סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

אסופת ענישה מקלה בעבירות החזקת סכין ודקירות

tavla dkirot

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנו בעל ניסיון עשיר ומוכח בעבירות סכינאות, דקירות ועבירות של החזקת סכין. בעקבות ייצוג נכון וחשיבה יצירתית לקוחות המשרד זכו לענישה מקילה באופן משמעותי.

במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי באמצעות הנייד: 052-2892777 או במשרד 09-8339007 (רב קווי) 

באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. פנייתך חשובה לנו .

נעצר חשוד בדקירת גבר המוכר למשטרה בנתניה

sakin dkira

חדשות פלילים

בית משפט השלום בפתח תקווה הורה הבוקר (13.1.17), בניגוד לעמדת המשטרה, לשחרר צעיר, בן 21, מנתניה שנעצר בחשד למעורבות בדקירת גבר, המוכר למשטרה, ביום רביעי השבוע ופציעתו באורח בינוני. 

כזכור, ביום רביעי, סמוך לשעה 20:30 נמסר למד"א מרחב שרון על פצוע ברחוב יהודה הנשיא בנתניה. חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים לניאדו גבר, כבן 30,  במצב בינוני כשהוא דקור בגפיים.  הנדקר מוכר הן למשטרת נתניה והן לחוקרי היאחב"ל לאחר שלפני מספר שנים הואשם והורשע, יחד עם צעיר אחר שנחשב אז כאיש כספים ויד ימינו של צ'רלי אבוטבול, בתיק סחיטה אלימה של מהמר במועדון הימורים בנתניה על רקע חוב כספי. 

שוטרי תחנת נתניה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה תוך איסוף צילומי מצלמות אבטחה וגביית עדויות. מפרטי המקרה עלה כי רוכב אופנוע רעול פנים התקרב לקורבן, דקר אותו מספר פעמים ונמלט. אתמול לפנות ערב נעצר חשוד במעשה בין היתר בהתבסס על צילומי מצלמות אבטחה שככל הנראה תיעדו את האירוע. החוקרים הגיעו אל החשוד לאחר שהאופנוע שנראה בצילומים שייך לו. אולם, לדבריו, לפני ימים אחדים הוא הגיש תלונה במשטרה על פריצה שאירעה אל בית הוריו ונגנבו מספר דברים, ובין היתר האופנוע שלו. כך שהוא הכחיש כל קשר למעורבות בדקירה.

הבוקר התייצבה המשטרה בבית המשפט וביקשה להאריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים כשהיא מייחסת לו עבירות של פציעה כשהעבריין מזויין ותקיפה הגורמת לחבלה של ממש. אולם, חרף בקשת היחידה החוקרת להאריך את מעצרו של החשוד, אשר ללא עבר פלילי, השופטת מרב בן ארי קבעה כי אין חשד סביר, וגם אם קיים כזה הוא גבולי. לאור קביעה זו, החליטה השופטת על שחרורו של החשוד למעצר בית עד 18 בינואר ובתנאים מגבילים נוספים. 

עו"ד פלילי ג'קי סגרון, המייצג את החשוד שנעצר, מסר: "מלכתחילה אמרנו שהעובדה שמדובר בהארכת מעצר ראשונה לא מחייבת מעצר אוטומטי. מרשי חף מכל פשע ולכן אין כלום כי לא היה כלום".

הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה מיכאל פרוסמושקין ביום 13.01.17.

עדות בני משפחה בהליך פלילי - מתי?

במשפט פלילי, אין בן זוג כשר להעיד לחובת בן זוגו, ואין כופים אותו להעיד לחובת אדם המואשם יחד עם בן זוגו בכתב אישום אחד.

הרציונל הוא שבבסיס חריג זה לכלל הכשרות הוא הקושי בהפללת קרוב משפחה והאינטרס שבשלמות התא המשפחתי. יודגש: האיסור להעיד בני משפחה (בני זוג ; הורה וילד), האחד לחובת משנהו, חל בהליך פלילי ; והוא חל במהלך עדות בבית משפט (ולא במהלך עדות במשטרה).

לציין כי בני זוג הם אלה הנשואים כדין ביום מתן העדות ולכן בני זוג שאינם נשואים ביום מתן העדות כשרים להעיד האחד לחובת משנהו. לציין כי 'ידועים בציבור' אינם נחשבים בני זוג ולכן כשרים להעיד האחד לחובת משנהו. 

כמו בעניין עדות בני זוג כך גם במשפט הפלילי אין הורה וילד כשרים להעיד האחד לחובת משנהו, ואין כופים אחד מהם להעיד לחובת אדם המואשם יחד עם משנהו בכתב אישום אחד.

לעניין הורים המדובר הן בהורים ביולוגיים והן בהורים מאמצים.

הסייגים לתחולת הכלל בדבר עדות משפחה:

האיסור על העדת בני משפחה (בני זוג, הורה וילד) אינו חל כאשר מדובר בעבירות בתוך המשפחה, שאז בדרך כלל אין בנמצא עדות חיצונית למתרחש ואין להותיר ארת בן המשפחה הנפגע ללא הגנה, וכן כאשר מדובר בעבירות אלימות על סוגיה השונים, גם כלפי מי שאינו בן משפחה (לרבות אלימות נגד רכושו של אדם ואיום בנקיטת אלימות).

עורך דין פלילי סגרון ג'קי מתמחה בשחרור ממעצר של נאשמים וחשודים ויש לו ניסיון עשיר ומוכח בניהול תיקי אלימות במשפחה.

 זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

פרשה 565 - שוחררו שלושה נאשמים בהתפרצות למשרד של הקבלן תשובה

חדשות פלילים

karka lemehira

תיק הסוכן הסמוי מנתניה: השופט שחרר שלושה הנאשמים כי גנבו יחד עם הסוכן 600 אלף שקל מהכספת במשרדו של הקבלן * הפרקליטות: רק אנחנו נחליט אם לכבד את ההסכם עם הסוכן לנוכח העבירות שביצע במהלך הפעלתו שקלים.

שחרורים ראשונים בתיק הסוכן הסמוי של יאחב"ל במסגרת פרשה 565: שופט בית משפט השלום בראשון לציון, אייל כהן, הורה (5.1.17) לשחרר ממעצרם את סבי מישייב (31), יגאל (חן) חסן (41) ויוסף מחפודה (28). מישייב, ויגאל חסן נאשמים יחד עם יוסף (חן) חסן (39) בהתפרצות למשרדו של הקבלן יצחק תשובה (אחיינו של הטייקון). נטען כי השלושה גנבו במהלך ההתפרצות למעלה מ-600 אלף שקל. השלושה נאשמים בין היתר בקשירת קשר לפשע, בעוד שמחפודה נאשם בסיוע לגניבה, ובאישום נפרד גם בסחיטה באיומים..

בכתב אישום קודם שהוגש בגין ההתפרצות, הואשם לא אחר מאשר הסוכן הסמוי, שהודה כי לקח חלק פעיל מאוד בהתפרצות ובגניבת הכסף. הרקע להתפרצות, לפי כתב האישום, הוא זה: בשנת 2010 רכש מישייב דירה בפרויקט "עיר ימים" אותו בנתה החברה של תשובה, ואת הדירה רשם על שם הוריו. במועדים שונים ועד ליוני 2015, כך נטען, הוא הגיע למשרדו של תשובה והתלונן על איחור במסירת הדירה. נטען, כי לאחר מכן קשר יחד עם יגאל ויוסף חסן לפרוץ למשרד, לגנוב את הכסף מהכספת ולחלק את השלל עם מחפודה – תוכנית שלפי כתב האישום נגד הנאשמים, יצאה לבסוף אל הפועל.

לגבי הסוכן נטען כי הוא היה זה שפרץ למשרדו של תשובה, בעוד שיגאל חסן אבטח אותו מבחוץ ואילו יוסף חסן נותר ברכב במטרה לשמש כנהג מילוט. בזמנו, למרות כתב האישום שהוגש נגד הסוכן, הפרקליטות לא ביקשה לעצור אותו עד תום ההליכים, והוא שוחרר. בניגוד להתנהלותה לאחר כתב האישום שהוגש נגד הסוכן, במסגרת פרשה 565 ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים. על רקע זה, בדיונים בבקשת הפרקליטות טענו הסנגורים לאכיפה בררנית מצד הפרקליטות - גם ובעיקר בשל העבירות שהסוכן ביצע לכאורה במהלך הפעלתו. בנוסף דרשו הסנגורים לבטל את ההסכם איתו - דרישה שכבר הושמעה מעט לאחר התפוצצות הפרשה, כפי שפורסם ב"פוסטה".

נציגת התביעה, עו"ד אירית חכמון, השיבה על כך: "לעניין הפרת ההסכם, מדובר בהסכם שעשתה המדינה מול הסוכן ורק היא יכולה להחליט אם מכבדת אותו ואם לאו... המדינה תשקול את צעדיה ואת כיבוד ההסכם עם הסוכן, בסוף ההליכים. זה שלב מאוד מוקדם. לעניין העמדתו לדין בעבירות שביצע לאחר ההפעלה - טרם ניתנה החלטה". בכל הנוגע למעורבות הסוכן בהתפרצות למשרדו של תשובה, במהלך הדיונים הודו נציגי הפרקליטות כי שחרורו אז של הסוכן בזמנו, ואי הגשת בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים - היתה טעות.

השופט כהן קבע בהחלטתו כי קיימות ראיות לכאורה לחובת הנאשמים, אולם הוסיף לגבי מחפודה כי קיימת חולשה ראייתית בכל הקשור להאשמתו בסיוע לגניבה. עוד ציין השופט, כי הסוכן שימש כשותף ומבצע עיקרי באישום המתייחס לפריצה למשרדו של תשובה, הדגיש כי מדובר בעבירה מחודש ספטמבר 2015, והוסיף כי מאז לא נפתחו נגד חסן ומישייב תיקים נוספים.

מישייב מוכר היטב למשטרה, בין היתר כחברו הטוב של שי שירזי המנוח. השופט הגדיר את מישייב – המיוצג על ידי עורך דין פלילי ג'קי סגרון - כ"מחולל העבירה", וציין כי הוא קיבל לכאורה מחצית מסכום הכסף שנגנב. בנוסף צוינה בהחלטתו טענת התביעה, לפיה מישייב המפעיל קו הלוואות מעורב הרבה יותר בפלילים מכפי שמתואר בכתב האישום. עם זאת החליט השופט כי בשל חלוף הזמן מאז הפריצה והגניבה, ומאחר שמאז לא נפתחו לחובתו של מישייב תיקים נוספים, ניתן לשחרר אותו למעצר בית באיזוק אלקטרוני, בפיקוח צמוד ובערבויות כספיות.".

 

הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה ביום 31.12.16 (מיכאל פרוסמושקין) - לכתבה מקורית לחץ כאן.

זקוק לפרטים נוספים  ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה לעו"ד פלילי מצור קשר כאן 

הסדר טיעון מקל במיוחד לעבריינים שהחזיקו מטעני חבלה

חדשות פלילים

mitaan

הסדר טיעון הושג בתיק של החזקת ונשיאת מטען החבלה של שתי קבוצות של עבריינים מהדרום ומהשרון כחלק מתכנון לפגוע בעבריין יריב. במסגרת ההסדר הורשעו הנאשמים בכתב אישום מתוקן ומרוכך.

הנאשמים שהורשעו בפרשה משתייכים לשתי קבוצות עבריינים. אחת מהדרום, שהבולט בה הוא איתמר רוש מאשקלון. הבולט בקבוצה השנייה, מהשרון, הוא עומרי זוארץ מנתניה. יתר הנאשמים הם אליאב קסנטיני (בנו של מומי קסנטיני, מאנשי דומרני) וסלומון אליאס מאשקלון, יניב הדי מנתניה, אלון סלומון מחדרה, יהודה אלחנטי ממושב שושנת העמקים ודוד ציון מקדימה.

על פי כתב האישום המקורי שהוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, רוש, קסנטיני ואליאס, מקבוצת הדרום, היו אמורים להעביר מטען חבלה לנאשמים האחרים מאזור השרון. עם מעצרם של הנאשמים העריכו במשטרה כי הם משתייכים לשני ארגוני פשע - של שלום דומרני ושל ריקו שירזי - שחברו יחד לחיסול של יעד משותף מוכר מאזור המרכז. ההערכות הללו לא נכללו לבסוף בכתב האישום המקורי, וכמובן שגם לא בזה המתוקן והמרוכך יותר.

השופטת דינה כהן אישרה את הסדר הטיעון בין הצדדים ונתנה לו תוקף משפטי. רוש, הורשע בעבירה של עסקה אחרת בנשק. הוא ירצה ארבע שנות מאסר, המגלמות בתוכן גם הפעלת מאסרים מותנים. זוארץ, הורשע בהחזקת נשק וירצה 16 חודשי מאסר בפועל.

בכתב האישום המקורי בו נטען, כי ב-1 באפריל נסעו רוש וקסנטיני יחד עם אליאס לבית הוריו של זוארץ בנתניה, שם קיימו מפגש עם זוארץ וסלומון. בתום המפגש, סלומון נסע יחד עם השלושה לכיוון ראשון לציון, שם הארבעה הגיעו לבניין מגורים ברחוב חיל האוויר 5. לפי האישום, רוש וסלומון נכנסו לחניון תת קרקעי בבניין ואילו קסנטיני ואליאס המתינו בכניסה לחניון.

מעקבים שביצעו בלשי הימ"ר העלו, כי בתוך החניון רוש יצא מהרכב והוציא מתוך מושב אופנוע שחנה במקום שקית ובה מטען חבלה אלחוטי, המיועד להצמדה לאובייקט מתכתי. בדיקה מאוחרת של המטען העלתה כי הוא הורכב משתי לבנות חבלה, נפץ חשמלי, מצבר, מערכת הפעלה אלחוטית שכללה מקלט אלחוטי, שלט רחוק ואמצעי הדלקה וחיווי, כמו גם לוח עץ אליו חוברו שלושה מגנטים ויתר מרכיבי המטען.

רוש, כך נטען באישום המקורי, הכניס את המטען לרכב ומיד לאחר מכן יצאו השניים מהחניון וחברו לשותפים האחרים. סלומון נהג ברכב, והגיע לפנות ערב באותו היום ליישוב שושנת העמקים, שם הטמין את המטען מתחת לגג רעפים של בית מאפה.

הפרקליטות טענה כי בחלוף יומיים הגיע אלחנטי למקום בו הוסלק המטען, כשהוא עוטה כפפות על ידיו. נטען עוד, כי הוא לקח את המטען ונסע אל ביתו של זוארץ, שהיה בביתו עם ציון. בהמשך הצטרף אליהם הדי. בתוך הבית, כך על פי כתב האישום, הנאשמים פירקו את המטען לחלקים נפרדים, ואילו אלחנטי העביר אותם בתוך דלי אל ביתו שבשושנת העמקים, שם הניח אותו סמוך לבלוני הגז, בחלקו האחורי של הבית.

הפרקליטות ייחסה לכלל הנאשמים עבירות של קשירת קשר לפשע והחזקת נשק. בנוסף, לרוש וקסנטיני יוחסה עבירה של "עסקה אחרת בנשק". לנאשמים זוארץ, סלומון, אלחנטי, ציון והדי יוחסה עבירה של נשיאה והובלת כלי נשק.

כתב האישום התבסס על מעקבים ותצפיות של הבלשים, צילומי אבטחה בתוך החניון בראשון לציון, והקלטת נפח (אודיו) שתיעדה את דברי זוארץ וציון בתוך הבית בעת שפירקו את המטען, בנוכחותם של אלחנטי, הדי ואחרים.

לאחר משא ומתן בין צוות ההגנה לבין הפרקליטות, במהלכו הציגו הסנגורים קשיים ראייתיים ונסיבות אישיות של מי מהנאשמים, הסכימה הפרקליטות לחתום על הסדר טיעון מקל, ובמסגרתו להגיש כתב אישום מרוכך. שיקול נוסף שככל הנראה עמד לנגד עינה של הפרקליטות בעת ההחלטה להגיע להסדר, היה למנוע את חשיפת האופן והמיקום המדויק של מתקן האזנת הסתר בו השתמשו הבלשים בעת המעקבים.

"הגענו להסדר טיעון לאור קושי ראייתי", אמר עו"ד דרור שטורק מהפרקליטות עם הצגת ההסדר בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. "קשיים ממשיים הם אלו שהובילו לתיקון משמעותי בכתב האישום וכן לענישה נמוכה בתיק זה, שאם לא כן - היינו עותרים לעונש גבוה הרבה יותר. בסופו של דבר מדובר בנאשמים שהודו בכתב האישום המתוקן, לקחו אחריות, חסכו מזמנו היקר של בית המשפט". עוד ציין נציג הפרקליטות, כי הצדדים יעתרו להשית על כל אחד מהנאשמים קנס בסך 6,000 שקל, כמו גם מאסרים על תנאי.

הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה ע"י מיכאל פרוסמושקין ביום 03.01.17 - לכתבה המקורית לחץ כאן.

חשד: אסיר משוחרר בן 78 התחזה לבעל קרקע וניסה למכור אותה

karka lemehira

בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו של א.ר. מיהוד החשוד כי התחזה לבעל קרקע בחולון וניסה למכור אותה במיליוני שקלים.

לפני ימים ספורים התקבלה במשטרה תלונה מקונה אשר ביקש לרכוש קרקע במתחם היוקרתי ח-300 בחולון. הקונה שכר את שירותיו של עו"ד ובאמצעותו ניהל מו"מ לרכישת קרקע במתחם. החשוד, כפי שעולה לכאורה מהחקירה, התחזה לאחד מבעלי הקרקע, הציג בפני הקונה ועורך דינו מסמכים בשמם ובחתימתם של בעלי הקרקע, תושבי ארה"ב וקנדה וטען כי הקרקע שייכת לו ולבני משפחתו.

מסמכים אלו עוררו את חשדם של עוה"ד ולקוחו והם פנו למשטרה והגישו תלונה ביחידת הונאה של מחוז תל אביב בחשד להתחזות לאחר ומרמה בעסקת מכר דירה. עם מעצרו נתפס ברשותו של רימון תעודת זהות נוספת מזויפת על שם אדם אחר.

ביום חמישי הובא רימון לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו בתשעה ימים כשהיא מייחסת לו עבירות של קשירת קשר לפשע, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות והתחזות כאדם אחר במטרה להונות.

א.ר. מוכר היטב למשטרה ובאמתחתו מספר הרשעות בין היתר בעבירות מרמה. בין היתר בשנת 2005 הוא נעצר בחשד כי מכר לקבלן קרקע בת 40 דונם ברעננה, מבלי שהייתה שייכת לו, בכ – 12 מיליון דולר. ערנותה של רשמת המקרקעין חשפה את התרמית.

א.ר., איש נדל"ן בעברו שהחברה שלו קרסה והוא נשאר עם חובות כבדים, נשפט לשש שנות מאסר ושוחרר בשליש לאחר שריצה כחמש שנים. במהלך השליש, לא התייצב לביקורות של שב"ס ועל פי החשד ביצע את העבירה הנוכחית שבגינה נעצר.

בגזר הדין נגדו נכתב אז: "מדובר בנאשם שיכולתו להונות אחרים הגיעה לדרגה של כמעט אומנות, כאשר הוא מצליח להונות ולהוליך שולל גופים ורשויות שאמורות לעמוד על המשמר, להונות בנקים למשכנתאות, להונות את לשכת רישום מקרקעין, להונות עורכי דין שעוסקים בתחום זה, כך שאין מדובר באדם מן הישוב שהסתבך באופן חריג וחד פעמי בפרשת מרמה והונאה אלא הדעת נותנת שמדובר במי שמעורבותו בתחום זה הינה כה עמוקה, יסודית ומתוחכמת עד אשר רכש הוא יכולות להונות גם גורמים מקצועיים שאמורים היו לחשוף מעשים כמו מעשי הנאשם. אך הדבר לא נעשה משום התחכום הרב שבמעשיו", כתב השופט כבוב חאלד. השופט הוסיף עוד: "הנאשם אדם מתוחכם, בעל כושר הבעה רהוט, בעל יכולות אישיות גבוהות וביהמ"ש אף התרשם מרמת האינטלגנציה והבעה גבוהים מהממוצע. כל זאת בשים לב לתחכום הרב שנלווה למעשיו של הנאשם, תחכום שעמד בבסיס אמונתם של רבים אחרים בכשירות מעשיו של הנאשם, כאשר זה הצליח להוליכם שולל".

ובחזרה להסתבכות הנוכחית שלו. סנגורו, עורך דין פלילי ג'קי סגרון, מסר כי ל"מרשו יש הרבה מה לומר, אבל הוא החליט שאת גרסתו ימסור לבית המשפט ולא כעת". הסנגור ביקש לקצר את ימי המעצר, והשופטת איטה נחמן נענתה חלקית לבקשת המשטרה כשהחליטה להאריך את מעצרו של א.ר. עד 4 בינואר.

הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה ביום 31.12.16 (מיכאל פרוסמושקין) -

לכתבה מקורית לחץ כאן.

מהם סוגי המעצרים הקיימים?

למעשה, מבחינים בין סוגים שונים של מעצרים, לפי מקור הסמכות לביצוע המעצר. (שופט, שוטר, צבא ועוד')

מעצר ללא צו: המבוצע על ידי שוטר במקרים בהם הוסמך לכך במפורש על ידי החוק. מעצר כזה הוא לפרק זמן קצר, הזמן הדרוש כדי להביא את העציר בפני המוסד השיפוטי המוסמך להאריך את תקופת המעצר.

מעצר לפי צו מעצר: מבוצע מתוקף סמכותו של חותם הצו, בדרך כלל מוסד שיפוטי או פקיד רם דרג בעל סמכויות מתאימות.

מעצר מנהלי: המופעל בדרך כלל רק בתקופות חירום.

מעצר צבאי: המבוצע כנגד אנשי צבא, בסדיר או במילואים, על ידי שלטונות הצבא.

מעצר אזרחי: מבוצע על ידי אזרח מהשורה שהיה עד למעשה פשע. בישראל מעצר אזרחי קרוי עיכוב.

מעצרים המתבצעים מתוקף חוקים מיוחדים: מבוצעים על ידי מי שהוסמך לאכיפת אותם חוקים, כמו: משטרת הפארקים של ארצות הברית, משטרת הגירה, אנשי מכס, משטרה ירוקה, משטרת תיירות ועוד.

זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

מהי יחידת היאחב"ל או יחב"ל?

היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית ידועה בראשי התיבות יאחב"ל (יחב"ל) והיא היחידה לחקירות בינלאומיות של משטרת ישראל, האחראית גם על המאבק בפשע המאורגן.

היחידה הוקמה ב-1977 בשם יח"פ - היחידה הארצית לחקירות פשיעה או היחידה הארצית לחשיפת פשיעה חמורה ("יאח"פ"), על היחידה הוטל לעסוק בחקירות פליליות בתחום הפשיעה החמורה. היחידה קיבלה תחת אחריותה לעסוק בחקירות בינלאומיות, מלחמה בפשע מאורגן ומתוחכם ובעבירות חובקות עולם. בינואר 2008, עם הקמת להב 433, הוכפפה אליה היאחב"ל וצורפה גם היחידה הארצית לחקירות סוהרים (יאח"ס).

מטה היחידה שוכן במטה יחידת להב 433, רחוב פסח לב 1, אזה"ת צפוני לוד.

מבנה היחידה:

זרוע חשיפה - מפלג איסוף, מפלג הערכה ומפלג בילוש.

זרוע חקירות - מפלג פשיעה כלכלית ביטחונית, צוות חקירת עבירות ריגול, צוות חקירת בגידה במדינה על רקע לאומני וצוות חקירת עבירות כלכליות ביטחוניות.

מפלג פשיעה מאורגנת

מפלג פשיעה בינלאומית

היחידה הארצית לחקירת סוהרים (יאח"ס)

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון עשיר בהתנהלות מול יחידת היאחב"ל. מטיבם של דברים יחידה זו עוסקת בחקירת תיקים פליליים סבוכים וחמורים ומשכך נדרש מעורך הדין המייצג גם ניסיון והיכרות בהתנהלות מול יחידה זו שכן התנהלות הסניגור מול חוקרי תחנות המשטרה אינה זהה להתמודדות מול יחידות להב 433 שכן המדובר ביחידת עילית של משטרת ישראל ומשכך נדרשת מהסניגור המייצג רמת בקיאות, יצירתיות וניסיון בניהול תיקים הנחקירם על-ידי יחידת להב 433.

עבירה פלילית מהי?

עבירות פליליות הן מעשים או מחדלים המפרים את חוק העונשין התשל"ז - 1977. החוק הישראלי מגדיר מספר רב של עבירות ומחדלים בלע דרגת חומרה שונים. בצידה של כל עבירה פלילית מצויין העונש המירבי הצפוי כאשר בגין עבירות קלות העונש הוא חודש עד חצי שנת מאסר בפועל, אולם לעיתים עבירות קלות עשויות להסתיים בתלונה במשטרה בלבד, ללא הגשת כתב אישום. יחד עם זאת, אין להקל ראש, וחשוב לברר באם נותר רישום פלילי במשטרה , דבר אשר עלול להשפיע באופן שלילי על העתיד. 

עו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי הינו מומחה מומלץ ועתיר ניסיון בייצוג נאשמים וחשודים בביצוע עבירות פליליות, קלות וחמורות.

זקוק לפרטים נוספים או ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה אלינו מכאן 

יורים ומפוצצים: העולם התחתון בנתניה מבעבע

ekdahim22

חדשות פלילים בעולם התחתון בנתניה מתקשים לעמוד ברצף האירועים הפליליים האחרונים וטוענים: חיסולו של אבי מלול לעיני בתו בת העשר; פיצוץ אופנועו של אייל בוקל; הניסיון לחסל את אחיו, ברוך בוקל; והשריפה ב"אחוזת אלכסנדרה" - כל אלה הם תוצאה של סכסוך נקודתי אלים ומתמשך בין עבריינים. המשטרה: מדובר בצבר אקראי של אירועים.

"נקמת דם אישית" - כך מגדירים מקורביו של העבריין המקומי ברוך בוקל את רצף האירועים שמסעירים את העולם התחתון של נתניה בשבועות האחרונים.

"ניסיון החיסול של ברוך בסוף אוגוסט, המטען שהתפוצץ מתחת לאופנוע של אחיו אייל שבועיים לפני כן, וגם ההצתה של בית העסק של ברוך באזור התעשייה - כל זה תוצאה של סכסוך נקודתי שממש לא קשור למלחמות בין ארגוני הפשיעה", אמר השבוע ר', מקורבו של בוקל, והוסיף: "זה מה שקורה כאשר כל ראשי הארגונים נמצאים במעצרים ובבתי המשפט. אין מי שישמור על הסדר ועל הסטטוס קוו".

הצתה כפעולת נקם?

ביום רביעי בשבוע שעבר, סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר, פרצה שריפה ענקית במתחם הידוע בשם "אחוזת אלכסנדרה" בדרך הרכבת, צפונית לאצטדיון הכדורגל בעיר.

עשרה צוותי כיבוי והצלה מתחנת נתניה ומחוז מרכז, שהגיעו למקום האירוע, הצליחו אמנם להשתלט על האש, אך המקום נשרף כליל. המדובר במתחם מבודד ומפואר עם בריכה פרטית, אמבט ג'קוזי גדול, סאונה, מיטות שיזוף, פינת ברביקיו - המיועד למסיבות ולאירוח קבוצות עד 180 איש.

חקירת נסיבות האירוע הועברה ליחידה המרכזית של המשטרה, ובמוצאי שבת האחרונה עצרו חוקרי ימ''ר מרכז ארבעה חשודים בהצתה, ביניהם עמרי זוארץ שמכחיש את החשדות נגדו. במקביל, עצרה המשטרה גם שני חשודים בניסיון חיסולו של ברוך בוקל, שאירע ב-30 באוגוסט. במהלך ניסיון חיסול זה - כשנה לאחר שנעשה ניסיון לחסלו באמצעות מטען חבלה, נורה בוקל ברגלו בשכונת ותיקים ופונה עצמאית לבית החולים "לניאדו".

העצורים בניסיון לחסלו הם מאור מלול מכפר יונה - עבריין המוכר למשטרה ואחיו של אבי מלול, שחוסל לפני כחודשיים; ורון שבח מנתניה, בעל עבר פלילי בעבירות רכוש ואלימות. השניים נעצרו בחנות הדיוטי פרי בנתב"ג, זמן קצר לפני עלייתם לטיסה לרומניה. מעצרם הוארך עד יום רביעי האחרון.

ברוך בוקולבסקי (בוקל), בן 36, במקור משכונת ותיקים בנתניה, נחשב לעבריין אלים ומסוכן במיוחד. יחד עם זאת, מקורביו מתארים אותו כאדם אינטליגנטי וכריזמטי, בעל משפחה נורמטיבית לחלוטין, שזוכה לכבוד רב בקרב עבריינים. בוקל ריצה מספר מאסרים ונחשב ליעד בכיר של משטרת נתניה, מחוז מרכז ויאחב"ל.

הוא התחיל את דרכו בעולם הפשע בארגונם של פרנסואה ואסי אבוטבול, אך בהמשך עבר למחנה היריב והיה מזוהה עם ארגונו של ריקו שירזי. גורמים שונים מגדירים את בוקל כיום כזאב בודד, אחד שלא רואה את עצמו חייל של אף אחד, ושמצוי בסכסוך אלים ומתמשך עם משפחת זוארץ מנתניה, וביחוד עם עמרי זוארץ.

נראה שהסכסוך הזה הוביל בשבועות האחרונים לביצוע עבירות חמורות ולנפגעים משני צדי המתרס - כך להגדרתה של השופטת הדס רוזנברג שיינרט מבית משפט השלום בנתניה.

"כולם מדברים על טעות בזיהוי, כאשר היעד לחיסול היה בעצם מאור מלול" (צילום: עידו ארז)

"כולם מדברים על טעות בזיהוי, כאשר היעד לחיסול היה בעצם מאור מלול" (צילום: עידו ארז)

נקמת דם?

"כל הסיפור הזה התחיל לפני כמה חודשים, כאשר אייל בוקל, בן 23, אחיו הצעיר של ברוך, הסתכסך עם האויבים שלו", מספר ר'. "הייתה שם דקירה ואחרי זה פעולת נקם, כאשר שני רעולי פנים הגיעו באותו ערב לפיצוצייה בשכונת סלע בעיר, גררו משם את אחד השותפים של ברוך בוקל ודקרו אותו".

מכאן והלאה נדמה כאילו הסכסוך הלך והחריף. "בהתחלה נרצח אבי מלול, אחיו של מאור, שהיה מסוכסך עם ברוך", מתאר ר', "כולם מדברים על טעות בזיהוי, כאשר היעד לחיסול היה בעצם מאור מלול. אחרי זה פוצצו את האופנוע של אייל וכמעט הרגו אותו. שבועיים אחרי זה ירו בברוך, ולפני כמה ימים גמרו להם את העסק".

הגירסה הרשמית של המשטרה היא כי מדובר בצבר אקראי של אירועים. נוכח סמיכות האירועים קשה שלא להתרשם אחרת: ב-5 ביוני נרצח אבי מלול מכפר יונה,

אב לארבעה ילדים, לעיני בתו בת העשר, על ידי שני מחסלים על אופנוע; ב-16 ביולי נפצע אייל בוקל באורח קשה בעקבות פיצוץ שאירע באופנוע שעליו רכב בכביש 57, ליד הכניסה לשכונת ותיקים בנתניה; ב-30 באוגוסט ניצל כאמור ברוך בוקל מניסיון התנקשות בחייו, כאשר שני חשודים ניסו לדרוס אותו ברחוב נויפלד בנתניה ובהמשך ירו בו ופצעו אותו ברגלו; ובמקביל, הצתה של אחוזת אלכסנדרה שניהל אייל בוקל.

רעשי משנה של 512

לטענת המשטרה, האירועים האלימים האחרונים שאירעו בנתניה הם לא יותר מאשר תופעות לוואי של פרשת 512. "עם התפוצצות הפרשה, עולם הפשע עבר רעידת אדמה בדרגת 10 בסולם ריכטר, שהובילה לרה-אורגניזציה מוחלטת עם מעצרם של כל העבריינים הבכירים", אמר מקור בכיר במשטרה.

"כאשר יש תנודות בסדר גודל שכזה, אז יש גם רעשי משנה. ואלה הם הניסיונות של ארגוני הפשיעה המקומיים ליצוק את עצמם לחלל שהותירו ארגוני הפשיעה הגדלים, שראשיהם כלואים במעצרים עד תום ההליכים, עסוקים בהישרדות משפטית ולא פנויים לנהל את העסקים ולא לשמור על הטריטוריה שלהם. כל ארגוני הפשיעה הגדולים שפעלו בנתניה חוסלו, וכעת הגיעה שעתם של העבריינים הזוטרים, שמתקוטטים בינם לבין עצמם וחיים בפחד מתמיד מהמשטרה. נגמרה התקופה של מכוניות פאר ושומרי הראש. נגמרה התקופה של הבוסים הגדולים".

אך למרות חיסולם לכאורה של ארגוני הפשיעה הגדולים שפעלו בנתניה, נדמה כי מבחינת התושבים, לא פחתה הסכנה להיקלע למאבק בין עבריינים וליפול קורבן להתקוטטויות האלימות ביניהם. כך עולה מהחלטתה של השופטת רוזנברג שיינרט, שדחתה את הבקשה של משפחת בוקל לביטול צו סגירה לאחוזת אלכסנדרה, שהוצא על ידי המשטרה ב10- ביוני השנה, בין היתר בשל חשש לפגיעה בשלום הציבור.

למרות טענתו של סנגורה של משפחת בוקל במסגרת הבקשה לביטול הצו, כי "סגירת העסק גורמת לנזקים כלכליים למשפחה, מאחר שמדובר בחודשי הקיץ בהם היקף הפעילות גדול יותר", קבע בית המשפט, כי "נוכח אינטנסיביות אירועי הפשע ההדדיים, אשר התרחשו במסגרת הסכסוך ובהתחשב בעובדה שבית העסק עצמו מהווה יעד לפגיעה, גובר האינטרס הציבורי של ההגנה על שלום הציבור על זכותם של המבקשים לפתוח את בית העסק".

עוד קבעה השופטת רוזנברג שיינרט שדנה בבקרה לביטול הצו, כי "מן המסמכים שהוצגו לעיוני מתגבשת תמונה בעייתית ביותר, לפיה מצוי אייל בוקל בעיצומו של סכסוך אלים ומתמשך עם משפחת זוארץ... בהתאם לידיעות שהוצגו בפניי, עצימותו של המאבק, לעת הזו, היא גבוהה ביותר, ויש בסיס סביר לחשש מפני פעולות נקם עתידיות הקשורות בסכסוך".

כך או אחרת, ב-10 ביולי הסתיים תוקף הצו והעסק היה על סף פתיחתו המחודשת, אולם חמישה ימים לאחר מכן, אלמונים ניסו להתנקש בחייו של אייל בוקל באמצעות מטען חבלה שהוטמן באופנועו. לדברי מקורבים למשפחה, בעקבות ניסיון החיסול הזה הוחלט לבסוף שלא לפתוח את אחוזת אלכסנדרה מחדש.

ניסיונות החיסול של האחים בוקל מצטרפים לניסיון חיסול נוסף הקשור למשפחה, שאירע בנתניה באוקטובר 2014, כאשר הג'יפ של ברוך בוקל התפוצץ כתוצאה ממטען שהונח תחתיו. למזלו, בוקל לא היה ברכבו בזמן הפיצוץ, ומי שמצא את מותו היה נהגו יוסף אחבלצ'או.

דובר ימ''ר מרכז מסר: "מדובר בצבר אקראי של מספר אירועים הנמצאים על סדר יומה של היחידה המרכזית ומטופלים על ידה במלוא חומרת הדין, כאשר כל הפעילות מלווה בדרגים גבוהים במחוז".

עורך דין פלילי ג'קי סגרון, המייצג כמה מהמעורבים בסדרת האירועים, מסר כי הסכסוך הנטען אינו אלא "פיקציה מבית היוצר של המשטרה".

הכתבה המקורית פורסמה באתר mynet.co.il ביום 10.09.15 מרינה גולן - לכתבה המקורית לחץ כאן.

זקוק לפרטים נוספים  ייעוץ מקצועי דיסקרטי פנה לעו"ד פלילי מצור קשר כאן 

מהן עבירות רכוש?

עבירות רכוש הינן עבירות אשר בוצעו כדי מטרה לפגוע ברכושו של אדם או כדי לשלול מאדם את זכויותיו ברכוש. לא אחת עבירות רכוש משולבות עם עבירות אלימות. ההליך הפלילי מגדיר שורה של עבירות פליליות כעבירות רכוש. חומרתן של עבירות הרכוש תלויה בנסיבות המקרה, בהיקף הרכוש, באופי ביצוע העבירה ועוד. עבירות הרכוש הנפוצות הינן: גניבה, בחזקת רכוש חשוד כגנוב, גרימת נזק לרכוש והתפרצות.

 

חשוב לציין כי עבירות הרכוש אינן נמנות על העבירות שלגביהן נקבעה חזקה כי מתקיימת עילת מסוכנות. אמנם, ככלל עבירת רכוש בודדת איננה מקימה עילת מעצר אולם במקרים מסויימים כאשר מדובר בעבירות רכוש שבוצעו בתחכום רב, באורח שיטתי, בהיקף כספי גדול, מספר רב של מעורבים באמצעים מיוחדים ומתוחכמים ועוד, אזי בהתאם לפסיקת בית המשפט העליון בבש"פ 5571/98 רוסלן פרנקל נ' מדינת ישראל מתקיימת עילת המסוכנות. במילים אחרות, בנסיבות מסויימות גם מעשים הפוגעים ברכוש ושוללים רכוש, פוגעים בבטחון האדם ובבטחון הציבור.

 

לעו"ד פלילי סגרון ג'קי-הנרי ניסיון רב בייצוג חשודים ו\או נאשמים בעבירות רכוש וקיימים מספר רב של תקדימים בהם שוחררו ממעצר ומאסר נאשמים וחשודים שנחשדו והואשמו בביצוע עבירות בסכומי עתק במליוני שקלים.

 

 

מהן ראיות לכאורה?

כאשר מדובר בחשוד (מי שטרם הוגש כנגדו כתב אישום) התשתית הראייתית הדרושה לצורך מעצרו הינה קיומו של 'חשד סביר' לביצועה של העבירה. ולצידו 'חשש' בדבר קיומו של סיכון. למעשה,  די במידע ובחומר ראייתי בסיסי אחר, בין שהוא קביל ובין שאינו קביל, ובלבד - שיש בכוחו לבסס את החשד ברמת הוודאות הדרושה עפ"י חוק.

לעומת זאת, כאשר מדובר בנאשם (מי שכנגדו הוגש כתב אישום) התשתית הראייתית הדרושה כדי להחזיקו במעצר הינה חייבת לעמוד ברף של "ראיה לכאורה". השאלה מהן ראיות לכאורה נדונה בבש"פ 8087/07 זאדה נגד מדינת ישראל - שם נקבע כי שופט צריך לשאול עצמו, לעניין ראיות לכאורה, האם יש סיכוי סביר שאותה ראיה תהפוך בסוף ההליך לראיה רגילה אשר על פיה, היא לבדה או בהתווסף לה ראיות נוספות, ניתן יהיה לקבוע כנדרש את אשמתו של הנאשם.

ראיות לכאורה להוכחת האשמה הן למעשה ראיות גולמיות אשר לגביהן קיים סיכוי סביר שעיבודן במהלך המשפט יוביל לראיות אשר מבססות את אשמת הנאשם מעבר לכל ספק סביר.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

עורך דין פלילי מומלץ בכפר סבא - למה?

עורך דין פלילי מומלץ בכפר סבא - כפר סבא היא עיר במחוז המרכז בישראל. היא הוכרזה כעיר בשנת 1962. שטחה כ-14 קמ"ר, כפר סבא היא מרכז מנהל, מסחר, חינוך ושירותי רפואה של אזור דרום השרון, ויש בה מרכז תעשייה גדול. העיר חברה בארגון פורום ה - 15.
משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בנתניה ונותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאיזור כפר סבא וסביבתה לרבות המושבים באיזור. שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור כפר סבא מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים בבית משפט בכפר סבא שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק לתוצאות טובות יותר. שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של כפר סבא וסביבתה מסייעת בייעול ענייני הלקוח. 
חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי בכפר סבא. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי מומלץ בכפר סבא וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן מענה און ליין כמעט תמיד ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי. 
העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת. 
כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה ימשטרתית שנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.
ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי בכפר סבא יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה. 
הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.
עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועעבירות של קטינים.
בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.
העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.
אין ספק כי מבין עורכי הדין הפליליים בכפר סבא, עורך דין פלילי סגרון ג'קי - הנריהינו עורך דין פלילי מומלץ באזור השרון והמרכז והינו מופיע באופן תדיר בבית משפט בכפר סבא.
 
אין ספק, וגם לא יכול להיות כזה, כי עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ ומוביל באיזור השרון ומשכך הינו עורך דין פלילי מומלץ בכפר סבא.
מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

פרשה 565 – שוחררו שני האחים מנתניה, אייל ודוד בוקל

0df0ed56 c41c 4a4f 800d 43f4f265cb0b

חדשות פלילים שופט בית משפט השלום בראשון לציון, עודד מורנו, נענה לבקשת עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ושחרר את אייל ודוד בוקל, אשר נעצרו בחשד למעורבות בעבירות סחר בסמים. השופט מורנו קיבל את עמדתו של עו"ד סגרון וקבע, כי עוצמת החשד נמוכה ביותר.

החשודים נעצרו בשבוע שעבר במסגרת פרשה 565, במסגרתה נעצרו למעלה מ-30 חשודים, חלקם הגדול מנתניה, בחשד למעורבות בעבירות סחר בסמים ובאמצעי אמל"ח. לחשודים מנתניה ייחסו במשטרה עבירות של סחר בסמים.

מהמשטרה נמסר, כי מעצרם התאפשר בעקבות החדרה סוכנים סמויים לתעשיית הסחר בסמים ובאמצעי לחימה. במשך מספר חודשים פעלו סוכנים סמויים בשטח, גם באזור נתניה. במהלך פעילותם ביצעו עסקאות רבות של קניית אמצעי לחימה וסמים.

אייל ודוד בוקל נעצרו אף הם, לאחר שנחשדו במעורבות בביצוע עבירות סמים. פרקליטם של החשודים, עורך דין פלילי ג'קי סגרון, טען מלכתחילה, כי אין ראיות נגד החשודים. בדיון בבית המשפט טען, כי הסוכן הסמוי לא ידע לומר אם דוד בוקל נתן לו סמים. עוד טען: "הנוכחות במקום לא מוכחשת, כולם גרים שם, זה מתחם, אנחנו פה בדיני נפשות. אני כרגע מצטרף לדברי הסוכן. הסוכן אומר שאין מודעות. נאמר שהאיש הזה או הזה קיבלו כסף. איפה יש בהקלטות בקשות. מתגוררים שם המון אנשים, איפה יש ידיעה? צריך להראות ידיעה".

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, עודד מורנו, קיבל את בקשתו של עורך דין פלילי סגרון ושחרר את החשודים למעצר בית עד לתאריך ה-30.11.16. בהחלטתו קבע, כי "עיקרה של החלטה זו נעוץ בחשד הסביר אשר הוצג בעוצמה נמוכה לצורך הארכת מעצר נוספת".

הכתבה המקורית פורסמה ביום 28.11.16 באתר קול השרון (אופירה חסיד) - לכתבה המקורית לחץ כאן.

עורך דין פלילי מומלץ בראשון לציון (ראשל"צ) - למה?

עורך דין פלילי בראשון לציון - ראשון לציון היא העיר הרביעית באוכלוסייתה בישראל. בעבר נודעה כעיר שינה במטרופולין תל אביב, אך מעמדה התחזק וכיום היא כוללת שטחי מסחר רבים ואזורי תעסוקה. העיר ראשל"צ נמצאת בקצה הדרומי של איזור גוש דן, בין נס ציונה (בדרום) ובת ים (בצפון), מחנה צריפין (במזרח והים התיכון (במערב.
משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בנתניה ונותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאיזור ראשון לציון והמושבים הסמוכים לו. שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור ראשון לציון מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים בבתי המשפט באיזור שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק לתוצאות טובות יותר. שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של השרון והסביבה מסייעת בייעול ענייני הלקוח. 
חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי בראשל"צ. עורך דין סגרון נחשב עורך דין פלילי בראשון לציון וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן מענה און ליין כמעט תמיד ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי. 
העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת. 
כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה משטרתית ישנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.
ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה. 
הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.
העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.
עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועבירות של קטינים.
בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.
סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ בראשון לציון והינו מופיע באופן תדיר בבתי המשפט באיזור. כמו כן, עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי מופיע כמידי שבוע בעיתונות המקומית במסגרת מדורי הפלילים והחדשות בפלילים.
אין ספק כי מבין עורכי הדין הפליליים בראשון לציון, עורך דין פלילי ג'קי סגרון נחשב לאחד הטובים מבין עורכי הדין הפליליים בראשל"צ.
מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

עורך דין פלילי בפתח תקווה - למה?

עורך דין פלילי בפתח תקווה -  העיר פתח תקווה, המכונה 'אם המושבות', היא עיר במחוז מרכז והחמישית באוכלוסייתה בישראל. העיר גובלת בהוד השרון ורמת השרון מצפון, בתל אביב, בני ברק וגבעת שמואל במערב, גובלת בכמה קיבוצים מהמועצה האיזורית דרום השרון (גבעת השלושה, נחשונים ועינת) והמושב כפר סירקין במזרח, ועם גני תקווה, קריית אונו ומועצה איזורית חבל מודיעין (מושב נחלים) מדרום. לפני זמן לא רב הועתקו כל דיני המעצר שהתנהלו בבתי המשפט בשרון לבית משפט השלום בפתח תקווה.
  
משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בנתניה ונותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאיזור פתח תקווה והמושבים הסמוכים לה. שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור פתח תקווה מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים בבתי המשפט באיזור שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק לתוצאות טובות יותר. שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עורך דין סגרון ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של השרון והסביבה מסייעת בייעול ענייני הלקוח. 
חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי בפתח תקווה. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי בפתח תקווה וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן מענה און ליין כמעט תמיד ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי. 
העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת. 
כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה משטרתית ישנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.
ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה. 
הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.
העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.
עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועעבירות של קטינים.
בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.
עורך דין סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ בפתח תקווה ואיזור השרון והינו מופיע באופן תדיר בבתי המשפט באיזור. כמו כן, עורך דין פלילי בפתח תקווה סגרון ג'קי-הנרי מופיע כמידי שבוע בעיתונות המקומית במסגרת מדורי הפלילים והחדשות בפלילים.
 
מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

עורך דין פלילי מומלץ בחדרה - למה?

עורך דין פלילי מומלץ בחדרה - חדרה היא עיר במחוז חיפה בישראל שבשרון הצפוני. חדרה שוכנת לחוף הים התיכון והרצועה הראשונה שבין חוף הים לכביש החוף נקראת גבעת אולגה.
משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בנתניה ונותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מחדרה וסביבתה לרבות המושבים באיזור חדרה. שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור חדרה מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים בבית משפט בחדרה שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק לתוצאות טובות יותר. שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של חדרה וסביבתה מסייעת בייעול ענייני הלקוח. 
חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי בחדרה. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי מומלץ בחדרה וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן מענה און ליין כמעט תמיד ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי. 
העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת. 
כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה ימשטרתית שנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.
ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה. 
הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.
העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.
עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועבירות של קטינים.
בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.
מבין כל עורכי הדין הפליליים בחדרה, עורך דין פלילי סגרון ג'קי - הנריהינו עורך דין פלילי מומלץ בחדרה והינו מופיע באופן תדיר בבית משפט בחדרה.
 
מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אל עורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

מהם חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים?

חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים הינם חוק שנחקק בשנת 1981, והוא נועד להסדיר את אופן ניהולו של מאגר המידע הפלילי במדינת ישראל. מטרת החוק היא לקבוע חוקים ותקנות בנוגע לתקופות ההתיישנות החלות על הרישומים הפליליים, וכמו כן, להסדיר את אופן מחיקת הרישום הפלילי העומד כנגד אדם המופיע במאגר. כפועל יוצא מכך, החוק קובע את זהות הגורמים הרשאים לקבל מידע פלילי אודות אדם אשר הורשע בביצוע עבירה פלילית וכנגדו עומד הרישום הפלילי.

 

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן 

לילה לבן בנתניה ופצוע ירי ממשפחת חרירי

19b6fc98 d62e 47af bb83 804296ad4209

חדשות פלילים שוטרי תחנת נתניה עצרו בלילה שבין שלישי לרביעי (16 נובמבר) 11 צעירים שהיו מעורבים על פי החשד בשני אירועים פליליים בעיר, שנבדק האם יש קשר ביניהם. במקרה אחד נפגע רכב מירי ונפצע אדם אחד קל, ובמקרה השני נתפסו שני כלי נשק, מחסנית ושכפ"ץ במהלך נסיון של המשטרה לעכב בדוקאים.

תחילתו של האירוע בכך שסמוך לחצות הבחינו שוטרים בקבוצת אנשים בשכונת אגמים בעיר אשר עוררו את חשדם. כאשר בם התבקשו על ידי השוטרים להזדהות, אחד מהם נראה נמלט מהרכב כשהוא משליך שקית, בה נתפסו מאוחר יותר שני אקדחים.

יושבי הרכב - אלון תמם (27) אור עקיבא, יקיר סגל (24) מחדרה, אהרון דוידוב (28) מחדרה ואנאר מוחטרוב (25) מחדרה נעצרו, ובחיפוש ברכב נמצאה מחסנית ושכפ"ץ. במקביל כאמור, אחד השוטרים דיווח שהבחין בגבר שברח מהרכב ועל פי מבנה גופו דומה לברוך זוארץ (34) מנתניה. באותה השעה ממש, שוטרים אחרים פגשו בזוארץ סמוך לביתו וניהלו איתו שיחה, בין היתר על הנוכחות העירנית של המשטרה באותו ערב, שיחה בה נאמר לו כי נתפס נשק לא הרחק מהמקום. זוארץ עלה לביתו אולם בחלוף מספר שעות הגיעו שוטרים אל ביתו ועצרו אותו בהתבסס על עדות אותו שוטר מהשטח אשר טען כי זיהה גבר הדומה לו. עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי המייצג את דוידוף טען כי מרשו חף מפשע וכי אין ראייה הקושרת את דוידוף לנשקים שנמצאו. בית המשפט קיבל את עמדת עורך דין סגרון והורה כי המעצר יוארך עד ליום שני וכי במידה ולא תהא התפתחות דרמתית ישוחרר החשוד ממעצרו.

מתחקור נסיבות האירוע עולה כי הרכב הפרטי נפגע מירי, חצה צומת באור אדום ופגע במונית. נפתחו סריקות שבמהלכן נעצרו שישה חשודים בשנות ה – 20 לחייהם. בין העצורים ואסים אגבאריה - חרירי (28) מאום אל – פחם (אחיו של יוסף גבאריה), אשר נפצע קל מאוד בפניו כתוצאה מהירי. יחד עימו נעצרו עוד חמישה אשר הגיעו לבקר אותו בבית חולים בחשד שהיו נוכחים בזירת האירוע. החמישה הם: שאדי אבו נאר (24) מג'לג'וליה, נאדי פיראס (32) מרמלה, עבד אל כרים עראר(28), מוחמד בללו (24) מג'לג'וליה ומוחמד טאהא. ברכב בו נסע ואסים אגבאריה – חרירי הפצוע, יתכן עם אדם נוסף, אותרו פגיעות ירי.

הכתבה המקורית פורסמה באתר פוסטה - לכתבה המקורית לחץ כאן.

כתבה נוספת בעניין שפורסמה באתר פלאשנט - לכתבה המלאה לחץ כאן.

רשימת חיפושים נפוצים

רשימת חיפושים נפוצים במאמרים, חדשות פליליים ובתוצאות חיפוש

אחריות קפידה , אי הרשעה , אי הרשעה בפלילים , גזר הדין , האם שוטר חייב להזדהות , הכרעת דין , הכרעת הדין , הצגת תעודת זהות לשוטר , התמחות בפלילי , חוסר ראיות נסיבתיות , טענה כבושה , יחידת העיקוב , מאסר עולם , מהו סיכון כפול , מהו עקרון החוקיות , מה זה בדיקה בליסטית , מהי עדות מפי השמועה , מחשבה פלילית , מסדר זיהוי מהו משטרה , עבירת הניסיון , עבירת ניסיון , עדות כבושה במשפט אזרחי , עדות מפי השמועה מהי , עונש מוות מהו , עיסקאות טיעון בישראל , עסקאות טיעון , עסקאות טיעון בישראל , ראיה נסיבתית , ראיות נסיבתיות , שחרור ממעצר סחר בסמים , שחרור סחר בסמים , של"צ , של"צ עם הרשעה , תכופה , אחריות מוחלטת משפט פלילי , גזר דין , הידרו גראס , טיפות אמ די , טענת אליבי מהי , יחידת העיקוב גיוס , מאסר על תנאי , מהו קלון במשפט הפלילי , מה זה קצינת מבחן , מה זה של"צ , מידע מודיעיני , מעבדות הידרו , סיכון כפול , עימות במשטרה , עסקת טיעון , איכון סלולרי מהו , הדחה בעדות , חוק מוות בישראל , כמה זה מאסר עולם , מאסר עולם כמה שנים , מאסר עולם שנים , מהו ספק סביר , עונש מוות בישראל , עורך דין מומחה בהיידרו , עורך דין מתמחה בהיידרו , עורך דין פלילי נתניה , עקרון ההלימה , פוליגרף מהו , קצין מבחן , ראיות פורנזיות , שחרור מנהלי , שירות לתועלת הציבור , של"צ ללא הרשעה , תיקון , , הגנה עצמית מהי , הדחה בחקירה , הוצאה להורג בישראל , מהו כתב אישום , מהו מאסר על תנאי , עבריינים מנתניה , עו"ד פלילי בנתניה , עורך דין פלילי בנתניה , קצין מבחן פרטי , תיק פלילי ללא הרשעה , הוצאות להורג בישראל , הסדרי טיעון מאמרים , הסכמי הסגרה לישראל , מעצר בפיקוח אלקטרוני , מעצר ימים , משדל , ערעור לעליון , צדק מאחה מהו , קצין מבחן מעצרים , קצינת מבחן , ראיה פורנזית , תעודת יושר מהי , criminal lawyer israel , defence lawyer israel , הגנת הכורח , מב"ד משטרה , מהו תסקיר שירות המבחן , עורך דין פלילי מומחה במשפט פלילי , בדיקת די אן איי , הסכם הסגרה עם ישראל , מילון מונחים משפטיים , ערעור לבית המשפט המחוזי , קשר נסיבתי , איכון טלפון נייד , איכון לטלפון , הרשעה , זומנתי לחקירה במשטרה מה לעשות , מהי זכות השתיקה , קלון , שירות המבחן נתניה , יחסים מיניים , ערעור לבית המשפט העליון , תסקיר שירות מבחן , עורך דין פלילי מומלץ , צו הרחקה מהו , שימוע פלילי בטרם כתב אישום , הסכם הסגרה עם ארצות הברית , הסכמי הסגרה , הגנת זוטי דברים , עורך דין תעבורה נתניה , חדשות נתניה פלילי , חלופת מעצר בית , ערעור בזכות וערעור ברשות , רישום פלילי ללא הרשעה , שימוע פלילי טרם כתב אישום ,  פלילים נתניה , עורך דין מומלץ בנתניה , שירות מבחן , עורך דין בנתניה , איסור פרסום שמו של חשוד , חדשות פלילים נתניה , עורכי דין מומלצים בנתניה , איכון סלולארי , עורך דין פלילי מוכר , עתירות אסירים , האזנת סתר , עורכי דין בנתניה , עורך דין פלילי , עורך דין תותח, עורך דין נלחם עבורך, עורך דין פלילי בנתניה, עורך דין פלילי מוביל בשרון, עורך דין פלילי בשרון, רצח, עורך דין אלוף

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !