סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

1550353571effects.yo yoo.co.il

בישראל שנת 2019 חצה מספר עורכי הדין את ה - 80 אלף. בחירת עורך דין המתאים למקרה שלך אינו דבר של מה בכך. כאשר ההיצע הינו כמעט אין סופי מחד ועל הכף מצויים נכסיו היקרים ביותר של האדם, שמו וחירותו. הבחירה קשה מאוד ויוצרת בלבול של ממש בעת חיפוש אחר עורך הדין המתאים לתיק שלך. מייד אציין את חמשת הטיפים העיקריים שיכולים לשמש מורה נבוכים למי שמחפש עורך דין פלילי.

 

1. עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורך  -  בחירת עורך דין פלילי אינה בהכרח בחירת עורך הדין הטוב ביותר בישראל אלא דווקא בחירת עורך הדין הפלילי הכי טוב לך. עורך דין פלילי הכי טוב עבורך הוא אחד כזה שמגלה זמינות רבה, עורך דין פלילי שאתה יכול לסמוך עליו ולדעת שישנה אינטרקציה חיובית בינך לבינו.

2. עורך הדין המתמחה בתחום הפלילי - כאמור, לכל עורך דין תחום התמחות ספציפית בה הינו מתמחה, קיימים ענפים משפטיים רבים וביניהם: נזיקין, חוזים, תביעות אזרחיות, דיני עבודה וכו'. היזהרו מעורכי דין "כולבויניקים" המתמחים לדבריהם בכל תחומי המשפט. המשפט הפלילי הינו תחום מאוד רחב ומצריך היכרות ספציפית ופרקטיקה בתחום זה. רשויות התביעה, הפרקליטות והמשטרה שהינם עתירי ניסיון בתחום המשפט הפלילי יזהו בנקל עורך דין שאינו מתמחה בתחום המשפט הפלילי ותוך זמן קצר ביותר עשויים אלה להוביל את התיק לתוצאה קטסטרופלית עבור הנאשם/החשוד. שכרו אך ורק עורך דין פלילי המתמחה בתחום זה בלבד.

3. בדקו את צוות המשרד של עורך הדין הפלילי - עורכי דין הפליליים הטובים הם בדרך כלל מבוקשים ומשכך הנם עוסקים בהרבה תיקים בו זמנית, יש לבדוק בקפידה האם עורך הדין הפלילי אליו אתם פונים הינו בעלים של משרד המעסיק עורכי דין שכירים, מזכירות, מתמחים או שמא מדובר בעורך דין "העובד מהבית" ונפגש עם לקוחותיו בבתי קפה. החזקת משרד וצוות משרדי מיומן תבטיח את ניהולו הנכון של התיק ומתן עזרה לעורך הדין הפלילי אשר כאמור בדרך כלל עוסק סימולטנית במספר רב של תיקים. כמו כן, העובדה שעורך הדין מעסיק צוות משרדי תבטיח זמינות אליכם גם במצבים בהם עורך הדין הפלילי אינו זמין עבורכם למענה מיידי.

4. בדיקת רקע - באם מאן ד'הוא ימליץ לכם על עורך דין פלילי מסויים אזי עשו בדיקה קצרה שיהא בה כדי לתהות על קנקנו של עורך הדין הפלילי ובכלל זה חפשו אודות עורך הדין הפלילי בגוגל, חפשו באינטרנט אודות תיקים פליליים בהם ייצג, שאלו מכרים ואף הסתייעו במידה ויש  לכם כאלהנבעורכי דין שאינם מהתחום הפלילי שימליצו לכם.

5. היזהרו מהבטחות ומטענות בדבר "קשרים" - לצערנו, חרף העובדה שתקנות לשכת עורכי הדין בישראל אוסרות על עורך הדין הפלילי להתנות שכר טרחה בתוצאות ולמרות שברור שהשופט הוא היחיד שקובע את גורלו של התיק (...וגם אז ניתן לערער על ההחלטה) גם אז ניתן למצוא עורכי דין פליליים המתחייבים לתוצאות. היזהרו מהבטחות הן בדרך כלל ללא כיסוי וכל אימת שעורך דין מתחייב לתוצאה מסויימת אזי ברור שהמדובר במטרה אחת ויחידה של עורך הדין לקחת את התיק ולקבל שכר טרחה. כמו כן, ישנם עורכי דין רבים שהנם יוצאי משטרה, תביעות ופרקליטות. עורכי הדין הנ"ל לעיתים מתהדרים בכך שהקשרים שלהם בגופי אכיפת החוק יסייעו להם בהשגת תוצאה מיטבית. היזהרו מכך, ההחלטות בתיקים פליליים מתקבלות באופן ענייני וניסיון החיים מלמד שדווקא כאשר פרקליט יושב מול פרקליט "לשעבר" יזהר הראשון כפליים למען מראית פני הדברים וההצעות שיציע יהיו הרבה פעמים פחות הרבה יותר מאלו שיקבל סניגור שלא היה בעברו נמנה על רשויות אכיפת החוק. אחרי הכל, בשביל להיות רועה צאן טוב אין צורך בניסיון ככבשה.

 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777