סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

פאנל מומחים - אוניברסיטת תל אביב - לגליזציה או הפללה?

universita tel aviv

חדשות פליליםביום 31.03.16 הוזמן עורך דין סגרון ג'קי-הנרי לפאנל מומחים באוניברסיטת תל אביב על-מנת להרצות ולהציג את עמדתו המשפטית בפני סטודנטים לתואר שני בעניין לגליזציה של הזנות בישראל ובעניין הצעת חוק שהוגשה לאחרונה בעניין הפללת צרכני הזנות בישראל. בפאנל השתתפו חברות הכנסת שרן השכל (ליכוד) ומיכל רוזין (מרצ). 

חשד: המשטרה סבורה כי סוכל חיסול באזור נתניה


mitaanשבעה עצורים בהם שלושה תושבי נתניה נעצרו בחשד להחזקת אמצעי לחימה; מהמשטרה נמסר, כי סוכל פיגוע פלילי רגע לפני חיסול.

חדשות פלילים - בעקבות מידע מודיעיני, שהגיע אל ימ"ר מרחב לכיש במחוז הדרומי של המשטרה, אודות כוונה לבצע חיסול, ככל הנראה, על רקע השתלטות על פעילות עבריינית, נפתחה חקירה סמויה. במהלך החקירה הסמויה עלה חשד, כי יש כוונה לחסל איש עסקים מנתניה.

בתום החקירה הסמויה, ביום ראשון השבוע, פשטו בלשי היחידה המרכזית לכיש על דירה באזור נתניה, בה שהו מספר חשודים. מהמשטרה נודע, כי ברשות החשודים נתפס מטען חבלה, שנועד לפגוע בדמות מוכרת למשטרה. במהלך המעצר תקף, על פי החשד, אחד החשודים את הבלשים ופצע קצין משטרה באורח קל. עוד נודע מהמשטרה, כי בתפיסת החשודים סוכל פיגוע פלילי, רגע לפני חיסול.

במהלך הפשיטה נעצרו שבעה חשודים, שלושה תושבי נתניה – יהודה אלחנט (64), עומרי זוארץ (25) יניב הדי (40) ודוד ציון (38) תושב הוד השרון ושלושה חשודים נוספים מאזור הדרום. החשודים הובאו ביום שני להארכת מעצרם בחשד לביצוע עבירות נשק.

נציג המשטרה טען בדיון על הארכת מעצרם של החשודים תושבי נתניה והוד השרון, כי מטען חבלה נתפס מחוץ לביתו של אלחנט בנתניה. המשטרה אף מייחסת לאלחנט וזוארץ עבירה בגין קשירת קשר לפשע, בנוסף להחזקת אמצעי לחימה. לשני החשודים האחרים מייחסת המשטרה עבירות של החזקת נשק. בנוסף חשוד אלחנט בתקיפת שוטר.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם של החשודים ב-11 ימים. שופטת בית משפט השלום באשקלון, ענת חולתא, נענתה חלקית לבקשה והאריכה את מעצרם של החשודים בשישה ימים.

השופטת קבעה, כי לאחר עיון בתיק החקירה קיים חשד סביר הקושר את החשודים למיוחס להם: "מסמכים אלה מבססים את ביצוע העבירות ביחס לארבעת המשיבים". שלושה מבין שבעת העצורים מיוצגים על-ידי עורך דין סגרון ג'ק-הנרי.

הכתבה המלאה פורסמה באתר KSN.CO.IL ביום 4.4.16 אופירה חסיד - לקריאת הכתבה המלאה לחץ כאן.

גידל מעבדת סמים - כ - 17 קילו - שחרור ממעצר

maabadat_hydro

חדשות פלילים - למעלה מ-16 ק"ג סמים נתפסו בביתו של תושב נתניה, שגידל סמים במעבדה ; פרקליטו עורך הדין ג'קי סגרון הצליח לשחררו למעצר בית. כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו נגד תושב נתניה (35) בגין גידול, יצור והכנת סמים מסוכנים, שימוש והחזקת סמים שלא לצריכה עצמית וכן החזקת כלים להכנת סם שלא לצריכה עצמית.

מכתב האישום עולה, כי במהלך שלושת החודשים האחרונים גידל הנאשם בבית 12 שתילים קנבוס במשקל של כ-16 ק"ג. במעבדת הסמים נתפסו 5 גופי תאורה, 3 נורות פלורסנט, שעוני עצר לחשמל, כבלים שונים, מדי טמפרטורה, מאוורר, מיכלים, בקבוקים ואריזות של חומרי דישון שונים וכן חומר מבודד. בנוסף נמצא בארון הבגדים שלו סם מסוג קנבוס במשקל של למעלה מ-22 גרם. (צילום: אתר משטרת ישראל)

הכתבה המקורית פורסמה ביום 27.04.15 (אופירה חסיד) באתר KSN - לכתבה המקורית לחץ כאן.

נעצרו שני חשודים בהפעלת מעבדת הידרו - 232 קילו היידרו

pdf button
חדשות פלילים - בעל חנות לחיות מחמד באזור התעשייה בנתניה ועובד שלו, נעצרו בחשד להפעלת מעבדת סמים גדולה בה נתפסו כ-700 שתילי סם במשקל של 232 ק"ג. על פי החשד, השניים הפעילו את המעבדה במבנה ברחוב האורג 20, כשבקומה התחתונה ממוקמת חנות לחיות מחמד ובקומה השנייה מעבדת הידרו גדולה שמאובזרת בכל הציוד הנדרש לגידול מריחואנה בשיטת הידרו. בחיפוש שביצעו במקום שוטרי תחנת נתניה, ככל הנראה בעקבות מידע מודיעיני, נתפסו השתילים לצד ציוד רב לגידול שתילי הסם, חומרים כימיים במיכלים ועוד.

במהלך חקירתם שמרו השניים על זכות השתיקה. בדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה, ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בתשעה ימים. הסנגורית של בקשט, המוכר למשטרה, טענה במהלך הדיון כי לדברי מרשה כל מעורבותו מסתכמת בכך שהוא עובד במקום. עוה"ד של אחד מהשניים, עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי, טען כי מרשו חף מכל פשע. הכתבה פורסמה באתר פוסטה ביום 23.02.16 על-ידי מיכאל פרוסמושקין - לכתבה המלאה לחץ כאן. 

שוחרר ממאסר לאירוע משפחתי

pdf button
בניגוד לעמדת שירות בתי הסוהר התיר בית המשפט לאסיר תושב האזור לצאת לאירוע משפחתי; פרקליטו, עורך דין פלילי ג'קי סגרון טען כי מדובר באסיר למופת וכי נוכחותו באירוע אקוטית.

האסיר, תושב האזור, נדון לעונש מאסר בן 136 ימים בגין עבירות אלימות. פרקליטו של האסיר, עו"ד ג'קי סגרון, עתר לבית המשפט לשחרר את האסיר לחופשה מיוחדת בת 12 שעות, על מנת להשתתף באירוע משפחתי.

בעתירתו טען עו"ד סגרון, כי מדובר באסיר למופת, נקי מסמים וכי השתתפותו באירוע המשפחתי אקוטית, שכן אם לא יהיה יעיב הדבר על שמחת המשפחה.

מנגד טענו נציגי שירות בתי הסוהר, כי ועדת מסוכנות פנימית מצאה, שלא ניתן להמליץ על חופשה מיוחדת של האסיר, שכן מדובר באסיר בעל פרופיל אלימות במשפחה. עוד נטען, כי על פי חוות דעת של גורמי מודיעין, לאסיר יריבים רבים וקיים מידע שיש בו כדי להצביע על מסוכנות מחוץ לכלא.

שופטת בית המשפט המחוזי, מרכז – לוד, קלרה רג'יניאנו, נענתה לבקשתו של עורך דין פלילי סגרון והתירה לאסיר לצאת לחופשה חריגה על מנת שישתתף באירוע המשפחתי.
הכתבה המלאה פורסמה ביום 02.03.16 באתר KSN אופירה חסיד - לכתבה המלאה לחץ כאן

שוחררו החשודים בהצתת מתחם האחים בוקל

חדשות בפלילים - לאחר שהמשטרה הצהירה על התקדמות דרמטית בחקירת ההצתה "אחוזת אלכסנדרה" השייכת לאחים ברוך ואייל בוקל, החליטה הבוקר (21.9.15) המשטרה על שחרורם של חמשת החשודים מהמעצר לאחר שהראיות לכאורה, שלטענת המשטרה נאספו במהלך החקירה, טרם הבשילו לכתב אישום. החמישה הם: יצחק עלפי, עומר סער, רותם בר כהנא, עומרי זוארץ ודוד ציון. כאמור, השחרור של החמישה הגיע לאחר שבשבוע שעבר קבע השופט עמית מיכלס כי  "בתיק חלה התפתחות דרמטית שיש בה כדי לבסס את החשד נגד החשודים בצורה משמעותית ביותר". יתרה מכך, נציג המשטרה אף הצהיר באותו דיון כי  אותה ההתפתחות בחקירה "סותמת את הגולל על התיק... אני סבור שהתיק הולך לקראת הגשת כתב אישום... מדובר בראיה מאוד חזקה שקושרת את החשודים לביצוע העבירה, ראיה שאי אפשר להתעלם ממנה". כאמור, הבוקר החליטה המשטרה לשחררם. החמישה - אשר היו מיוצגים על ידי עורכי הדין ג'קי סגרון, שי שורר וחיה מלול – שוחררו למעצר בית עד 27 בספטמבר ובתנאים מגבילים נוספים. הכתבה פורסמה באתר פוסטה - לכתבה המקורית לחץ כאן.

alexandra

אישום: תקף בקרש שוטר שמנע לינץ' ושוחרר ממעצר

חדשות פליליםפרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (05.11.15) כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה כנגד תושב המרכז, בן 46, בגין תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות. מכתב האישום עולה כי לנאשם מיוחסות עבירות תקיפה הגורמת חבלה ממשית, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וניסיון תקיפת סתם, כל זאת במסגרת הפיגוע שאירע בנתניה. ביום שני האחרון, דקר פלשתיני מספר אזרחים בעיר נתניה ולמקום הגיעו כוחות משטרה שעצרו את המחבל, השתלטו עליו, אזקו אותו והשכיבו אותו על הרצפה.

כוחות משטרה פעלו להרחקת אזרחים מהמקום בו נמצא הדוקר באותה העת. על פי כתב האישום, הנאשם הגיע למקום, אחז בקרש ארוך וניסה להכות את הדוקר מספר פעמים. שוטרים שהיו במקום ניסו למנוע מפדידה לפגוע בדוקר, אך הוא המשיך לנסות להכות אותו.של פדידה, עורך דין פלילי ג'קי סגרון, העביר ביקורת נוקבת על המעצר ועל כתב האישום, ואמר כי הדברים המיוחסים למרשו התרחשו טרם השתלטו השוטרים על המחבל, ונשקפה סכנה לחיי האזרחים. "לוקחים את הלקוח שלי ומאשימים אותו בתקיפת מחבל כאשר השוטרים שירו בו מועמדים לצל"ש. מרשי הגיע הרבה לפני שהשוטרים הגיעו, והוא מוצא את עצמו מאחורי סורג ובריח" אמר עורך דין פלילי סגרון, והוסיף "המשטרה יוצאת בפרסומים וקוראת לאזרחים להצטייד בנשק, הלקוח שלי לא הצטייד בנשק אלא לקח מקל ורץ אחרי המחבל, כדי להגן על האזרחים שהיו תחת סכנה ואיום ממשי. עדיף היה לו להיפצע כמו הקשיש שנלחם עכשיו על חייו?". - בית המשפט הורה על שחרורו של הנאשם למעצר בית.

הכתבה פורסמה באתר ידיעות אחרונות ביום 06.11.15 ענת מידן - לכתבה המקורית לחץ כאן.
הכתבה פורסמה באתר ישראל היום 05.11.15 נצחיה יעקב - לכתבה המקורית לחץ כאן.

 fadida

נחשפה רשת לייצור מטבעות מזוייפים

matbeot2
חדשות בפלילים - בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם של שלום פיטוסי (49)  מאשדוד, מאיר מטטוף (43) מתל אביב וסאם יאסין (40)  מטמרה החשודים בייצור מטבעות מזוייפים של 10 ושל 5 שקלים בכוונה להחדירם לשוק. השלושה, אשר מיוצגים על ידי עורכי הדין ג'קי סגרון, גלית בש ובנימין בן נתן,  נעצרו יחד עם מספר מעורבים נוספים שעוכבו לחקירה על ידי חוקרי היאל"כ בלהב 433 .  במחסן באיזור גוש דן שעל פי החשד החזיקו החשודים  נתפסו מכונות, גלופות וחומרי גלם לייצור מטבעות וכן מאות מטבעות החשודים כמזוייפים ברמות גימור שונות. המעצרים, העיכובים והחיפוש התבצעו בתום חקירה סמויה שניהלה להב 433 יאל״כ במסגרתה בוצעה פעילות מודיעינית, מבצעית וחקירתית אשר מנעה את הזליגה של המטבעות המזוייפים לשוק.הכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה ביום 30.09.15 - לכתבה המקורית לחץ כאן.

אישום - גידלו סמים ליד בית קברות

pdf button
ביום 16.08.15 הוגש כתב אישום הוגש אתמול לבית משפט השלום בפתח תקווה נגד שלושה תושבי נתניה בין היתר בגין גידול סמים סמוך לבית קברות ביישוב אודים וכן בגין החזקת כלים להכנת סמים. במקום נתפסו שתילי סם במשקל של כ – 10 קילוגרם. פרים וגולן נצפו מביאים למקום מיכלי מים על מנת להשקות את השתילים. השניים אף מואשמים כי תיאמו גרסאות ביניהם כשבין היתר טענו בחקירתם כי הגיעו למקום על מנת לשטוף קברים ולהתבודד. גרבי אף מואשם בהפרת תנאים מגבילים בהם שוחרר במסגרת תיק סמים אחר בו הואשם בגידול 41 שתילי סם באזור נתניה.בדיון שנערך בבית המשפט השלום בפתח תקווה קיבל השופט את טיעוני עורך דין פלילי סגרון ג'קי והורה על שחרורו של הנאשם שהוא מייצג למעצר בית.
הכתבה המלאה פורסמה ביום 17.08.115 באתר פוסטה - לכתבה המקורית לחץ כאן

המשטרה התמהמה בביצוע מעצר - מגדל הסמים שוחרר

pdf button
צעיר בן 23, תושב השרון, נעצר בשבוע שעבר בחשד שגידל סמים בביתו. שוטרים, הגיעו לביתו של הצעיר, במרכז העיר, כשהם מצוידים בצו חיפוש- ככל הנראה בעקבות מידע מודיעיני שהיה בידיהם. במהלך החיפוש מצאו השוטרים שני עציצים בהם, על פי החשד, גודלו סמים.

פרקליטו של החשוד, עו"ד ג'קי סגרון, טען במהלך הדיון, כי במשך 20 ימים לא הגיעה המשטרה לעצור את החשוד. את נציג המשטרה שאל בדיון: "אני רוצה להבין את הרעיון, כי גם השופט לא הבין את הרציונל: אתה טוען שהוא מסוכן ועוסק בסמים, אבל משטרת ישראל 20 יום לא באה לדפוק לו בדלת, שיש חשד, למה לא מגיעים אליו?". בתשובה טען נציג המשטרה, כי אין לו מידע למה.

בהעדר הרשעות קודמות ביקש  עו"ד סגרון לשחרר את החשוד למעצר בית אצל ידידתו. שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, ארז נוריאלי, נענה לבקשת עו"ד סגרון וקבע בהחלטתו, כי "השאלה הטעונה הכרעה בבקשה זו, אפוא, אם החשוד ראוי לעונש בגין מעשים שבביצועם נחשד, או אם יהא במעצרו כדי להרתיע עבריינים-בכוח, אלא אך ורק אם מעצרו אמנם חיוני ונדרש לצרכי החקירה. יתר על כן, כמצוות המחוקק, גם בהתקיים חשד סביר ועילת מעצר על בית המשפט לבחון אם ניתן להשיג את מטרת המעצר האמורה בדרך חלופית של שחרור בערובה ובתנאים אשר פגיעתם בחירותו של החשוד פחותה מזו של מעצר".

ראה מדינת ישראל נגד בוניס - הכתבה המלאה פורסמה ביום 20.12.15 באתר ksn - לכתבה המקורית לחץ כאן

גנב הטרקטורון נעצר, שוחרר, נעצר ושוב שוחרר

pdf button
תושב המרכז (32) נעצר, בשבוע שעבר, בחשד שיחד עם אדם נוסף גנב טרקטורון מאבן יהודה. לאחר מכן החלו החשודים לפרק את חלקים מהטרקטורון. לפתע הבחין החשוד בשוטרים ועל פי החשד נכנס לרכב מסוג טויוטה והחל בנסיעה פראית תוך סיכון חיי שוטרים.

נציג המשטרה טען בדיון על הארכת מעצרו של החשוד, כי החשוד ברח מהזירה לאחר ששוטרים הגיעו למקום וניסה במהלך מנוסתו לדרוס שוטר. השוטר ירה לעבר הרכב בו היה החשוד. כמו כן טען, כי החשוד דרוש לחקירה תקופה ארוכה.

החשוד נעצר, ככל הנראה, כשבועיים לאחר המקרה, זאת למרות שבמשך שבועיים היו בידי המשטרה שמו ופרטיו של החשוד. פרקליטו של החשוד, עו"ד ג'קי סגרון, שאל בדיון על הארכת מעצר החשוד, את נציג המשטרה: "למה המתנתם שבועיים עד שהגעתם לשם? יש לכם שם של בן אדם, אם אתה טוען שהוא מסוכן, למה לקח לכם שבועיים להגיע לבית?בתגובה טען נציג המשטרה, כי צו החיפוש היה על שמו של חשוד אחר: "היה לנו משהו כללי ורק לאחר שהיה משהו קונקרטי הצו בוצע".

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, נחום שטרנליכט, שחרר את החשוד בתנאים מגבילים ומתח ביקורת על התנהלות המשטרה וקבע, כי למרות שצו החיפוש הוצא בתאריך ה-24.11.15 לא אצה למשטרה הדרך לבצע את החיפוש וכי לא התקבל הסבר ממשי מדוע המשטרה השתהתה: "אני יכול להסיק מאותה השתהות, כי היא מלמדת על כך שגם המשטרה איננה סבורה, שקיימת מסוכנות ממשית במקרה זה".

יומיים לאחר מכן נעצר שוב החשוד, בטענה, כי הוא נמלט. פרקליטו עו"ד הציג בפני בית המשפט את פרוטוקול הארכת המעצר שהתבצעה יומיים קודם ושאל את נציג המשטרה: "אתה אומר שהוא בבריחה והוא אצלכם, אתה מבקש את מעצרו והוא משתחרר ואתה לא מבקש עיכוב ביצוע". בתגובה טען נציג המשטרה, כי החשוד היה דרוש לחקירה במשטרת שדות וכי ברגע שהוא שוחרר ממשטרת שדות, משטרת נתניה נכנסה לתמונה.

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה, ארז נוריאלי, לא נענה לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד ושחרר אותו בתנאים מגבילים.

ראה מדינת ישראל נגד עמר - הכתבה המלאה פורסמה ביום 20.12.15 באתר ksn - לכתבה המקורית לחץ כאן

המדובב הטוב, המדובב הרע

pdf button

לפני 11 שנה הרעיפה הפרקליטות שבחים על מדובב שהביא להרשעה של נאשם ברצח, עכשיו מפריכה הפרקליטות את האמינות של אותו המדובב כמי שניזון משמועות בנוגע לתיק רצח אחר – הכל כדי להכשיר את עד המדינה "הנתנייתי" במסגרת פרשה 512.
 maariv_-_15-10-2_medovevהכתבה המלאה פורסמה באתר פוסטה 04.10.14 - לכתבה המלאה לחץ כאן.

כתב אישום ראשון בפרשה 512: "חיילים" של אברג'יל נאשמים ברצח

kfir
חדשות בפלילים - ברטו חג'ג' וכפיר כהן, מאנשיו של אברג'יל, נאשמים ברצח העבריין דורון סרוסי ב-2004, שהיה מאנשי ריקו שירזי. לפי כתב אישום, שגובש באמצעות עדי ראייה ואיכון סלולרי, השניים דקרו אותו בשנתו. אחד החשודים בפרשה מיוצג על-ידי עורך דין סגרון ג'קי-הנרי. - הכתבה פפורסמה באתר WALLA ביום 03.07.15 על-ידי גלי גינת - לכתבה המלאה לחץ כאן.

תיעוד: סוהר מבריח חפצים אסורים לאסירים


gershon

חדשות בפלילים - סוהר המוצב בכלא אשל בבאר שבע, נאשם שפתח בעסקי הברחות במתקן הכליאה שבמסגרתן העביר לידי אסירים חפצים שונים וציוד אישי תמורת מאות ואלפי שקלים. לאחר שתועד במצלמות הכלא טען הסוהר כי לא ידע דבר על תוכן השקיות. חלק מהמעשים תועדו במצלמות האבטחה אותן הכיר היטב. הסוהר מיוצג על-ידי עורך דין ג'קי הנרי סגרון. הכתבה פורסמה ביום 14.07.15 באתר רשת על-ידי גיא פלג - לכתבה המלאה לחץ כאן.

ריקו שירזי - פרשה 512 - ניסיון רצח אסי אבוטבול ורצח גיא יחזקאל


shirazi_-_512
צילום: צביקה טישלר.
חדשות פלילים ריקו שירזי המיוצג על-ידי עורך דין סגרון ג'קי-הנרי חשוד במעורבות בניסיון החיסול של אסי אבוטבול ובמעורבות ברצח גיא יחזקאל. "אין לי קשר לפרשה הזו", אמר והפריח נשיקות לבני משפחתו. שירזי חשוד באירועים משנת 2003 ושנת 2004 שאירעו בגרמניה ובפראג.
 
הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 03.06.15 אלי סניור - לכתבה המלאה לחץ כאן.


 

 

פרשת 512: שני חשודים מנתניה נעצרו בחשד למעורבות ברצח


sacinn22

חדשות בפליליםהותר לפרסום, כי שני תושבי נתניה נעצרו במסגרת גל המעצרים בפרשת 512, בחשד למעורבות ברצח דורון סרוסי; רצח שאירע בנתניה בשנת 2004

במסגרת גל המעצרים רחב ההיקף בפרשת 512, בו נעצרו למעלה מ-50 חשודים המשתייכים, לכאורה, לארגוני פשע וחשודים בעבירות של מעורבות ברצח, סמים והלבנת הון, הותר לפרסום, כי ביום שלישי השבוע עצרה המשטרה שני חשודים תושבי נתניה (49 ו-36) החשודים במעורבות ברצח דורון סרוסי – רצח שאירע בנתניה בשנת 2004.

החשודים הכחישו את מעורבותם ברצח וכן הכחישו כל היכרות עם הנרצח. אחד מהחשודים אף נחקר בעבר בחשדות דומים בפרשת רציחתו של דורון סרוסי, אולם לא הוגש נגדו כתב אישום בעניין.

פרקליטיו של אחד החשודים, עורך דין ג'קי סגרון, מסר לקול השרון – ksn, כי "מדובר בחקירה ממוחזרת. המשטרה מרעננת תיקים כל עשור בערך. כמו בפעם הקודמת, גם הפעם לא יצא מזה כלום"

הכתבה המקורית פורסמה באתר KSN ביום 20.05.15, אופירה חסיד - לכתבה המקורית לחץ כאן.

המשטרה: שני עבריינים נעצרו בנתניה בדרך לניסיון חיסול

gun355345
חדשות פליליםשני עבריינים מוכרים נעצרו בנתניה כשבסמוך אליהם נמצא אקדח, כובע גרב ואופנוע עם לוחיות רישוי מזויפות. במשטרה סבורים כי הם היו בדרך לפגוע בעבריין אחר. מעצרם הוארך.
 

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרם של שני עבריינים מנתניה שנעצרו עם אקדח ומסכה כשעל פי החשד היו בדרכם לפגוע בעבריין יריב בעיר. 

השניים, שמוכרים למשטרה, נעצרו באישון לילה על ידי  חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה של תחנת נתניה באתר בנייה בעיר כשבסמוך אליהם נמצא האקדח כשהוא מוסלק בתוך כובע גרב והאופנוע, השייך לאביו של בונקר, ואשר לטענת המשטרה  אמור היה לשמש אותם לצורך מילוט מהמקום בו התכוונו לפגוע בעבריין אחר. המשטרה סירבה לחשוף בשלב זה מי על פי החשד היה יעד פגיעה, אך הציגה את זהותו לבית המשפט וגם את המניע לניסיון הפגיעה בו.

 

המשטרה מייחסת להם עבירות של נשיאת נשק שלא כדין, קשירת קשר לפשע, זיוף סימני זיהוי של האופנוע וכן מיוחס לחשוד זכות עבירה של הפרת הוראה חוקית מאחר והיה אמור לשהות במעצר בית.

"משנתפסו שני החשודים בסמוך לאופנוע, שמספר מטרים מהם מוסלק אקדח בתוך כובע גרב, הרי שבלב זה, ניתן לומר שהחשד הסביר לעניין ניסיון הפגיעה , מתייחס לשני החשודים", קבע השופט אביב שרון. היחידה החוקרת ביקשה להאריך את מעצרם בחמישה ימים, אך השופט נענה חלקית לבקשה והאריך את מעצרם עד 15 ביוני.

כאמור, השניים מוכרים היטב למשטרה. בונקר, כך למשל, נקשר בעבר לארגונו של ריקו שירזי והוא נעצר לפני מספר שנים בחשד לניסיון חיסול של צ'רלי אבוטבול. כמו כן, רק לפני מספר חודשים הוא השתחרר ממאסר ממושך של כשש שנים לאחר שירה לעבר רכבו של העבריין יותם כהן כשזה היה עם בנו ורעייתו. מנגד, החשוד זכות שוהה בימים אלה במעצר בית לאחר שרק לפני כחודש הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירת רכוש. באמתחתו מספר הרשעות בעבירות אלימות ורכוש – ובגינן הוא הספיק לרצות מספר מאסרים.

 

עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי, המייצג את השניים, מסר בתגובה: "מרשיי מסרו גרסה. לא הייתה להם שום כוונה לפגוע באף אחד. לצערי המשטרה בונה תסריט הוליוודי של ניסיון חיסול רק בשל העובדה שנמצא אקדח בתוך אתר בנייה שאין בינו למרשיי שום קשר".

 

עדכון (21.6.15)

בית המשפט החליט, בניגוד לעמדת המשטרה, לשחרר את שני החשודים למעצר בית - וזאת לאחר שלא חלה התפתחות בחקירה והחשד הסביר לא התחזק. עו"ד סגרון מסר בתגובה: "אמרתי שזה מעצר שווא וככה הוכח ונקבע על ידי בית המשפט".

 הכתבה פורסמה באתר פוסטה ביום 12.06.15 על-ידי מיכאל פרוסמושקין - לכתבה המקורית לחץ כאן.

פרסום ראשון: עד מדינה נוסף בפרשה 512

riko

חדשות פלילים - המשטרה גייסה עד מדינה שביעי שמוסר ראיות להפללת ראשי ארגוני הפשע. במקביל, בית המשפט מתח ביקורת על המשטרה על כך שלא נערך עימות בין עד המדינה הראשי לריקו שירזי, אך האריך את מעצר העבריין ב-5 ימים נוספים.
המשטרה הצליחה לגייס בימים האחרונים עבריין נוסף שמשתף עמה פעולה בניסיון להפליל את ראשי ארגוני הפשע. האיש שחצה את הקווים מוסר בפני חוקרי המשטרה "עדות ניקיון" שתעיד על ניקיון כפיו, אולם בשלב זה לא הוטחו בחשודים שנעצרו בפרשה הראיות שאותן מסר עד המדינה וטרם נערכו עימותים בהשתתפותו. עם זאת, ההתפתחות החדשה הובילה למתן אישור של פרקליט המדינה למשטרה לבקש להאריך את המעצר של כמה מהחשודים ביותר מ-35 ימים.

העד, שצפוי לפרוש בפני החוקרים מידעים חדשים, מצטרף לשישה עבריינים שהחליטו להפוך מתחילת המעצרים לעדי מדינה. בשבוע שעבר פורסם ב-ynet כי אחד מאותם עבריינים הוא מי שמכונה "מהנדס המטענים" בארגון הפשע של יצחק אברג'יל. במשטרה מקווים שאותו עבריין יביא להתפתחויות בפרשיות פליליות חמורות נוספות, שאליהן היה קשור הארגון.

 בתוך כך התברר כי המשטרה מתקשה מאוד להתקדם בעניינו של עד המדינה הראשי, שנאלץ לעזוב את המדינה בנסיבות שעדיין אסורות לפרסום. במהלך דיון שנערך הבוקר (יום ד') בבית משפט השלום בראשון לציון בבקשה להאריך עוד את מעצרו של העבריין ריקו שירזי מתח השופט מנחם מזרחי ביקורת על התנהלות המשטרה. הסיבה לכך נובעת בשל העובדה שהעד הראשי עדיין לא עומת עם שירזי אף על פי שחלפו כבר 35 ימים שבהם הוא נתון במעצר.

הכתבה המלאה פורסמה באתר YNET ביום 24.06.15, אלי סניור, - לכתבה המקורית לחץ כאן

ריקו שירזי נעצר בחשד לניסיון רצח של אסי אבוטבול

60680630990100640360no

חדשות בפלילים - מעצרו של שירזי במסגרת פרשה 512 הוארך בשבועיים. הוא חשוד שניסה לחסל את יריבו אסי אבוטבול בפראג בשנת 2004 וחשוד ברצח גיא יחזקאל בגרמניה שנה קודם לכן. עורך דינו: שירזי היה בישראל בעת המעשים. 13חשודים נוספים נעצרו, בין היתר בגין שני ניסיונות רצח של זאב רוזנשטיין. בית המשפט האריך את מעצרו של שירזי ב-14 ימים. סנגורו, עו"ד פלילי סגרון ג'קי - הנרי, טען כי גם בניסיון הרצח של אבוטבול וגם ברצח של יחזקאל שהיו בחו"ל, שירזי היה בישראל. "ההחלטה לעצור את שירזי לא מקרית. הוא רגע לפני הכרעת דין במשפט אחר. מה עוד שיש בנאדם שכבר הורשע בתיק הזה בצ'כיה והוסגר לישראל", טען סגרון. (צילום: מוטי קמחי, חגי אהרון) 

הכתבה המקורית פורסמה ביום 22.05.15 (אלי סניור) באתר YNET - לכתבה המקורית לחץ כאן.

כתב אישום הוגש נגד הסוחט של שחקן הכדורגל בן רייכרט ואביו

על פי כתב האישום, אביו של בן רייכרט, חייב לנאשם חוב כספי בעקבות עסק משותף שלא צלח. במהלך חודש ספטמבר 2014, פנה הנאשם לאבי נמני, סוכנו של רייכרט, סיפר לו על החוב וטען בפניו כי המתלונן הציע לו שהחוב ייפרע מכספי המענקים שיגיעו לרייכרט ממכבי ת"א. נמני הסביר לנאשם כי בן אינו קשור לחוב, כי על הנאשם להסדיר החוב עם המתלונן וכי הוא עצמו מוכן לסייע להם בכך. הכתבה המלאה התפרסמה באתר YNET ספורט 16.03.15 - לכתבה המלאה לחץ כאן.

jacky_lawyer 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !