סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

מי זה עורך דין הפלילי הכי טוב בארץ?

רבים שואלים עצמם, מיהו עורך הדין הפלילי הכי טוב בישראל, מיהו עורך הדין עם הכי הרבה זיכויים בישראלי ומי עורך הדין הכי מפורסם בישראל. למעשה, אין עורך דין בישראל שניתן לסווג אותו כעורך הדין הפלילי הכי טוב בארץ. עורכי דין פליליים, כמו כל בעלי המקצוע ישנם מבפר פרמטרים לפיהם ניתן לבחון את מיהותו ואיכן\ותו של עורך הדין הפלילי שבכוונתכם לשכור את שירותיו.

יש המחפשים עורך דין וותיק, יש המחפשים עורך דין מפורסם ויש המחפשים עורך דין פלילי לפי המלצות מעורכי דין אחרים או כאלו המחפשים עורך דין פלילי לפי המחיר הזול ביותר. מכל מקום, ישנה חשיבות מכרעת לבחירת עורך דין פלילי בקפדנות שכן המשמעויות העשויות להיות לייצוג לא ראוי הינן משמעויות קשות ומרחיקות לכת. כאשר מדובר בחופש שלכם או של יקירכם, אל תתפשרו.

חשוב לציין כי לא תמיד עורך הדין הצעיר הוא פחות טוב מעורך הדין הוותיק ולעיתים דווקא הצעיר הוא אנרגטי ונמרץ לעומת עורך הדין הוותיק שהוא כבר במצב של "עייפות החומר". יחד עם זאת, חוסר הניסיון של עורך הדין הפלילי יכול להביא את המשפט הפלילי לאסון ולגרום לנזק בלתי הפיך ללקוח.

כל עורכי הדין למדו משפטים וכל עורכי הדין נדרשו לעבור התמחות בעריכת דין. הניסיון המקצועי והלימוד האינטנסיבי, כל יום מחדש, מספקים ללקוח בטחון שעורך הדין הפלילי שמייצג אותך מבין את ההליך הפלילי ויודע לא רק מה עליו לעשות, אלא גם מה עליו לא לעשות. 

עורך דין פלילי חזק חייב לנהל את ההליך בצורה זהירה, חכמה ובעיקר לדעת לקרוא את המהלכים של הצד שהני מבעוד מועד. ככל שהדבר נוגע לעלויות של עורך דין פלילי הרי שגם כאן ניתן לומר כי בדרך כלל הזול הוא בסוף גם היקר. המתמטיקה של החיים אומרת שאין מתנות חינם וכי איכות שווה כסף. גם כאן אין הפתעות, הליך פלילי שמנוהל על ידי סניגור פלילי תותח עולה כסף, ולא מעט.

יחד עם זאת, לעיתים סקר שוק שתעשו יגלה שדווקא עורכי הדין הטובים  הם לאו דווקא הכי יקרים בשוק. לא מעט פעמים בחנתי את חומר הראיות והגעתי למסקנה שכדי להצליח בתיק אין צורך בהשקעת משאבים יוצאי דופן. לעיתים, בשל עדות אחת או מסמך אחד יכול עורך הדין לגרום לרשויות התביעה לחזור בהם מכתב האישום ומכיוון שכך אינו מתמחר את התיק במחיר גבוה. דווקא כאשר העורך דין הסטנדרטי רואה 'צל הרים כהרים' ולדידו מדובר בתיק סבוך וקשה וכך גם מתמחר אותו.

בסופו של דבר, סבורני כי על מנת למצוא את עורך הדין הפלילי הכי טוב עבורכם אזי יש למצוא את נקודת האיזון בין ותק, ניסיון, ידע משפטי והצלחות מוכחות. כמו כן, יש לבחון את יחסי האנוש של עורך הדין ואת התקשורת איתו. זכרו תמיד שעורך הדין הפלילי  חייב להיות קשוב ללקוח ולהיות אוזן קשבת לבקשות מצד הלקוח.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין פלילי בעל ניסיון עשיר בייצוג בהליכים משפטיים מורכבים, הינו בעל הצלחות מוכחות, וייצוג בתיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה. ניסיונו הרב של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי מקטלג אותו כאחד מעורכי הדין הטובים ביותר בארץ ומשכך נחשב לאחד מעורכי הדין המבוקשים במדינת ישראל.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי יכול לסייע לך במקרים בו הוגש כנגדך כתב אישום, זומנת לחקירה במשטרה, נעצרת, מעוניין למחוק רישום פלילי, מעוניין לקבל חנינה וכן במקרה בו הנך נזקק לייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין המתמחה בתחום המשפט הפלילי.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !