סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

קנביס רפואי - 300 בקשות לשימוש בקנביס רפואי מידי יום

חדשות פליליים:

כיום נימנים למעלה מ-27 אלף ישראלים המחזיקים ברישיון לשימוש בקנאביס רפואי. ואילו שר הבריאות יעקב ליצמן: "אנחנו נכשיר 100 רופאים נוספים שיספקו מרשמים בוספים למבקשים" תוך כדי דיון בוועדת הבריאות בכנסת, אשר עסק בנושא קנאביס רפואי, הודיעו נציגי משרד הבריאות שכיום יש כבר כ 27,797 אזרחים בעלי רישיונות לשימוש בקנאביס רפואי, ובכל יום מתקבלות 300 פניות נוספות ממבקשי רישיון לשימוש בקנביס רפואי.

שימוש בקנאביס רפואי

קנאביס הוא סם. זה לא סוכריה", הודיע היום בועדה שר הבריאות יעקב ליצמן. "עם זאת, אין סיבה שלא ניתן יהיה להשיג אותו בבית מרקחת. נכשיר 100 רופאים נוספים בתקופה הקרובה על מנת שיוכלו לספק מרשמים לקנאביס. הקורס הראשון לרופאים, המונה 27 משתתפים, ייפתח ביום שישי הקרוב ויימשך כחודש. מי שצריך לקבל קנאביס, יקבל את החומר באופן מכובד. לא צריך להמתין חודשים ולריב על זה. אבל נקפיד גם שמי שלא צריך לקבל, לא יקבל. לא כל רופא צריך לאשר קנאביס או להעלות את המינון". פרופ' אפק הודיע על חששם של רופאי קופות החולים להשתתף בהכשרות לרשיונות לשימוש בקנאביס רפואי: "דנו בנושא עם כל רופאי הקופות הראשיים, הם חוששים מלחצים. אנחנו יודעים שקנאביס רפואי משמש בנוסף לדברים אחרים. מנהל יחידת הקנאביס הרפואי במשרד הבריאות, יובל לנדשפט: "קשה להוביל שינוי. ניתנה לנו האפשרות לעשות שינוי, ראשון ומתקדם בעולם. אנחנו מנסים לעשות שינוי . אך אנו חוטפים ביקורת מכל הכיוונים, אנו מטפלים בכל הבקשות. ההתעניינות גוברת, ובשנה האחרונה אנו מקבלים כ 300 בקשות ביום".

זקוק לפרטים נוספים  ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה לעו"ד פלילי מצור קשר כאן 

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

ניסיון ידע ויצירתיות סוד ההצלחה שלנו

עורך דין פלילי

משרד עורכי דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ושות', הינו משרד דינמי אשר הוקם בשנת 2000, והחל את פעילותו בתחום המשפט הפלילי, דיני הצבא, עורך דין תעבורה , המשרד פועל תוך התמקצעות מתמדת בשימוש הנרחב במידע אלקטרוני מכוון, ספרות משפטית ענפה ותוכנות משפטיות.בתחום הפלילי, מספק המשרד ייעוץ והכוונה טרום- חקירתיים, ייצוג בשחרור ממעצרים, סגירת תיקים פליליים, אי-הרשעה, ניהול הוכחות, וועדות אסירים, בקשות חנינה ומחיקת רישום פלילי. המשרד פועל תוך שימת דגש על השקעה מקסימלית בניתוח התיק ובחינת כל האפשרויות המשפטיות העומדות לזכות הלקוח, וכן ליווי מקצועי ואינטימי של הלקוחות כבר מהמפגש הראשוני ועד לסיום התיק ו/או עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.
לחץ לפרופיל המלא של עורך דין פלילי בנתניה סגרון ג'קי-הנרי
 

לרשימת הצלחות המשרד 

זיכוי מוחלט - בית המשפט קיבל את גרסת עורך דין פלילי סגרון ג'קי לכתבה 

פלילי

פלילי התחום הפלילי הוא התחום העיקרי במשרדנו, עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי החל מייעוץ טרום חקירה וכלה בניהול תיקים פליליים סבוכים, לרבות הגשת ערעורים. המשפט הפלילי הוא ענף משפטי, שתכליתו הסדרת חיי החברה, על ידי הגדרת התנהגויות שליליות מסוימות כבלתי-חוקיות, וזאת באמצעות כללי עשה ואל-תעשה. אדם המפר כללים אלה יואשם בביצוע עבירה פלילית, עשוי לעמוד לדין, ולהיענש בהתאם לעונשים הקבועים בחוק. המשפט הפלילי חל על תחום מצומצם של התנהגויות, ובא לקבוע כללי הימנעות מהתנהגויות אלו באמצעות הרתעה, העמדה לדין ענישה וקלון. לחץ להמשך המאמר על משפט פלילי...

 

 

עו"ד סגרון מבכירי המשפטנים בישראל

עורך דין

כמי שהוגדר על ידי טובי המשפטנים בישראל כ "מטאור" בתחום המשפט הפלילי.
עו"ד פלילי סגרון מומחה במשפט פלילי, בהופעה וייצוג בבית המשפט העליון ,בבקשות חנינה ,באי-הרשעה
,בסגירת תיקים פליליים ,בייצוג וליווי משפטי במחוזי ובשלום ,בהליכי שחרור ממעצר ומחיקת רישום פלילי.

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !

וידאו