילה "פורום" – המקום בו התקיימו המשפטים ברומי העתיקה. באנגלית המילה Forensic מתארת שימוש בראיות מדעיות לפיענוח פשעים, ובעברית המילה מתורגמת לפורנזי או פורנסי, ראיות פורנזיות או ראיות פורנסיות.

לעתים נעשה שימוש כולל בביטוי "מז"פ" (מחלקת זיהוי פלילי במשטרת ישראל) גם לצורך תיאור בדיקות, מחקר וראיות פורנזיים. בין הראיות הפורנזיות המוכרות ניתן למנות את ה - די.אן.איי, טביעת אצבע, טביעת נעל, פרו-פרינט (טביעת ברזל) ועוד.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו מוכר על-ידי קהילת המשפטנים ועורכי הדין הפליליים המובילים כמומחה של ממש בהבנת ההתמודדות מול ראיות פורנזיות. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון עשיר בהתמודדות עם ראיות פורנזיות וניסיון מוכח בשחרורים ממעצר וזיכוי נאשמים גם במקרים בהם היו שלל ראיות פורנזיות כנגד חשודים או נאשמים.

 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !