סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

מהי האזנת סתר?

למעשה, האזנת סתר היא פיקוח, קליטה, הקלטה או הקשבה לשיחות הזולת ללא הסכמה של אף לא אחד מבעלי השיחה. גם האזנה לתקשורת בין מחשבים יכולה להיחשב כהאזנת סתר. בדרך כלל האזנת סתר נעשית האמצעים סמויים. ניתן לבצע האזנת סתר במגוון דרכים - כמו הקשבה/האזנה לשיחות טלפון באמצעים גלויים או סמויים או האזנה לשיחות המתנהלות בחדר או במקום מסוים באמצעים אלקטרוניים.
סוגיית האזנת הסתר מעוגנת בדין הישראלי בחוק האזנות סתר משנת שעבר תיקון נרחב בעקבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. מ-1991. על פי החוק, האזנת סתר אפשר כי כל אדם רשאי להקליט, גם בסתר, שיחות שהוא משתתף בהן. למעשה, כל שיחה שלנו עם נציג שירות לקוחות, חבר או קולגה, יכולה להיות מוקלטת ומושמעת באופן חוקי לגמרי. לציין כי אם המאזין אינו צד לשיחה אך היא בוצעה במקום ציבורי או פתוח – לא מדובר בהאזנת סתר אסורה.

 כשאנו אומרים שהאזנת הסתר מותרת, המשמעות היא שהמקליט רשאי לעשות עם ההקלטות כל העולה על רוחו כל עוד אינו עובר על חוקים אחרים (הקלטת שיחה אינטימית של בינו-לבינה, למשל, עלולה להוות פגיעה בפרטיות גם אם היא האזנת סתר מותרת). לעומת זאת, עם תוצריה של האזנת סתר אסורה לא ניתן לעשות דבר והם אינם קבילים בהליכים משפטיים. יותר מזה: עצם הקלטת השיחה היא עבירה פלילית.

סוגיית הצילום בסתר זו עמדה לאחרונה לפתחו של בית המשפט העליון, שבחן את קבילותו של תקליטור שתיעד מטפלת סיעודית נוקטת אלימות כנגד הקשישה שבה טיפלה. השופטים דחו את טענת הנאשמת שלפיה מדובר בהאזנת סתר והראיה אושרה. נקבע כי צילום חזותי שאינו כולל תיעוד קולי לא חוסה תחת חוק האזנות סתר וקבילותו כראיה צריכה להיבחן לפי ח

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

לפרטים נוספים , ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעו"ד פלילי מכאן 

מהי הסגרה לישראל?

הליך הסגרה הנו הליך משפטי פלילי המבוסס על שיתופי פעולה בין מדינות, ומאפשר את מסירתו של אדם ממדינה שבה הוא שוהה למדינה אחרת שבה הוא ביצע עבירה פלילית, או מואשם בה בביצוע עבירה פלילית. דיני ההסגרה קיימים גם במדינת ישראל, ויש באפשרותה של מדינת ישראל לבקש הסגרתם של עבריינים. יחד עם זאת, מדובר בהליכים משפטיים מורכבים, ועל מנת לקבל מידע מדויק לגביהם לעורך דין פלילי המתמחה בתחום זה. לציין כי עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון מוכח בהליכי הסגרה.

מי מוסגר לישראל?

הליך הסגרה מתאפשר רק כאשר אדם שוהה מחוץ לגבולות מדינת ישראל, וכשהמדינה מעוניינת להעמידו לדין על מנת להענישו כחוק. ברב המקרים יש צורך בהסכמי הסגרה עם אותה המדינה בה שוהה הנאשם. יחד עם זאת, קיימים מספר סוגי עבירות המחייבים הסגרה עקב היותם מבוססים על עקרון המשפט האוניברסלי. משפט זה מאפשר להסגיר ולהעמיד לדין בישראל כל אדם אשר ביצע פשעים נגד האנושות (ג'נוסייד), פשעי מלחמה, סחר בעבדים ושודדי ים. 

הסכמי ההסגרה של ישראל

הסגרה בין מדינות מתאפשרת רק כאשר קיימים ביניהן הסגרי הסכמה. מדינת ישראל חתומה כבר משנת 1975 על אמנה אירופאית להסגרה כמשקיפים, המאפשרת לה להסגיר כל מי שביצע עבירה פלילית שהעונש בגינה הנו שנת מאסר ויותר. במסגרת אמנה זו נכללות מרבית מדינות אירופה, וביניהן צרפת, אנגליה, איטליה, ספרד, יוון, בלגיה, הולנד, גרמניה, דנמרק, קפריסין, צ'כיה, הונגריה, ליטא, פולין רומניה ובולגריה.

בנוסף, לישראל יש הסכמי הסגרה עם ארצות הברית, דרום אפריקה, אוסטרליה, קנדה, סוויזלנד ואיי פיגי'. לציין כי מדינת ישראל אינה חתומה על הסכמי הסגרה עם מדינות ששיטת המשפט בהן שונה במהותה ובערכיה מזו הנהוגה בארץ. 

הסכמי הסגרה מותנים

לעיתים יכולה מדינה המסכימה להסגיר אדם להתנות ההסגרה בתנאים מסויימים. כך לדוגמא, יכולה המדינה המסגירה לדרוש הקלה בעונש הנאשם, או מנגד לדרוש להחמיר בענישתו. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון עשיר בייצוג בתיקי הסגרה ובהתנהלות בתיקים פליליים בינלאומיים, ומשכך ניסיונו המקצועי של עורך הדין הפליליט סגרון ג'קי מאפשר לו סיכויי הצלחה גבוהים יותר בהגעה לתוצאה האופטימאלית.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

חשד: סחטו ותקפו בעל אולם שמחות בקריות - הקווקזים חזרו לקריות

חדשות בפלילים - המתלונן טען שנפל קורבן למסכת סחיטה באיומים מצד מספר חשודים אשר דרשו ממנו עשרות אלפי שקלים ואף תקפו אותו כדי שישלם * בתום חקירה סמויה עצרו שוטרי תחנת זבולון חמישה חשודים * עדכון: הרקע לסחיטה לשון הרע ש"הוציא" בעל האולם נגד אחד החשודים. 

בית משפט השלום בקריות האריך (15.10) את מעצרם של חמישה תושבי השרון והצפון בחשד שסחטו ותקפו בעל אולם שמחות בקריות. החמישה - נטיק ישאייב (48) מנתניה, יפתח גבריאלוב (49) מחדרה, ראובן שאולוב (55) מחדרה, אפרים רפאלוב (53) מעכו, ומיכאל יעקובשוילי (61) מחיפה – מכחישים את המיוחס להם. 

החמישה נעצרו בתום חקירה סמויה של תחנת זבולון, שהתנהלה בשבועות האחרונים מאז שבעל אולם שמחות, תושב צפון הארץ (53), התלונן במשטרה כי במהלך החודשיים האחרונים הוא נסחט ואוים על ידי קבוצת אנשים שדרשו ממנו עשרות אלפי שקלים. עוד טען בתלונתו, כי במהלך מספר מפגשים שהתקיימו ביניהם, החשודים אף תקפו אותו באלימות במטרה לאלץ אותו לשלם את הכסף.

הכתבה המלאה פורסמה על ידי מיכאל פרוסמושקין ב . 
shalom_krayot

השופט (מנחם מזרחי) שלא עושה חשבון למשטרה.

חדשות בפלילים - הוא לחם לצדם בארגוני פשע כפרקליט בכיר, אבל כשעבר לכס השיפוט הפך מנחם מזרחי גם לאימת החוקרים. אפילו את דומרני הוא לא היסס לשחרר כשהמשטרה התעכבה, ואת תיק נמל אשדוד כבר הגישו רחוק ממנו. אלו הסיפורים על האיש שלא עושה חשבון. המשטרה: טענות משוללות יסוד. 
עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, הגיב למאבק בין המשטרה לשופט: "לטעמי, אם אכן כך הם פני הדברים הרי שזה סכנה לשלטון החוק ואבוי למדינה שבה הממונים על אכיפת החוק מנסים לשבש הליכי משפט בדרך של בחירת השופט". התיק הוחזר למזרחי, שהחליט אתמול לשחרר את עטיה למעצר בית במקום אחר עם מפקחים אחרים. שוב, רגע לאחר מתן ההחלטה הוגש ערעור על החלטת מזרחי, וערעור זה נדחה. המשך יבוא. 
הכתבה פורסמה באתר YNET ביום 06.06.14 אלי סניור - לכתבה המלאה לחץ כאן
mizrahi 
צילום: אתר הרשות השופטת

תגובת שרשרת בין הרצליה לכפר יונה - רימונים ודקירות

חדשות בפלילים - סכסוך בין שני צעירים מכפר יונה במועדון בהרצליה הוביל לשרשרת של אירועי נקם אלימים בין שני הצדדים. כך סבורים חוקרי תחנת משטרת שדות, שמנסים לפענח שני אירועי דקירה והשלכת רימון הלם שהתרחשו בחודשיים האחרונים ועל פי החשד קשורים אחד לשני.

בשבועיים האחרונים עצרה המשטרה את יוסף עזרעמוס ארצימשה ארביב ושי עטייה – צעירים בני 19-22 מכפר יונה - שעל פי החשד היו מעורבים, כל אחד על פי חלקו, בסדרת האירועים האלימים שהתרחשו. אירוע הדקירה הראשון התרחש ב-25 ביולי - אז נדקר ארצי. בחלוף כחודשיים, ב-26 בספטמבר, נדקר הצעיר עזר. באותו יום, כשלוש שעות לאחר הדקירה, הושלך רימון הלם לעבר בית משפחתו של ארצי בכפר יונהבסופו של דבר שוחררו כל המעורבים בתיק.

לכתבה המלאה שפורסמה באתר פוסטה ביום 14.10.14 על ידי מיכאל פרוסמושקין לחץ כאן.
sakin_resize_resize_resize 

יאחב"ל עצרה את אחיו של ברוך בוקל מי שלטענת המשטרה היה היעד לחיסול

חדשות פלילים - יאחב"ל עצרה את  האח של העבריין ברוך בוקל 

מנתניה בחשד למעורבות ברצח יוסי האתיופי, נהג ה-ב.מ.וו ברוך בוקל היה מקורב פעם לארגון אבוטבול ועבר לארגון שירזי. 

ברוך בוקל

סנגורו, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, הכחיש בדיון את המיוחס למרשו, ביקש את שחרורו ואמר: "המנוח הוא חבר של החשוד. שיראו שיש לו מניע או סיבה לפגוע בחבר שלו. אי אפשר להגיע לבית משפט וליצור תזה. אין שום ראיה ושום חשד שמוביל אליו חוץ מלהשתמש בו כדי להגיע לאחרים. הוא לא מסתיר שום דבר, הוא מוכן ללכת לפוליגרף, אי אפשר לבקש ימים על סמך כלום".

השופטת אפרת פינק קבעה בסיום הדיון כי "מעיון בחומר החקירה ולאחר ששמעתי את הצדדים, השתכנעתי כי הראיות הקושרות את החשוד לעבירת הרצח הינן בעוצמה נמוכה מאוד בשלב זה. עם זאת, עולה מחומר החקירה כי קיים חשד לשיבוש מהליכי חקירה והעלמת ראיות".

עוד ציינה השופטת כי במצב דברים זה שבו מחד עצמת הראיות היא נמוכה ומאידך עילת מסוכנות גבוהה, וזאת בהצטרף לחשד לשיבוש מהליכי משפט, מצאתי כי יש להורות על הארכת מעצר קצרה ביותר שנועדה לאפשר לפקח על המשך החקירה ולהבטיח כי ללא חיזוק לעצמת הראיות לא יוארך מעצרו של החשוד אחיו של העבריין ברוך בוקל מנתניה לתקופה נוספת". כאמור, מעצרו הוארך בשלושה ימים.הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה ביום 08.10.14 אמיר זוהר - לכתבה המלאה לחץ כאן.
כב' השופטת אפרת פינק ; צילום: אתר הרשות השופטת

shofetet_efrat_pink

 לייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן 

החיסול בנתניה: "ניסה לרצוח את אחיו"

חדשות בפלילים - במשטרה חושדים כי צעיר בן 22 מנתניה ניסה לרצוח את אחיו הגדול בערב החג על-ידי מטען שהטמין ברכבו של האח. בפיצוץ נהרג צעיר אחר שהיה ברכב. החשוד מכחיש את המיוחס לו, אך בית המשפט השלום בפתח-תקווה האריך את מעצרו בשלושה ימים. בינתיים המשטרה לא מצליחה לאתר את הגבר, שהיה יעד החיסול. סנגורו של החשוד, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, טען בדיון כי למרשו יש עסק להפקת אירועים והנרצח הוא חבר שלו ואין לו מניע לרצוח אותו. סגרון הוסיף כי החשוד שיתף פעולה בחקירה ומסר לשוטרים גירסה מלאה. לדבריו, המשטרה מנסה ללחוץ על אחיו של החשוד להסגיר את עצמו. בהחלטה קבע בית המשפט כי בתיק יש ראיות הקושרות את החשוד לרצח, אך הן בעוצמה נמוכה מאוד בשלב זה. בנוסף נקבע כי יש חשש לשיבוש חקירה והעלמת ראיות. בית המשפט הוסיף וקבע: "אין ספק כי כאשר עסקינן בעבירת רצח, קיימת עילה של מסוכנות וכמו כן קיים חשד לשיבוש מהלכי חקירה והעלמת ראיות". לכתבה המלאה שהתפרסמה באתר YNET ביום 10.10.14 רענן בן צור לחץ כאן.
צילום: (דוברות מד"א שרון)

bokal_baruh_car

המדינה מודה: כשלים בכליאת ריקו שירזי בהפרדה

לקראת דיון בעניינו של ריקו שירזי  ששוהה זה שנה וחצי בתא הפרדה בכלא, התברר כי תצהיר של קצין בשב"ס לא התבסס על מידע משטרתי וכי לא הייתה עילה להחזיק את שירזי בהפרדה. "בפני ועדת ההפרדות לא עמדה המלצה כתובה של המשטרה"

סנגורו של שירזי, עו"ד ג'קי סגרון, הטיל דופי בדבריו של קצין שב"ס, ביקש לחקור אותו ולהבין על סמך איזה מידע מודיעיני הוא מבסס את דבריו. לקראת דיון שהיה אמור להתקיים אתמול (ג') בבית המשפט לעניינים מנהליים בבאר שבע, החליטה הפרקליטות לבדוק את התצהיר שמסר קצין שב"ס ואז התברר לה שהפרטים שכתב הקצין כלל לא היה מדויקים ולא התבססו כלל על מידע מודיעיני של המשטרה.

 שלשום העבירה עו"ד תהילה גלנטה מפרקליטות מחוז דרום מכתב לעו"ד סגרון והודתה בצורה נדירה כי "במסגרת ראיון המצהיר (קצין שב"ס. א"ס), הובאו לידיעתנו נתונים שלא באו לידי ביטוי בתצהיר, כמו גם נתונים הנוגדים את האמור". ואם לא די בכך, נציגת הפרקליטות מנתה במכתב שהעבירה לסנגורו של שירזי את הכשלים וציינה כי "בפני ועדת ההפרדות שקוימה לא עמדה המלצה כתובה של חטיבת המודיעין בנציבות שב"ס או של משטרת ישראל".


לכתבה המלאה שפורסמה באתר YNET ביום 06.02.13 (אלי סניור) לחץ כאן

עורך הדין הגיש תלונה - והותקף אחרי 5 שנים

חדשות בפלילים - עורך דין מחדרה הותקף בבריכת "הספורטן" בעיר בעת שבילה במקום עם בני משפחתו. הרקע לאירוע האלים הוא תלונה שהגיש בעבר עורך הדין נגד חברו של התוקף. כנגד התוקף הוגש כתב אישום בבית משפט השלום בחדרה. הכתבה המלאנ התפרסמה ביום 15.09.14 ע"י פאוזי אבו טועמה באתר YNET בשרון - לכתבה המלאה לחץ כאן.

sportan

הזכות לנוכחות באולם - דלתיים סגורות אימתי?

ככלל, כל אדם רשאי להיות נוכח בדיונים המתקיימים בבתי המשפט בישראל. על פי החוק בישראל, הדיונים מתקיימים באופן פומבי ובדלתיים פתוחות ומותרת כניסה לאולם הדיונים לכל אדם.

ישנם מקרים חריגים שבהם החוק קובע מפורשות כי הדיונים יתנהלו בדלתיים סגורות (כדוגמת דיונים בבית משפט לנוער), או שבית המשפט רשאי לקבוע כי הדיון יתקיים בדלתיים סגורות (לדוגמה, לשם הגנה על עניינו של חסר ישע). במקרים אלו, הנוכחות של קהל באולם ללא אישור מבית המשפט היא אסורה. 
כאמור ישנם חוקים  הסיבות להחלטה של קיום הדיון בדלתיים סגורות עשויות להיות, למשל: צורך להגן על ביטחון המדינה, סכנה לפגיעה ביחסי החוץ של המדינה, מתן אפשרות לעד לתת עדות חופשית, הגנה על סוד מסחרי, הגנה על זהות מתלוננים בעבירות מין, הגנה על קטינים וחסרי ישע ועוד. משהורה בית המשפט על קיומו של דיון בדלתיים סגורות, הוא רשאי להתיר לאנשים מסויימים להיות נוכחים בדיון או בחלק ממנו. 
לנפגעי עבירה מעמד מיוחד בחוק, המאפשר להם להיות נוכחים גם בדיונים בעניין העבירה שממנה נפגעו, ואשר נערכים בדלתיים סגורות. לעיתים, נפגע העבירה אף זכאי להגיע לדיון בדלתיים סגורות עם מלווה לפי בחירתו. אם נפגע העבירה מעיד בתיק, ככלל הוא לא יורשה להיות נוכח בדיונים, אלא בתום עדותו.
מכל מקום, לשופט המנהל את הדיון ישנו שיקול דעת לחרוג מהוראות החוק ולא לאפשר גם לנפגע העבירה או לאדם המלווה אותו להיות נוכח, אך זאת רק במקרים חריגים ומטעמים מיוחדים שיירשמו. ככלל, בבית המשפט לנוער, ככלל, הדיונים מתנהלים כולם בדלתיים סגורות משכך בתיקים המתנהלים בבית המשפט לנוער (כשהנאשם הוא קטין), אין לנפגע העבירה זכות בחוק לנוכחות, אולם השופט רשאי להתיר את נוכחותו בדיון. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון רב בהשתתפות בדיונים מסוג זה.

 

נתניה: נחשפה רשת בינלאומית להלבנת כספים

חדשות בפלילים - יחידת להב 433 (היחידה לחקירות הונאה) עצרה ביום שלישי לפנות בוקר 14 חשודים ועיכבה שבעה חשודים נוספים לחקירה בחשד לניהול רשת הלבנת הון, שפעלה ברחבי העולם. על-פי החשד מקור הכספים הוא בסחר בסמים ובעבירות פליליות נוספות בהיקף של מאות מיליוני שקלים.

במקביל, ובתיאום עם רשויות האכיפה בארה”ב ואירופה, נעצרו חשודים בחו”ל, בהם שמונה חשודים בבלגיה, בצרפת ובארצות הברית. כמו כן פשטה המשטרה על משרדי החלפת כספים (צ'יינג), בין השאר בנתניה, שעל פי החשד שימשו להלבנת הכספים. המעצרים בוצעו בנתניה, בית שמש, מודיעין עלית וירושלים.

במשטרה נערכים למלחמת חיסולים לקראת שחרור שירזי

חדשות בפלילים - שי שירזי, בנו של ראש ארגון הפשע ריקו שירזי, ריצה חמש שנות מאסר בגין סיוע להריגה וישתחרר עוד שבועיים. במשטרה חוששים שינסה לבוא חשבון עם "חיילים" שנטשו אותו - ונערכים להיאבק בהם.
הכתבה המלאה פורסמה ביום 05.10.14 אבי אשכנזי - לכתבה המלאה לחץ כאן.
mishtahrer2014
                                                                                                                                                      צילום מאתר שב"ס 

מהו מב"ד?

מב"ד = משמעו ממתין לבירור דין. מדובר בתיק חקירה פתוח תלוי ועומד, שטרם הוכרע גורלו; יתכן ויסגר באחת מן העילות הקבועות בחוק ויתכן שיוגש בגינו כתב אישום.
 
המושג מב"ד כולל גם תיקי חקירה שהוגשו בגינם כתבי אישום אולם טרם הסתיים הדיון בעניינם בבית המשפט. תיקי מב"ד מקבלים ביטוי ברישומים הפנימיים של המשטרה והם אינם נחשבים בגדר "עבר פלילי", שהרי טרם נקבעה לגביהם אחריות פלילית, הרשעה.
 
מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

סטירת לחי לסניגור, בבריכת העיר - ספורטן חדרה

עורך דין של הסניגוריה הציבורית, שבילה עם בני משפחתו בבריכת ספורטן חדרה, מצא את עצמו מול ודים שאולוב בן ה-30, עבריין ותיק, שהיה שם עם חברו. התפתח ויכוח ועל פי הנטען עכשיו, סטר שאולוב לעורך הדין, אחרי חילופי דברים בקשר עם טענותיו של שאולוב כי עורך הדין התלונן בעבר על חברו, תלונה שהובילה לכתב אישום, להרשעה ולמאסר בפועל. בבריכה התפתחה קטטה רבתי.
הכתבה המקורית התפרסמה ביום 29.08.14 באתר מגזין המושבות - יואב איתיאל - לכתבה המקורית לחץ כאן

shalom_hadera


צילום: יואב איתיאל 

חשד: תקף עורך דין בבריכה בשל טענות בעניין ייצוג כושל של חברו

חדשות בפלילים - ו.ש. הסגיר את עצמו למשטרה, לאחר שהיה מבוקש בחשד לתקיפת עורך דין בבריכת הספורטן בחדרה. השופטת הפסיקה את הדיון בדרישה שהמשטרה תראה לה את הסרטון המלא ממצלמות האבטחה ולא צילומים מתוכו. לבסוף האריכה את מעצרו של ו.ש.
הכתבה פורסמה באתר פוסטה, אמיר זוהר, ביום 31.08.14 - לכתבה המקורית לחץ כאן.
sportan_hadera_archion 
צילום: ארכיון אתר פוסטה

הרביץ לבעל מסעדה, לרופא ולשוטר - שחרור למעצר בית

pdf button
הנאשם הואשם בכך שלאחר ששתה אלכוהול בפיצרייה, ללא חולצה לגופו, שם תקף את בעל המקום, איים עליו ושבר כוסות זכוכית. כתוצאה מהתנהגותו הפרועה נחתך המשיב בידו ונסע לבית החולים. המשיב הגיע ברכבו לשבית החולים בנסיעה פרועה ומהירה, ירד מרכבו, נכנס לחדר המיון ללא חולצה, החל
לצעוק ולהשתולל בחדר המיון, ולבסוף תקף את הרופא המיון בכך שדחף אותו וירק בפניו. בהמשך איים הנאשם הנאשם על השוטרים שהגיעו לעצור אותו ואף תקף אחד מהם. למשיב שלושה מאסרים מותנים ועבר פלילי כבד - בית המשפט קיבל את בקשת עוה"ד ג'קי סגרון והורה על שחרורו של המשיב למעצר בית.
מ"ת 19809-07-14 - מ"י נ' מאמו - בית משפט שלום פתח תקווה. 

לא נערך שימוע? - כתב האישום מבוטל

pdf button

כנגד הנאשם הוגש כתב אישום שייחס לו עבירה של החזקת סמים מסוג קוקאין שלא לצריכה עצמית. בא-כוחו, עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי, טען כי המדינה לא ביצע הליך שימוע טרם הגישה כתב האישום ומשכך מורה בית המשפט על ביטולו של כתב האישום.
לקריאת פסק הדין המלא לחץ כאן. 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

דריסת הנשים בנתניה: 11 שנות מאסר לשושן ברבי

ברבי הורשע במסגרת עסקת טיעון בגרימת מוות ברשלנות ובהפקרה אחרי דריסתן של שלוש נשים בנתניה באוגוסט 2012. השופטת בגזר הדין: "ברבי זלזל בערכי החוק והמוסר". עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי הינו אחד משלושת הסניגורים המייצגים בתיק.

shushan_barbi צילום: מוטי קמחי YNET

 {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=ujcZGY81B0w&feature=youtu.be{/youtube}

 

11 שנות מאסר נגזרו על שושן ברבי לאחר תיקון משמעותי בכתב האישום

חדשות בפלילים - ברבי הורשע בעסקת טיעון בגרימת מוות ברשלנות של שלוש נשים. בנוסף, הוא יפצה את המשפחות ב-150 אלף שקל. השופטת: "מעשים נפשעים ומכוערים". משפחת ההרוגות: "ציפינו ל-20 שנה". הסנגורים: נערער לעליון.
 

shushan

השר לביטחון פנים אוכל במקום מפגש לעבריינים?

חדשות בפלילים - במשטרת נתניה מנהלים בחודשים האחרונים מלחמת חורמה בתרבות שתיית האלכוהול, צריכת סמי הפיצוציות ובתת תרבות הסכין, כך שכל עסק שמבוצעת בו פעילות בניגוד לחוק, הנוגעת לשלושת הדברים הללו, נסגר בצו מנהלי ל-30 ימים, צו שעיקרו פגיעה גדולה בעסק שאיפשר את הפעילות הזו בתחומו ובמקרים מסויימים אף היה המעודד לה.
ממול עומדים בעלי העסק. חלקם הגדול פונה בבקשה לביטול הצו ונדחה. חלק קטן אחר מצליח לבטלו בטענות סדורות ובהוכחות כי סגירתו נעשתה שלא בצדק. "מה העסק אשם שבאים עבריינים ומבצעים בו פעילות אלימה?" טוען השבוע עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי בבקשה דחופה לביטול צו שניתן כנגד מזנון גניש, מזנון בשוק נתניה בו אירעו דקירות לפני כשבוע. על פי עו"ד סגרון, למזנון ולצוותו אין כל קשר לאירוע האלים שאירע במקום במקרה, והמזנון אינו מהווה מקום מפגש עברייני המהווה סכנה לשלום הציבור, כפי שטענה המשטרה בצו הסגירה שהוצא למקום.כדי לחדד את טענתו כי המקום אינו מסוכן לציבור מעלה עו"ד סגרון טענה מפתיעה ולפיה השר לבטחון פנים בכבודו ובעצמו, נוהג להתארח ולאכול במזנון באופן תדיר בימי שישי.
"כאמור, טוען הקצין כי המקום שימש למקום מפגש בין עבריינים. בעניין זה אין שום אשמה מצד המבקש (גניש – א.ו.) שהרי אין שום טענה שהניצים הוזמנו למקום על ידי המבקש, אין טענה כי המבקש ידע על הגעתם מבעוד מועד ואין טענה כי הוא יכול היה למנוע את האירוע בדרך כלשהי" כותב סגרון בבקשתו ומוסיף :"ואם בבאי המקום עסקינן, הרי שאת בית העסק פוקדים מדי יום קהל מגוון מכל קצוות האוכלוסייה וכך, מידי שישי בבוקר, על בסיס קבוע, מגיע למקום השר לבטחון פנים ופמלייתו לסעוד במקום, זאת נוסף על קציני משטרה בכירים, עובדי ציבור ועוד שלל אנשים".
לטענת סגרון, גניש רישת את עסקו במצלמות ומסר אותן למשטרה מייד כשזו דרשה אותן בכדי ללמוד על האירוע. "ברור שפעילות העסק לא מהווה שום סכנה לשלום הציבור" מסכם סגרון דרישתו ומוסיף: "המשטרה מחפשת קיצורי דרך ובוחרת בענישה קלוקלת, גורפת וקולקטיבית. יתרה מכך, בשורת החלטות שהתקבלו בבתי המשפט, נפתחו מחדש עסקים שהוכח שאין להם שמץ של קשר לאירוע ואני סבור שכך יהיה גם במקרה הזה".

הכתבה המקורית פורסמה באתר israelnow.co.il (השבוע בנתניה - אסף ועקנין) - לכתבה המקורית לחץ כאן 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !