סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

מהו סם מסוג הידרו או היידרו?

hydro sagroun jacky henri law office
כאשר אומרים "הידרו" או 'היידרו' הכוונה היא לגידולי מים (הידרו בלטינית - מים). הידרו הינה דרך שיטת גידול צמחים ששורשיהם נמצאים במצע (סובסטרט) אחר שאיננו קרקע (אדמה).
 
שיטת גידול מסוג 'הידרו' הינה לרוב גידולים ביתיים. כאשר מדובר בסמים אזי מדובר במריחואנה (קנביס, קנבוס) שגודלה בתנאי מעבדה (קירור, אוורור, דישון ותאורה) ולכן המחיר שלה גבוה במיוחד ביחס לסם החשיש ו/או ה - 'גראס'. לשם השוואה, בעוד שקילוגרם 'גראס' נסחר במחיר של 600 ש"ח לקילוגרם בעוד שגרם היידרו נסחר ב - 100 ש"ח לגרם. הסם מסוג הידרו הוא חזק בהרבה מהמריחואנה ובמשטרת ישראל מכנים אותו "גראס המוות".
את סם ה - "הידרו" מגדלים בדרך כלל בתוך בתים בסביבה מבוקרת של אקלים. לצורך כך המגדלים שוכרים בתים תמורת אלפי דולרים והופכים אותם לבתי גידול לסם, מעבדות סמים. לצורך הגידול מבצעים המגדלים רכישות בחנויות העוסקות בציוד הידרופוני מיוחד העולה עשרות אלפי שקלים. את כל הציוד מתקינים בחדרי הבית השכור וישנם כאלו שמכסים אותו בנייר כסף וביריעות בידוד מיוחדות. לאחר מספר חודשים של גידול שתיל ה"הידרו" מגיע לגובה של פחות ממטר, אז המגדלים נוהגים לתלות אותו לייבוש כשהוא הפוך.
 
בסוף הייבוש מתקבל חומר כמו "גראס" רגיל, אלא שכאן הצבע שלו ירוק בהיר, הוא יותר קטיפתי וגם שומני.לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון רב ומוכח בניהול תיקים של גידול סמים / מעבדות סמים.
בשל ניסיונו המוכח והעשיר של עו"ד פלילי סגרון ג'קי הנרי בתחום זה הינו נחשב לאחד מעורכי הדין הבולטים המתמחים בייצוג בעבירות מסוג זה ולזכותו של עורך דין פלילי סגרון נזקפים שחרורים ממעצר גם כאשר דובר על מעבדות הידרו במשקלים של מאות קילוגרמים.
 
לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון עשיר בניהול וייצוג בתיקי סמים מורכבים ובפרט ייצוג וניהול תיקי 'מעבדות' וגידול הידרו.

 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !