סגרון ג'קי-הנרי ושות' - משרד עורכי דין

רח רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310  09-8339007 ייעוץ אישי : 052-2892777

רחוב רמז 13 (בית רמז - קומה 7) נתניה 42310
טלפון: 09-8339007        נייד: 052-2892777


     לייעוץ ללא עלות חייג , כתוב ,שלח SMS

עורכי דין פליליים בנתניה   עורך דין פלילי בנתניה   עורכי דין פליליים  עורך דין פלילי עורך דין פלילי

French VersionEnglish Version Russian Version בשפה הערבית

בית משפט מחוזי מרכז שחרר מפגין שנחשד בפציעת שוטר במהלך הפגנה

סלמון טקה

ביום ראשון 30.06.19 נורה סלומון טקה ז"ל על-ידי שוטר שהיה בלבוש אזרחי לאאחר שהבחין בקטטה בן צעירים. למחרת הריגתו של טקה ז"ל, מאות בני העדה האתיופית הפגינו בחיפה ובקריות, שרפו צמיגים וקראו קריאות בגנות המשטרה. בתוך כך ניסו חלק מהמפגינים לפרוץ לתחנת משטרת זבולון ובתגובה נורו לעברם רימוני הלם.

בהמשך אותו ערב, התרחבה המחאה ונערכו הפגנות באשקלון, בקריית גת ובקריית עקרון וכן כביש 4 נחסם לתנועה.בתאריך 02 יולי נערכו הפגנות של בני העדה האתיופית בדרום העיר נתניה ותוך כדי ההפגנה נעצרו מספר רב של עצורים שהובאו למחרת היום לבית משפט השלום בפתח תקווה. אגב דיון ממושך בעניין זיהויו של החשוד שיוצג על-ידי עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי התעוררה שאלה סביב ודאות הזיהוי של החשוד כמי שזרק אבן גדולה שפגעה בשוטר ופצעה אותו בראשו.

בית משפט השלום בפתח תקווה הורה על שחרורו של החשוד למעצר בית, המדינה לא אמרה נואש והחליטה לערור על ההחלטה לבית משפט מחוזי מרכז, שם הוחלט להותיר את ההחלטה על כנה והחשוד שוחרר ממעצר.

אם הזמנתי זרעים של קנביס באינטרנט, האם ביצעתי עבירה פלילית?

לפי החוק, פקודת הסמים המסוכנים, נאסר ייבוא, ייצוא, סחר ואספקה של כל סם מסוכן.

ייבוא סמים הפך מאוד זמין ונפוץ בשנים האחרונות. לפי פרסומי המשטרה אזרחים נורמטיביים רבים, נעדר עבר פלילי כלשהוא, החלו להשתמש ברשת האינטרנט כדי להזמין ממדינות שונות דרך הדואר זרעי קנביס כדי לגדל לעצמם בביתם סמים לשימוש עצמי.

למען הסר ספק, גם זרעי קנביס אסורים לפי פקודת הסמים המסוכנים. ייבוא זרעים הוא אסור ומהווה עבירה פלילית חמורה בדיוק כמו ייבוא סמים. אדם שנתפס מייבא זרעי קנביס יכול ויואשם בביצוע עבירה של ייבוא סמים, עבירה שהעונש הקבוע לגביה בחוק הוא עד 20 שנות מאסר.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי מכאן או לטלפון נייד 24/7: 052-2892777

עורך דין פלילי מומחה לעבירות סמים

אם עוכבתם או נעצרתם בחשד לביצוע עבירות סמים או שאתם צריכים ייעוץ וייצוג של עורך דין פלילי מנוסה מול המשטרה ומול בית המשפט כשמדובר בעבירות סמים, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

מסתבר שקיימת בציבור הקלת ראש לעבירות סמים, ככל הנראה בשל נפיצות הסמים והיקף עבירות הסמים בישראל. אמנם בשנים האחרונות ישנם רבים המדברים על עידן חדש של לגליזציה לסמים 'קלים' אולם מסתבר גם שהמציאות המשפטית שונה מאוד.

יש לדעת, כי לעיתים תיקי סמים עשויים להסתיים בהרשעה פלילית, קנס ואף לעיתים במאסר ממשי מאחורי סורג ובריח.
מנגד, התנהלות נכונה, מדוייקת ומושכלת של החשוד, ייעוץ משפטי מקצועי וליווי צמוד של עורך דין פלילי, אל מול החוקר והמשטרה יכולה לעיתים קרובות למזער את הנזק הקיים ואף להוביל לעיתים לסגירת התיק הפלילי ו/או להביא לזיכוי בדין.

אמנם רבים בציבור נוטים לערוך הבחנה בין סוגי סמים כאשר חלקם מכונים סמים 'קלים' ואחרים מכונים סמים 'קשים'. בעניין זה חשוב לציין כי המחוקק עצמו אימו עורך הבחנה בין סמים קלים לקדים ומכנה את כולם בהגדרה של סמים מסוכנים.

גם אם נתפסתם מחזיקים מספר קטן של גרמים של סמים מסוג קנביס או חשיש, לעיתים תנסה המשטרה להפעיל לחץ כדי לנסות ולזהות את החיבור של החשוד הנחקר לעולם הסמים ובשל כך תתעקש על מעצרו של הנחקר, לעיתים רק מתוך מטרה שהחשוד יוביל אותם לסוחרי סמים שסיפקו לו את הסם.

בדרך כלל, חקירת משטרה בתיקי סמים כוללת תפיסת הטלפון הנייד של החשוד, פריצה אליו והעתקת רשימת שיחות נכנסות ויוצאות, פלט הודעות וואטס-אפ וכן הודעות אס.אם.אס. הכל כאשר המטרה היא לנסות לדלות אינפורמציה שקושרת את החשוד או אחרים לעבירות סמים.

עבירות סמים והעונש שבצידן מוסדרים בפקודת הסמים משנת 1973. פקודת הסמים מגדירה את רשימת הסמים המסוכנים, רשימה המתעדכנת מעת לעת, כאשר עבירה על פקודת הסמים היא עבירה הנוגעת ל"סם מסוכן" המצוין בפקודה. משמע, חומר שאינו מצוין בפקודה עצמה אינו "סם מסוכן", במקרה כזה אין כל עבירה פלילית.

פקודת הסמים מגדירה לגבי כל אחד מסוגי הסמים מהי הכמות לצריכה עצמית. מי שנתפס אצלו כמות גדולה יותר מהכמות המוגדרת בפקודה נחשב כמי שהחזיק את הסם שלא לצריכה עצמית, דבר אשר יש בו כדי להשפיע על העונש שבית משפט ישית על הנאשם בהחזקת הסמים.

עבירות סמים הנן עבירות שדורשות התנהלות 'מיוחדת' מצד הנחקר וליווי מקצועי של עורך דין פלילי מיומן. ניסונו של עורך הדין הפלילי בייצוג בעבירות סמים יש בו כדי להפוך תיק 'מסוכן' שיכול לשלוח את הנאשם לשנות מאסר רבות לתיק קל שלעיתים נגמר בלא כלום. 

בהתאם לפקודת הסמים, העונש המירבי על עבירת החזקה של סם לשימוש עצמי הוא עד שלוש שנות מאסר, ואילו כאשר מדובר על עבירה של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית העונש הקבוע בפקודה הוא עד עשרים שנות מאסר.

עורך דין סגרון ג'קי-הנרי הינו עורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים ובייצוג של נחקרים וייעוץ משפטי לחשודים בעבירות סמים. עורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרי התמודד פעמים רבות עם תיקי 'מעבדות' בהם דובר על גידול סמים מסוג קנביס בכמויות ענק. תיק סחר בסמים מסוג קוקאין והרואין וכן ניסיון עשיר בתיקי טלגראס וייבוא סמים מחו"ל.

אם ברצונך לזכות בטוב ביותר והחירות שלך חשובה צור קשר עוד היום עם עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קילטלפון נייד 24/7: 052-2892777

 

חקירה במשטרה? לפני הכל, ייעוץ משפטי

זומנתם לחקירה במשטרה? גם אם אין לכם מה להסתיר, חשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני החקירה, כדי שלא "ייפול עליכם תיק" בעקבות תחבולות חקירה משטרתיות
מאת: עורך דין פלילי ג׳קי הנרי סגרון

רבים מהאנשים המוזמנים לחקירה במשטרה (בדרך כלל אזרחים שומרי חוק, שאינם עבריינים) בטוחים כי הם יכולים להתמודד עם החקירה במשטרה גם ללא הכוונת עו"ד. זוהי הנחה מוטעית מאוד, המביאה במקרים רבים לכך שאותם נחקרים מוצאים את עצמם מנהלים הליכים משפטיים ארוכים, מקריבים את חירותם, כספם ושמם הטוב על לא עוול בכפם. לעיתים הם אף מורשעים בגין עבירה שלא ביצעו. במאמר זה נעסוק בייעוץ טרום חקירתי ובחשיבותו.

ייעוץ טרום חקירתי: הכרת התחבולות המשטרתיות
יש חשיבות רבה לייעוץ טרום חקירתי, מאחר שעצם העובדה שאדם חף מפשע אינה פותרת בהכרח את הבעיה בפניה הוא ניצב באופן מיידי ואינה מסיימת את החקירה.
לחוקר המשטרתי יש מטרה אחת: הגעה לחקר האמת. אבל... האמת של החוקר (או מה שהחוקר חושב שהיא האמת) אינה בהכרח זהה לאמת של הנחקר. להבדיל מעבריין "מנוסה", הנחקר הממוצע אינו מכיר את דרכי המשטרה ואת התורה השלמה של דרך ההתנהגות הנכונה, לפני חקירה ובמהלכה. כך, הוא עלול לסבך את עצמו לשווא.
לרשות חוקרי המשטרה עומדים כלי חקירה שונים, שמטרתם לסייע להם בהגעה לחקר האמת. לכן, מי שמוזמן לחקירה צריך לקחת בחשבון את התחבולות שבהן עשוי להשתמש חוקר המשטרה, את דרכי הפעולה של המשטרה, ולא פחות חשוב מכך - את זכויותיו. כך, למשל: זכות הנחקר לשמור על שתיקה, לא להפליל את עצמו, לא להשיב על שאלות מסוימות, למסור טענת אליבי ועוד.
חשוב לזכור כי הזכות להיוועץ עם עו"ד לפני חקירה משטרתית היא "מתנה" שהמחוקק העניק לאזרח. לכן, יהיה זה מהלך נבון, מצד אדם שמוזמן לחקירה, להיוועץ עם עו"ד המתמחה בתחום הפלילי, מכיר את דרך עבודת המשטרה ויכול לשמש כמורה נבוכים למי שנקרא לחקירה במשטרה.
עורך הדין יוכל לבדוק מה סטטוס הזימון (האם אותו אדם זומן כעד או כחשוד תחת אזהרה), ולברר במה דברים אמורים ועד כמה חמורה הבעיה בפניה ניצב הנחקר. מעבר לכך: הניסיון מלמד כי במקרים שבהם המשטרה יודעת שיש עו"ד פלילי בתמונה, החקירה מתנהלת בצורה הוגנת יותר.

"מוקשי חקירה" נפוצים
כאמור, לרשות חוקרי המשטרה עומדים כלי תחבולה חוקיים רבים. חשוב להכיר את כלי החקירה השונים ולהיזהר מהם.

שיחת חולין לפני חקירה
פתיחת החקירה בשיחת חולין, עוד לפני שמתנהלת חקירה פורמלית, היא אחד מתרגילי החקירה המוכרים. הנחקר אמנם תופס את השיחה כשיחת חולין, אך אותה שיחה על פי רוב כבר מתועדת בהקלטה (או שהשוטר מעלה את הדברים על הכתב). הנחקר עלול למצוא את עצמו מתמודד עם דברים שאמר בשיחת החולין, בלי שניצל את זכויותיו. לכן, חשוב מאוד לא להיכנס לשיחה עם שוטר לפני תחילת החקירה הפורמלית.

שיחות "מחוץ לפרוטוקול"
חשודים רבים מספור מצאו את עצמם במאסר בגלל שיחות שניהלו עם החוקרים "שלא לפרוטוקול". כך, למשל, במהלך הפסקת סיגריה או קפה.

"השוטר הטוב"
לא פעם, החקירה נעצרת בשלב מסוים. החוקרים מפנים את הנחקר לשוחח עם קצין המודיעין, המשמש
"השוטר הטוב": מתעניין בשלומו של הנחקר ומבטיח לו שהוא ינסה (כביכול) לסייע לו, למזער את הנזקים או אפילו לשחרר אותו. כל זאת, בתמורה לכך שהנחקר "יעזור לו".
חשודים רבים טוענים בפני בית המשפט כי הובטחו להם כל מיני דברים, אך המשטרה מכחישה וטוענת שאלה היו דיבורים בלבד ולא הבטחות קונקרטיות.
חשוב לזכור שאין מתנות חינם וכי כל ההבטחות של קצין המודיעין על כך שלא יוגש כתב אישום, לא יתנהלו הליכים משפטיים ו/או הארכות מעצר, הן הבטחות שווא, שאינן עומדות במבחן המציאות.

הטחת ראיות
מומלץ מאוד שהנחקר יבקש מהחוקר להטיח בו את הראיות והחשדות נגדו. חשוב להקפיד על כך שהדברים יאמרו במפורש ע"י החוקר ויתועדו בכתובים.

פרוטוקול החקירה
חשוב לשים לב לדברים שנאמרים במהלך החקירה ולהקפיד על כך שהדברים יירשמו במלואם בפרוטוקול החקירה. בתום החקירה, הנחקר צריך לחתום על הפרוטוקול. שימו לב: אין לחתום - לפני שקוראים היטב את הכתוב ומוודאים שהדברים אכן משתקפים לאשורם בפרוטוקול החקירה.
יש לזכור כי בסופו של דבר, ההליך המשפטי אינו מתנהל סימולטנית. הדברים שלא נכתבו בפרוטוקול אינם מקבלים משקל. המשטרה יכולה לטעון שהדברים לא נאמרו.

הזכות להיוועץ עם עו"ד
פעמים רבות, חוקרי המשטרה מנסים לסכל את פגישת הייעוץ עם עו"ד בטענות שונות. כך, למשל: "זה סיפור קטן, תן חקירה קצרה ולך הביתה"; "עורך הדין לא זמין"; "אם אתה חף מפשע, למה אתה צריך עורך דין?"; "עורך הדין עסוק וסתם תישאר עצור כל הלילה" וכו'.
מדובר בעצת אחיתופל, שנועדו לסייע למשטרה לסיים את החקירה במהירות. דווקא התעקשות של הנחקר על היוועצות עם עורך דין, תגרום לכך שהמשטרה תפעיל יותר לחץ להשיג את עורך הדין, בין אם הנחקר חף מפשע ובין אם לאו.

מצג שווא
במקרים שבהם יש מספר מעורבים, נוטים החוקרים ליצור מצגי שווא כלפיי הנחקר, כגון: יש לחוקרים עד; או אחד השותפים סיפר להם דברים מפלילים נגד הנחקר. חשוב לדעת שמדובר בפעולת חקירה לגיטימית מצד המשטרה! עם זאת, יש אמת אחת, כך שאין זה משנה מה אומרים החוקרים, אלא מה האמת שהנחקר יודע.

עימות או פוליגרף
בכל שלב, יכול הנחקר לדרוש כי יבצעו לו בדיקת פוליגרף ו/או יעמתו אותו עם מי שכביכול העיד נגדו.
החוקרים אינם חייבים להיענות לבקשה, אך הבקשה כשלעצמה יכולה להעניק לנחקר אינדיקציה באשר לאמיתות הדברים שנאמרים ע"י החוקרים. בסופו של דבר, החוקרים יצטרכו להסביר מדוע סירבו לבקשה.

התנהגות נאותה
במהלך החקירה, חשוב מאוד להתנהג בצורה ראויה. בשום מצב אין להתחצף, לקלל ו/או לתקוף את החוקר.
פעמים רבות, ההתנהגות המיליטנטית מצד הנחקר משיגה בדיוק את ההפך. נחקרים שלא עברו את העבירה המיוחסת להם, יוצאים מהחקירה עם תיק בגין העלבת שוטר או תקיפה.
חשוב לזכור שרוב החקירות מתועדות במערכת ממוחשבת. במקרים רבים, החקירה מוצגת לשופט, שמעניק חשיבות גם להתנהגות ולשפת הגוף של הנחקר.

הזכות לחקירה הוגנת
לחוקרים אסור להכות את הנחקר, לקלל אותו, לאיים עליו או על בני משפחתו. החוקרים מחויבים לאפשר לנחקר שעות שינה, אוכל, שתיה ותרופות שהוא נוטל באופן קבוע. אם החוקר עובר על אחד מהכללים האלה, הנחקר צריך להפסיק מיד לשתף פעולה, לדרוש שיקראו לקצין ממונה, לדרוש לפגוש מיידית את עורך הדין שלו ולבקש מהחוקר לתעד את התנהלות החקירה. התנהלות בלתי ראויה של החוקר עשויה להביא לשינוי משמעותי בהליך המשפטי ואף לפסול את החקירה כולו.

"מפגש פרטי"
פעמים רבות, החוקרים מבצעים "עימות פרטי", שבמהלכו הם מזמנים שני חשודים. החוקר "יוצא לרגע" ומשאיר את החשודים יחד. חשוב לזכור כי השיחה מוקלטת וכי כל מילה שתיאמר יכולה לשמש כנגד הצדדים ואף להוביל לפתיחת תיק חדש בגין שיבוש הליכי חקירה או הטרדת עד. המפגש עשוי להיות גם במהלך הנסיעה ברכב התובלה המשטרתי, או בכל מקום אחר.
באופן דומה, לעיתים החוקרים משאירים "בלי כוונה" טלפון או מסמכים ליד הנחקר ויוצאים מחדר החקירות. גם כאן, חשוב לזכור כי הכל מתועד וכי כל פעולה עלולה לסבך את העניינים.

מדובבים
תא המעצר מלא גם הוא בהפתעות. חשוב להבין שאין עצורים "סתם". רשויות הכליאה יודעות בדיוק את מי לשים עם מי. השיבוץ בתא המעצר מתבצע בקפדנות. לא פעם, מכניסים החוקרים את החשוד לתא מעצר שבו "במקרה" נמצא גם מישהו שנראה כמו עבריין גדול, שיציע לעצור החדש להתוודות. לרוב, מדובר במדובב שתפקידו "לדוג" מהנחקר הודאה או פרטים בתיק שיסייעו להפללתו.

לסיכום: לחקירה משטרתית עלולות להיות משמעויות הרות גורל. קשה הרבה יותר לתקן נזקים שכבר נעשו, מאשר להתנהל בצורה נכונה כבר משלב ראשון. לכן, חשוב מאוד לא לוותר על הזכות להיוועץ בעורך דין עוד לפני החקירה ולהקפיד לבחור בעורך דין שמתמחה בתחום הפלילי וזהו עיקר עיסוקו, אם לא עיסוקו הבלעדי. כל בחירה אחרת היא בגדר הימור על החירות ועל שמו הטוב של הנחקר.

אם ברצונך לזכות בטוב ביותר והחירות שלך חשובה צור קשר עוד היום עם עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרילטלפון נייד 24/7: 052-2892777

ההתנהלות נכונה בחקירה משטרתית – המדריך השלם ומורה נבוכים

באילו תחבולות משתמשים החוקרים ומה אסור לנחקר לעשות, לא משנה מה - הדברים שכל אחד צריך לדעת על התנהלות נכונה בחקירה משטרתית, לכל צרה שלא תבוא.

האזרח מן השורה בישראל מניח כי כל עוד לא ביצע עבירה, הסיכוי שימצא את עצמו בחדר החקירות שואף לאפס. למרבה הצער, אין זה נכון. האמת היא, שכל אזרח עלול למצוא את עצמו ביום מן הימים יושב מבוהל בחדר החקירות. במאמר שלפניכם תמצאו את כל מה שעליכם לדעת בנוגע להתנהלות נכונה בזמן חקירה משטרתית.
אדוני החוקר, האם אני חשוד?


לבירור הסטטוס שלכם בחקירה ישנה חשיבות עליונה. בררו בשלב מוקדם ככל האפשר האם אתם חשודים בעבירה, או שמא אתם עדים בלבד. אם אתם חשודים - יש לכם זכות להיוועץ עם עורך דין לפני תחילת החקירה. במקרה כזה, נסו לדלות את מירב הפרטים: אם מדובר בפריצה למשל, בררו היכן, מתי ובאילו נסיבות היא אירעה. כל מידע שתצליחו לדלות, יוכל לשמש אתכם בשלב מאוחר יותר.
לא מדברים לפני שמתייעצים


המחוקק העניק לכל נחקר מתנה: זכות ההיוועצות. המשמעות: מותר לכם לא לומר מילה עד להגעתו של עורך הדין שלכם. זכות זו מומלץ מאוד לנצל, גם כאשר ברור לכם שאתם חפים מפשע. זכרו שהתנהלות שגויה במהלך החקירה עשויה להיות לנחקר לרועץ. כל שיש לומר לחוקרים: "אני שומר על זכות השתיקה נכון לרגע זה, ומעוניין להיוועץ עם עורך דין לפני שאמסור את הגרסה שלי לחשדות".
השתמשו בזכות בחכמה


החלטתם להיוועץ בעורך דין? נהדר! אבל אנא, אל תתקשרו לחבר שלכם, עורך הדין לענייני חוזים. הוא לא באמת יוכל לעזור כאן. מאותה סיבה, הימנעו מבקשת עזרה מקרוב משפחה שזה עתה סיים את לימודי המשפטים. האדם היחיד שיוכל לעזור לכם כרגע הוא עורך דין פלילי בעל ותק וניסיון בתחום.


נוצר פיו שומר נפשו
עד להגעתו של עורך הדין, שמרו על שתיקה והיו מודעים לניסיונות לדלות מכם פרטים הנוגעים לחשדות. להלן דוגמאות להמחשה:
• לעתים נוהגים השוטרים לקחת את הנחקר בניידת משטרתית. במהלך הנסיעה הם אוספים אדם נוסף, כביכול שותף לעבירות. בשלב מסוים, השוטרים עוזבים את הניידת למספר דקות ומאפשרים ל-'שותפים' לדבר, לכאורה בחופשיות. למעשה, מכשירי הקלטה בניידת מתעדים כל מילה שנאמרת.

• בחדר החקירות, החוקרים עשויים לצאת לזמן קצר ולהשאיר אתכם עם מי שלכאורה הגיש נגדכם את התלונה. כמובן שגם ברגעים אלה כל מילה שלכם מצולמת ומתועדת. איימתם או הרמתם קול על האדם שמולכם? מצבכם יורע גם אם לא ביצעתם כל עבירה.

• החוקרים אוהבים לשלוח אל החשודים מדובבים שיתחבבו על הנחקרים ויגרמו להם לשפוך את ליבם. גם במקרים אלה, השיחה מוקלטת ומתועדת.

• מישהו הציע לכם להשתמש בטלפון שלו ואתם עטים על ההזדמנות לערוך שיחה זריזה? ותרו עליה! זהו עוד ניסיון לגרום לכם לדבר. היו סמוכים ובטוחים שהטלפון שהוגש לכם יתעד כל מילה שתיאמר במהלך השיחה.


• ובקצרה - מהרגע בו נעצרתם, כל אדם שתיפגשו הוא סייען פוטנציאלי של המשטרה.

התנהגו בצורה נאותה
חלק ניכר מהחקירות מונצחות בסרטונים שנשלחים לפרקליט שיחליט האם להגיש כתב אישום, ומשם עשויות להגיע לשופט שיחרוץ את גורלכם. לכן, עשו כל שביכולתכם שלא לפגוע באמינות שלכם: שמרו על קור רוח, אל תאפשרו לחוקרים להוציא אתכם משיווי משקל והימנעו מהרמת הקול, שימוש בשפה לא נקייה ומהתפרצויות זעם. התייחסו לחוקרים בכבוד, דברו באופן ברור ואל תשכחו – אתם מצולמים כל הזמן.
אילו פעולות אסור לחוקר לעשות?
לחוקרים אסור לקלל ולאיים. כמו כן, אסור למנוע שינה, שתייה ומזון או גישה לתרופות להן הנחקר זקוק. בכל מקרה של פגיעה בזכויות הנחקר במהלך החקירה, בקשו להיוועץ עם עורך דין. כאשר החוקרים לא מאפשרים זאת, ניתן לבקש שהקצין האחראי יגיע לחדר החקירות להמשך תיעוד החקירה.
לא חותמים על עדות שגויה/לא מלאה
במהלך החקירה, יתעדו החוקרים בכתב את דברי הנחקר. בסיומה, מתבקש הנחקר לחתום על הפרוטוקול. הבעיה היא, שלא תמיד מה שנכתב נאמן למה שנאמר במציאות. לפיכך, לפני שתחתמו, קראו בעיון את המסמך. גיליתם חוסר התאמה? בקשו מהחוקרים לתקן. אם נתקלתם בסירוב, הימנעו מלחתום על הטופס וציינו במקום השמור לחתימה, כי בניגוד לבקשתכם, החוקר סירב לתקן את תוכן המסמך.

אם ברצונך לזכות בטוב ביותר והחירות שלך חשובה צור קשר עוד היום עם עו"ד פלילי סגרון ג'קי הנרי.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין פלילי העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה לעורך דין פלילי סגרון ג'קי-הנרילטלפון נייד 24/7: 052-2892777



חקירה באזהרה מהי?

חקירה במשטרה היא תהליך של בירור וקביעת עובדות, גביית עדויות ואיסוף ראיות, המבוצע על-ידי שוטרים ונועד להשיג יעד מיעדי המשטרה.

באם זומנת לסור למשטרה - עליך לברר באם אתה בסטאטוס של חשוד או שמא בגדר עד שבא למסור עדות. 

חוק סדר הדין הפלילי קובע כי כל אדם שיש בגינו חשד שביצע עבירה פלילית או שהנו שותף לדבר עבירה יוזמן לחקירה במשטרה. כמו כן, אדם יכול להיות מוזמן למשטרה לצורך גביית עדות.

באם אתה נחקר תחת אזהרה - אתה חשוד ולא עד !!!

כאמור, חקירה תחת אזהרה היא חקירת חשוד בביצוע עבירה פלילית, המשטרה מחוייבת על-פי חוק לפרט באוזני החשוד הנחקר את החשדות נגדו ולהתמקד במקום ובזמן ביצוע העבירות המיוחסות לו לכאורה. מטרתה של האזהרה היא להזהיר את הנחקר החשוד על ההשלכות המשפטיות שיחולו במידה ויחליט לנצל את זכותו, לשמור על זכות השתיקה, או לחילופין, למסור את גרסתו לחשדות שמטיחים בפניו. האזהרה של החוקר כלפי הנחקר בתחילתה של החקירה הפלילית היא שהטמיעה את הביטוי "חקירה באזהרה".

כמו כן, בהתאם לחוק מחוייב החוקר לפרט בפני החשוד הנחקר את זכויותיו להיוועץ בסניגור וכן זכותו של הנחקר לשמור על זכות השתיקה. יש לשים לב כי נחקר שאינו חשוד מחוייב להשיב לכל השאלות  שנשאל על ידי החוקר, זולת אם יש בתשובה כדי להפלילו.

יש לציין כי חשוד הנחקר במשטרה אינו חייב לשתף פעולה עם חוקר והשיב לשאלות החוקר טרם מומשה זכותו של הנחקר להיוועץ עם עורך דין פלילי מקצועי אשר ייעץ לחשוד הנחקר כיצד לנהוג במהלך החקירה הפלילית.

אין זה סוד כי נוכחות עורך דין והיוועצות החשוד עם עורך דין מטעמו מקשה על החוקרים אשר מנסים ככל יכולתם לגרום לחשוד להישבר ולשתף עימם פעולה ומשכך לעיתים קרובות מלינים סניגורים רבים על הפרת זכויותיהם של חשודים נחקרים ומוגשות בקשות לפסילת הודאות של נאשמים אשר הודאותיהם נגבו באמצעים פסולים.

יש לציין כי החקירה המשטרתית אמורה להתנהל במסגרת המגבלות הקבועות בחוק, וכל חריגה מהמגבלות הללו עלולה להביא להביא לאי השגת מטרת החקירה ואף במקרים מסויימים להענשת החוקרים.

 עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייעוץ טרום חקירתי, בייצוג, ייעוץ וניהול של נחקרים שהסתבכו בעבירות פליליות מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות הריגה ורצח.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.
 
נקראתם לחקירה במשטרה, או שנעצרתם על-ידי המשטרה ממשו את זכותכם החוקית להיוועץ בעורך דין פלילי - צרו קשר 052-2892777

מהם חמשת הטיפים לבחירת עורך דין פלילי

1550353571effects.yo yoo.co.il

בישראל שנת 2019 חצה מספר עורכי הדין את ה - 80 אלף. בחירת עורך דין המתאים למקרה שלך אינו דבר של מה בכך. כאשר ההיצע הינו כמעט אין סופי מחד ועל הכף מצויים נכסיו היקרים ביותר של האדם, שמו וחירותו. הבחירה קשה מאוד ויוצרת בלבול של ממש בעת חיפוש אחר עורך הדין המתאים לתיק שלך. מייד אציין את חמשת הטיפים העיקריים שיכולים לשמש מורה נבוכים למי שמחפש עורך דין פלילי.

 

1. עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורך  -  בחירת עורך דין פלילי אינה בהכרח בחירת עורך הדין הטוב ביותר בישראל אלא דווקא בחירת עורך הדין הפלילי הכי טוב לך. עורך דין פלילי הכי טוב עבורך הוא אחד כזה שמגלה זמינות רבה, עורך דין פלילי שאתה יכול לסמוך עליו ולדעת שישנה אינטרקציה חיובית בינך לבינו.

2. עורך הדין המתמחה בתחום הפלילי - כאמור, לכל עורך דין תחום התמחות ספציפית בה הינו מתמחה, קיימים ענפים משפטיים רבים וביניהם: נזיקין, חוזים, תביעות אזרחיות, דיני עבודה וכו'. היזהרו מעורכי דין "כולבויניקים" המתמחים לדבריהם בכל תחומי המשפט. המשפט הפלילי הינו תחום מאוד רחב ומצריך היכרות ספציפית ופרקטיקה בתחום זה. רשויות התביעה, הפרקליטות והמשטרה שהינם עתירי ניסיון בתחום המשפט הפלילי יזהו בנקל עורך דין שאינו מתמחה בתחום המשפט הפלילי ותוך זמן קצר ביותר עשויים אלה להוביל את התיק לתוצאה קטסטרופלית עבור הנאשם/החשוד. שכרו אך ורק עורך דין פלילי המתמחה בתחום זה בלבד.

3. בדקו את צוות המשרד של עורך הדין הפלילי - עורכי דין הפליליים הטובים הם בדרך כלל מבוקשים ומשכך הנם עוסקים בהרבה תיקים בו זמנית, יש לבדוק בקפידה האם עורך הדין הפלילי אליו אתם פונים הינו בעלים של משרד המעסיק עורכי דין שכירים, מזכירות, מתמחים או שמא מדובר בעורך דין "העובד מהבית" ונפגש עם לקוחותיו בבתי קפה. החזקת משרד וצוות משרדי מיומן תבטיח את ניהולו הנכון של התיק ומתן עזרה לעורך הדין הפלילי אשר כאמור בדרך כלל עוסק סימולטנית במספר רב של תיקים. כמו כן, העובדה שעורך הדין מעסיק צוות משרדי תבטיח זמינות אליכם גם במצבים בהם עורך הדין הפלילי אינו זמין עבורכם למענה מיידי.

4. בדיקת רקע - באם מאן ד'הוא ימליץ לכם על עורך דין פלילי מסויים אזי עשו בדיקה קצרה שיהא בה כדי לתהות על קנקנו של עורך הדין הפלילי ובכלל זה חפשו אודות עורך הדין הפלילי בגוגל, חפשו באינטרנט אודות תיקים פליליים בהם ייצג, שאלו מכרים ואף הסתייעו במידה ויש  לכם כאלהנבעורכי דין שאינם מהתחום הפלילי שימליצו לכם.

5. היזהרו מהבטחות ומטענות בדבר "קשרים" - לצערנו, חרף העובדה שתקנות לשכת עורכי הדין בישראל אוסרות על עורך הדין הפלילי להתנות שכר טרחה בתוצאות ולמרות שברור שהשופט הוא היחיד שקובע את גורלו של התיק (...וגם אז ניתן לערער על ההחלטה) גם אז ניתן למצוא עורכי דין פליליים המתחייבים לתוצאות. היזהרו מהבטחות הן בדרך כלל ללא כיסוי וכל אימת שעורך דין מתחייב לתוצאה מסויימת אזי ברור שהמדובר במטרה אחת ויחידה של עורך הדין לקחת את התיק ולקבל שכר טרחה. כמו כן, ישנם עורכי דין רבים שהנם יוצאי משטרה, תביעות ופרקליטות. עורכי הדין הנ"ל לעיתים מתהדרים בכך שהקשרים שלהם בגופי אכיפת החוק יסייעו להם בהשגת תוצאה מיטבית. היזהרו מכך, ההחלטות בתיקים פליליים מתקבלות באופן ענייני וניסיון החיים מלמד שדווקא כאשר פרקליט יושב מול פרקליט "לשעבר" יזהר הראשון כפליים למען מראית פני הדברים וההצעות שיציע יהיו הרבה פעמים פחות הרבה יותר מאלו שיקבל סניגור שלא היה בעברו נמנה על רשויות אכיפת החוק. אחרי הכל, בשביל להיות רועה צאן טוב אין צורך בניסיון ככבשה.

 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

קו נתניה-אילת: שבעה חשודים בסחר בקנביס באמצעות טלגראס

WhatsApp Image 2019 02 12 at 22.08.00 1

בתום חקירה משטרתית סמויה שנמשכה למעלה מחודשיים נעצרו אתמול 11.02.19 שבעה חשודים, בהם אב ובנו, בחשד לסחר בקנאביס באזור נתניה ואילת. חלק מהחשודים מוכרים למשטרה. חלק מהחשודים נעצרו באילת. במהלך המעצרים והחיפושים נתפסו במקומות שונים ואצל חלק מהחשודים מאות גרם קנאביס. לטענת המשטרה, החשודים סחרו במשך חודשים בסמים וביצעו עשרות מכירות של גרמים ועשרות גרמים, לאחר שתיאמו עסקאות באמצעות אפליקציית הטלגרס. הבוקר (12.02.19) הובאו העצורים לבית המשפט השלום בראשון לציון בפני כב' השופט גיא אבנון.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

הקלה בעונשו של תייר שניסה להונות 6 מליון דולר מחברה לבנונית

 fbi

ביום 31.05.18 גזר בית משפט השלום בתל אביב עונש של 22 חודשי מאסר לריצוי בפועל כלפי י.מ. שהינו אזרח שוויצרי בן 29 הוא אחרון בסדרת הנאשמים שהופלל על-ידי סוכן ישראלי של ה - FBI בביצוע שורה של הונאות בהן ניסה לקבל מליוני דולרים מחברות בלבנון באוסטריה ומבנק בפולין.

י.מ. הינו אחד ממספר הנאשמים שהופללו על ידי עד המדינה המכונה "גלובוס" - הגה תכנית מתוחכמת וניסה לעקוץ חברות בלבנון, בפולין ובאוסטריה במליוני דולרים. בין היתר, הוא ניסה לעקוץ יותר משישה מליון דולר  מחברת "קאטרפילר" בלבנון, תוך התחזות לנציג החברה האמריקאית. עוד נטען כי ניסה לעקוץ בנק פולני וביקש להוציא כספים במרמה מחברה אוסטרית כאשר הציג עצמו כנציג של ספק לחברה.

ערעור שהגיש עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי לבית המשפט המחוזי תל אביב התקבל על-ידי שלושת שופטי ההרכב, פה אחד, ושם הוחלט על הקלה בעונש בדרך של הפחתה של חצי שנת מאסר מעונשו של י.מ..

שלושת השופטים בבית המשפט המחוזי, דבורה ברלינר, בני שגיא ושי יניב, קבעו כי על אף שקיימת החמרה ברמת הענישה בעבירות מסוג זה אולם החמרה ראוי שתיעשה בהדרגה והדין לא ימוצה עם י.מ. משכך קוצר עונשו של י.מ. ל - 16 חודשי מאסר בפועל במקום 22.

לפרטים נוספים:  052-2892777 ;  www.jacky.co.il

 

אושר סופית בכנסת: חוק מנהלי כפול - הטבלה מצורפת

מנהלי כפול

מליאת הכנסת אישרה היום (05.11.18) בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק להארכת התקופות לשחרור מנהלי מוקדם, כהוראת שעה למשך שלוש שנים החל מיום 20.12.18. הארכות לא יחולו על אסירים בטחוניים.

על פי התיקון, אסירים השפוטים לתקופת מאסר של עד 24 חודשים, ישוחררו בשחרור מנהלי ביתרות מאסר של בין 8-20 שבועות, הארוכות פי ארבע מיתרות המאסר בהן משתחררים כיום.

אסירים השפוטים למאסר בפועל שבין 24 חודש ל - 48 חודש, ישוחררו בתקופות מאסר ארוכות פי שלוש מאלו של היום.

אסירים השפוטים לתקופות מאסר בין 48 ל 60 חודשים, ישוחררו ביתרות מאסר פי שתיים עד שתיים וחצי מיתרות המאסר של היום. מקסימום הקיצור המנהלי, 30 שבועות, יחול על אסירים השפוטים ל - 78 חודשים ומעלה.

סמכותו של נציב שב"ס להורות על שחרור מנהלי נקבעה בתיקון כסמכות חובה, במקום רשות כיום. כמו כן, רשאי הנציב בתקופת הוראת השעה, באישור היועץ המשפטי לממשלה להאריך את יתרות המאסר לשחרור בשבועיים נוספים.

יש לשים לב כי גם כיום כל מי ששפוט לתקופה של למעלה מארבע שנות מאסר יזכה לקבלת קיצור מנהלי אך ורק באם יזכה לשחרור מוקדם (שליש).

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

בית משפט עליון הקל בעונש של עבריין בשל שיקום

בית משפט עליון

בית המשפט העליון בהרכב של שלושה שופטים קיבל את ערעורו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי שהוגש על בית משפט מחוזי מרכז והקל בעונשו של עבריין שסחר בקוקאין ודקר אחר בשל העובדה כי המערער עבר הליך שיקומי בכלא, גילו הצעיר ועברו הנקי (למעט עבירות תעבורה) וזאת על מנת לחזקו ולעודדו בתהליך השיקום. ע"פ 2878/18 פלח נגד מדינת ישראל.  

ליצירת קשר 24/7:    052-2892777

בית משפט עליון הקל בעונש למי שגידל למעלה ממאה קילו הידרו

gidul grass

בית משפט עליון בהרכב של שלושה שופטים קיבל את ערעורו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי והפחית בעונשו של המערער אשר ביחד עם אחר הקים מעבדה משוכללת לגידול הידרו וגידל למעלה ממאה קילו הידרו.

בית המשפט קבע כי אמנם העונש שהושת על המערער הוא סביר, עם זאת, בהינתן העובדה כי המערער הודה מיד כשנתפס; בהינתן תקופת המעצר הארוכה באיזוק אלקטרוני; בהינתן כי למערער אין עבר פלילי; בהינתן הנסיבות האישיות של המערער כפי שפורט בכתבי הערעור; אך בעיקר נוכח התסקירים החיוביים בעניינו, קבע בית המשפט העליון כי ראה לנכון להפחית בעונשו של המערער, ולו על מנת לעודדו להמשיך בדרך השיקום כפי שמשתקף בתסקירים. ע"פ 5093/17 לזר בקשט נ. מדינת ישראל.

ליצירת קשר טלפוני 24/7: 052-2892777

עורך דין פלילי מומלץ בשרון - מדוע?

עורך דין פלילי מומלץ בשרון - משרדו של עורך דין פלילי בתל אביב סגרון ג'קי-הנרי נותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאזור מרכז, גוש דן והשרון.

שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור השרון מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים בשרון שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק הפלילי לתוצאות טובות יותר.

שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עו"ד פלילי סגרון ג'קי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של הרצליה והסביבה, גוש דן והשרון מסייעת בייעול ענייני הלקוח.

חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי מוביל בשרון. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי מוביל ומולץ מאוד בשרון וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן כמעט תמיד מענה און ליין ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי.

העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת.

כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה משטרתית ישנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.

ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועבירות של קטינים. כמו כן, עורך דין פלילי בגרון ג'קי הנרי מתמחה במחיקת רישום פלילי וייצוגם של נאשמים נעדרי עבר פלילי שהסתבכו פעם ראשונה עם החוק.

בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.

הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.

העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.

מבין כל עורכי הדין הפליליים בהרצליה, עורך דין פלילי סגרון ג'קי - הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ בשרון וייצג הרבה תושבי אזור השרון שהסתייעו בשירותיו של עורך דין פלילי סגרון.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

עורך דין פלילי מומלץ בהרצליה - למה?

עורך דין פלילי מומלץ בהרצליה - משרדו של עורך דין פלילי בתל אביב סגרון ג'קי-הנרי נותן שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מלקוחות המשרד הינם מאזור הרצליה, מאזור מרכז, גוש דן והשרון.

שכירת שרותיו של עורך דין פלילי העובד באזור הרצליה מקנה יתרון ברור ללקוחות שענייניהם מתנהלים במחוז תל אביב שהרי הייצוג מהווה "משחק בית" לסניגור ומעצם ההתחככות היומיומית עם רשויות התביעה, שופטים וקציני מבחן, יכול הסניגור, בדרך כלל, להביא את התיק הפלילי לתוצאות טובות יותר.

שימוש בעורך דין שאינו מקומי, הופכת את הייצוג למעין 'משחק חוץ'...משרדו של עו"ד פלילי סגרון ג'קי ממוקם בעיר נתניה משנת 2000 ומשכך נגישותו והיכרותו עם ה - 'טופוגרפיה' של הרצליה והסביבה, גוש דן והשרון מסייעת בייעול ענייני הלקוח.

חשודים בפלילים, נאשמים בפלילים, עצורים, אסירים ועוד נעזרים בשירותיו של עו"ד פלילי בהרצליה. עורך דין סגרון נחשב לעורך דין פלילי מוביל בהרצליה וככזה פונים אליו שלל לקוחות המתגוררים באיזור זה בשל הקרבה הגיאוגרפית אליהם. מיקומו של עורך הדין הפלילי 'קרוב לבעיה' והזמינות התמידית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. יכולה ליתן כמעט תמיד מענה און ליין ובכך לסייע במקרים דחופים בהם נדרשת התערבות של עורך דין פלילי ללא דיחוי.

העובדה שמתקני הכליאה, בתי המעצר, בתי המשפט, תחנות המשטרה ויחידות התביעה והפרקליטות הפלילית נמצאות בקרבת המשרד מקלה על העבודה של עורך הדין הפלילי ומאפשרת תמרון ונגישות מהירה ואפקטיבית כמעט תמיד בזמן אמת.

כאשר אדם נקרא לחקירה ו/או נמצא מעוכב או עצור לפני חקירה משטרתית ישנה חשיבות מכרעת לפגישה עם עורך הדין הפלילי אשר יידע לייעץ ללקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר ובכך עשוי הדבר למנוע ימים רבים של מעצר, חקירות ממושכות, מאסרים ממושכים ובסופו של דבר עשוי הדבר גם לחסוך כספים רבים שיידרש הלקוח להוציא בהמשך באם לא ייקבל ייעוץ מתאים או יחליט להשיב לחוקריםלא ייעוץ מקצועי כלל.

ייעוץ מקצועי ונכון של עורך דין פלילי יכול להביא לשחרור מיידי של מעוכב במשטרה וגם במקרים מסויימים לשחרור מהיר ממעצר ויכול לשנות את כל ההליך הפלילי המתנהל כנגד הלקוח לטובה.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הוא בעל מוניטין רב שנים ומתמחה בייצוג, ייעוץ וניהול תיקים מכל גווני הקשת הפלילית ובעיקר: עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות, עבירות של אלימות במשפחה, עבירות מרמה, עבירות הונאה, עבירות של הלבנת הון, עבירות גניבה, עבירות רצח והריגה ועבירות של קטינים. כמו כן, עורך דין פלילי בגרון ג'קי הנרי מתמחה במחיקת רישום פלילי וייצוגם של נאשמים נעדרי עבר פלילי שהסתבכו פעם ראשונה עם החוק.

בין לקוחותיו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניתן למצוא מגוון רחב של לקוחות החל באנשים נורמטיביים ללא הסתבכויות קודמות ובעלי רישום פלילי נקי, לרבות רופאים, עורכי דין, אנשי הייטק ואנשים שזו להם הסתבכות ראשונה עם החוק וכן ארגוני פשיעה וראשיהם הנחשדים ונאשמים בפשיעה כלכלית ופשיעה חמורה.

הנחקר במשטרה אינו מצוי ביחסי כוחות שווים מול החוקר, בדרך כלל הוא אינו יודע מדוע נקרא בכלל למשטרה. החוקר המשטרתי המנוסה בדרך כלל משתמש בכל מיני תרגילי חקירה ומניפולציות פסיכולוגיות המותירות את הנחקר בעמדה נחותה, במצוקה רגשית ובחוסר שיוויון מול מעכת אכיפת החוק שמנסה ללחוץ על הנחקר ולהוציא ממנו כל מידע אפשרי שיכול לקדם את ההליכים החקירתיים.

העובדה שנחקר חף מפשע אינה מצדיקה וויתור על הסתייעות בעורך דין פלילי שיסייע בשלב זה שהרי אם אדם כבר זומן לחקירה משטרתית, אז כנראה שישנה בעיה גם ללא קשר לאשמתו של הנחקר. חשוב שלא 'לחסוך' על הסתייעות בסניגור וגם כאן לעיתים הזול הוא היקר.

מבין כל עורכי הדין הפליליים בהרצליה, עורך דין פלילי סגרון ג'קי - הנרי הינו עורך דין פלילי מומלץ בהרצליה וייצג הרבה תושבי הרצליה שהסתייעו בשירותיו של עורך דין פלילי סגרון.

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:

052-2892777

עם כל הכבוד לשרות המבחן, בית משפט הוא הבוס

zamir sarit

ביקורת יוצאת דופן של בית משפט מחוזי בתל אביב על התביעה המשטרתית, שהתעקשה להגיש על ערר נגד שחרור נאשם בסחר בסמים, למרות שבית המשפט קבע שהמפקחים ראויים ובחן אותם בעצמו.

תחילתו של העניין בדיון בבית משפט שלום בתל אביב יפו בו הורה בית המשפט (כב' השופט רועי פרי) על שחרורו ממעצר של נאשם שנעצר והואשם בעבירות רבות של סחר בסמים באמצעות תוכנת הטלגראס ואשר ברכבו נתפס סכום כסף מזומן בסך של אלפי שקלים. במסגרת דיון המעצר שהתקיים בבית משפט השלום בתל אביב טען בא כוחו של הנאשם, עורך דין פלילי סגרון ג'קי כי בית המשפט יכול להורות על שחרור של הנאשם ממעצר ללא צורך בשליחתו של הנאשם לקבלת תסקיר שירות המבחן.

בסיומו של הדיון ולאחר שבית משפט השלום בתל אביב סיים להקריא את החלטת השחרור הודיעה בא כוח התביעה, עורכת הדין מיכל פלח כי הנה מבקשת עיכוב ביצוע לצורך הגשת ערר לבית משפט המחוזי תל אביב.

למחרת, במסגרת הדיון בבית המשפט המחוזי טענה בא כוח התביעה (עורכת הדין סיגל אלפר) כי לכל הפחות בית המשפט חייב לשלוח את הנאשם לקבלת תסקיר שירות המבחן לפני שישקול את שחרורו של הנאשם ממעצר אם בכלל. 

בנוסף, עו"ד אלפר ניסתה לערער על טיב המפקחים ואיכותם, אולם עו"ד פלילי סגרון הזכיר כי היא אינה יכולה לעשות זאת, מאחר ובבית משפט השלום ויתרה התביעה על חקירת המפקחים. זאת ועוד, עו"ד פלילי סגרון ג'קי ציין בבית המשפט המחוזי, כי לבית המשפט הסמכות הבלעדית להחליט על חלופת מעצר, ואילו שירות המבחן הוא רק כלי עזר. עו"ד סגרון הזכיר כי יש מצבים בהם עצורים משתחררים ממעצר למרות תסקיר שלילי ולעיתים נאשמים נעצרים למרות תסקיר חיובי.

השופטת שרית זמיר קיבלה את כל טיעוניו של עורך דין פלילי סגרון והחליטה כאמור לדחות את הערר שהגישה התביעה. היא ציינה בין היתר, כי התעקשות התביעה על תסקיר מבחן לפני קבלת חלופת מעצר היא זלזול בסמכות בית המשפט: "למרבה הצער, משמעות הערר שהוגש היא כי העוררת סבורה ששיקול דעתו של שירות המבחן טוב משיקול דעתו של בית המשפט ואין לי אלא להצר על כך".

טור דעה אישית מעורך דין פלילי: סליחה תאיר ראדה

תאיר ראדה תמונה

דעה אישית על עניין זדורוב מאת עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי:

תיק הרצח של תאיר ראדה ז"ל הפך לשיחת היום. מאז ליל אמש כל המדיה עוסקת שוב ושוב בפרשייה המצערת ובסיכוי שמאחורי סורג ובריח יושב לו אדם חף מפשע מזה 12 שנים.

סבורני כי תיק הרצח הנ"ל למעשה לא יפוענח לעולם וזאת חרף הרשעתו של זדורוב בבתי המשפט (מחוזי ובהמשך עליון) וזאת אף אם יזכה למשפט חוזר ויזוכה בדין לאור ההתפתחויות החדשות.

הסיבה העיקרית היא כי תוצאת הד.נ.א שהתווספה לאחרונה לחומר החקירה הקיים בתיק המחזק את החשד בנוגע לא.ק. וא.ח. יחד עם עניין הסכין המשוננת ועוד סימני שאלה שהצדיקו זיכוי בדעת מיעוט (השופט דנציגר) מהווים לטעמי די כדי להקים את הספק הסביר לגבי זדורוב ולשאוב ולסחוף לדעת המיעוט שזיכתה בעליון לפחות עוד שופט אחד מתוך שלושה כך שתהא לכל הפחות דעת רוב בתיק וזדורוב יזוכה מחמת הספק וישוחרר ממאסרו.

מאידך גיסא, הודייתו של זדורוב ברצח, השחזור שכלל פרטים מוכמנים ובסופו של דבר ההרשעות בדין של זדורוב, כל פעם מחדש, ישמשו לעולם כספק גדול כנגד א.ק. א.ח או כל חשוד פוטנציאלי אחר באם יימצא כזה שיועמד אי פעם לדין.

בסופו של דבר, במציאות שנוצרה, סבורני כי לעולם לא יימצא האשם המורשע האמיתי שעליו ניתן יהיה להצביע ולומר מעבר לכל ספק סביר כי הוא הרוצח שגדע את חייה הקצרים של נערה צעירה בדמי ימיה.

שמעתי היום ברוב קשב את דבריה של הגב' אילנה ראדה באחת מתוכניות הבוקר המוקדמות שם ביקרה זו בחריפות את עבודת המשטרה והפרקליטות בתיק, כמותה גם אני סבור כי עבודת המשטרה הקלוקלת ובהמשך התנהלות הפרקליטות שהייתה שבויה בקונספציה שזדורוב הוא הרוצח (כך לדוגמה לא דגמה את כל השערות שנתפסו בזירה) כל אלו החשיכו את האמת בצל כבד עד כי הפכה

לעלטה שחורה בחושך תמהוני, עמוק.

למעשה, כשאין ביכולתנו לקבוע מה אמת, עלינו ללכת בעקבות מה שסביר ביותר. וכיום, משהדבר הסביר ביותר הוא הספק נראה כי האמת היחידה שנותרה היא יגונה של האם שמבכה על רצח ביתה.

תאיר בת אילנה ושמואל אנו מבקשים ממך מחילה על כי לא השכלנו לשמור עליך, מחילה על כי הצדק המשפטי כנראה ינצח בסופו של דבר את הצדק האבסולוטי, לכי בשלום ותנוחי על משכבך בשלום, ותעמדי לגורלך לקץ הימין".

חצי קילו חומר חשוד כסם מסוג קוקאין - שחרור למעצר בית

ארבעה תושבי נתניה, לוד ורמלה נעצרו השבוע (06.09.18) בחשד להחזקת כמות גדולה של סמים קשים מסוג קוקאין (קריסטל)- אולם אך בית המשפט הורה על שחרורם.
הארבעה, נעצרו ביום שלישי (4.9) בשעת ערב מאוחרת, לאחר שעוררו את חשדם של השוטרים בעת שעמדו ברחוב ויצמן בנתניה. בבדיקה ברכב של אחד מהם אותרו גרמים בודדים של קנאביס, שקיות עם חומר לבן חשוד כסם מסוג קוקאין, מספר טלפונים סלולריים ומפתח לרכב נוסף השייך לשני הנתנייתים. ברכב הזה אותרה אבקה לבנה במשקל של כמה מאות גרמים, שלגביה חשדה המשטרה כי מדובר בקוקאין.


ביום רביעי הובאו החשודים לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשבעה ימים נוספים. עורך דינם של שניים מהעצורים הכחיש כי האבקה שנתפסה הינה סם וטען כי לדברי מרשיו המדובר בחומר מסוג קראטין, תוסף מזון, שניתן לקנות בנקל בכל בית מרקחת. "זה חומר מותר", טען עורך דין פלילי ג'קי סגרון המייצג את שני הנתנייתים ועתר לשחררם בתנאים מגבילים עד שיתקבלו תוצאות בדיקת המעבדה. הסנגור אף התחייב כי במידה ויתברר שמדובר בסם, החשודים יסכימו למעצרם המחודש ללא כל תנאי, לרבות מעצר עד שיוגש כתב אישום.


קוקאין קריסטל

שני הישראלים שעצורים בתאילנד נשפטו ל 25 שנות מאסר

eyal bokel dolev zuarets

בית המשפט באי קוסמוי שבתאילנד גזר היום (20.08.18) 25 שנות מאסר על שני ישראלים, אייל בוקל ודולב זוארץ בגין רצח מאור מלול ז"ל באי קוסמוי שבמדינה לפני כשבעה חודשים. בית המשפט בתאילנד גזר על השניים עונש מופחת לאור קו ההגנה שהצביע על ניסיונות חיסול הדדיים ולנוכח ההודאה המשותפת של השניים. עו"ד פלילי ג'קי סגרון, ייעץ משפטית לבוקל וזוארץ, ושהה זמן רב באי קוסמוי. שלטונות תאילנד טרם הודיעו אם יערערו על העונש לאור עמדתם להשית עונש מוות על השניים. התקשורת בתאילנד רועשת על העונש המופחת לו זכו השניים לאור העובדה כי המדובר בתיק חמור ומתוקשר. 

לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון עשיר והצלחות מוכחות בייצוג נאשמים ועצורים בחול, בהליכי הסגרה בין מדינות ובפעילות משפטית למתן חנינה והקלות בעונשי מאסר. מפאת צנעת הפרט לא ניתן לפרט שמות של לקוחות ומקרים אשר עורך דין פלילי סגרון ג'קי טיפל בהם אולם המדובר במקרים רבים שבהם ישראלים שההסתבכו בשלל עבירות במדינות רחוקות זכו לייצוג "ישראלי" הולם ולחיבור בין עורכי דין מקומיים לבין עורכי דין ישראלים. במקרים דחופים ניתן לפנות לעורך דין פלילי ג'קי הנרי סגרון בטלפון: 052-2892777.

 

 

 

שחרור בהליכי מעצר - מה החשיבות?

השופט המנוח, מישאל חשין ז"ל, אמר פעם כי יום אחד במעצר הוא בבחינת נצח עבור העצור, ואכן הליכי מעצר הם הליכים משפטיים משמעותיים וקשים ביותר עבור הנידון. אין ספק שהליכי המעצר הם הליכים דרמתיים אשר יש להם משמעויות מרחיקות לכת והשלכות לגבי כל התיק ותוצאתו הסופית, זאת כמובן מעבר לפגיעה הנפשית המיידית שיש לעצור.

כלל הוא שהליכי המעצר אינם בבחינת מקדמה על חשבון העונש ותכליתם היא מניעה של שיבוש הליכי חקירה, הימלטות מהדין, סכנה לשלום הציבור ולבטחונו ובטחון המדינה. אין ספק שקיימת חשיבות עליונה ומכרעת לכך שניהול התיק הפלילי מראשיתו כדי שיוביל לשחרור ממעצר ייעשה על-ידי עורך דין פלילי המתמחה אך ורק במשפט פלילי ולא 'כולבויניק' אשר ההליך הפלילי הינו ענף נוסף בו עוסק עורך הדין.

נסיונו המקצועי של עורך הדין הפלילי הם כלי עזר שלא יסולא בפז אשר יש בו כדי לסייע לעורך הדין לשחרר את העצור ממעצר. הליך מעצר הימים (מעצר ראשוני לפני הגשת כתב אישום)  הוא הליך אינסטנט אשר בו העצור מובא בפני שופט תוך 24 שעות מרגע מעצרו על-ידי קצין משטרה.

מלכתחילה, ההתנהלות מול היחידה החוקרת, תחנת המשטרה, ובהמשך ההתנהלות בבית המשפט הכוללת בראש ובראשונה חקירה מאומצת של הטוען המשטרתי והפעלת לחץ על 'כלל המערכת' מתוך כוונה לשחרר את העצור - היא מגבירה באופן דרמתי את סיכויי ההצלחה של העצור ויכולה לסייע רבות בשחרורו של העצור מתחנת המשטרה או מבית המשפט.

גם בהמשך, בהנחה והוגש כתב אישום כנגד הנאשם אזי יש לנהל את הליך המעצר בצורה נכונה ומקצועית כדי לנסות למנוע מצב בו העצור ימתין מאחורי סורג ובריח בסטאטוס של עצור עד תום ההליכים דבר אשר יכול להותיר את הנאשם עצור חודשים רבים.

חשוב לדעת, כי במקרים רבים יש להפעיל מאמץ כביר מצד עורך הדין הפלילי כדי לשחרר את העצור לפני תסקיר כדי למנוע המתנה של מספר שבועות במעצר עד להגעת קצין/נת המבחן לתת תסקיר אודות העצור וחלופת המעצר שיש לעצור להציע. פעמים רבות, תסקיר שלילי 'מהלך אימים' על השופט אשר נזהר מאוד מלשחרר את העצור רק בשל העובדה שהתסקיר קובע כי עצור מסויים הוא מסוכן ושירות המבחן אינו ממליץ לשחררו ממעצר - לפיכך, חשוב לנסות ככל שניתן לבקש שחרורו של עצור לפני קבלת תסקיר שירות המבחן.

חשוב לומר כי ההליך הפלילי בכלל והליכי המעצר בפרט אינם מאפשרים שימוש בעורך דין שאינו מקצוען בתחומו. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, זכרו שלא תמיד ניתן לתקן את המעוות ולעיתים התנהלות לא נכונה של עורך דין שאינו מתמקצע בתחום הפלילי אינה ניתנת לתיקון.

כמו בחיים, הזול הוא לעיתים היקר וגם כאן בדרך כלל נכונה האמר לפיה "מי שחושב שזה יקר לשלם למקצוען,כנראה שעוד לא שילם על עבודה של חובבן". סגרון ג'קי הנרי הינו עורך דין מומחה בניהול משפטים פליליים ובשל התמחותו העיקרית בשחרור ממעצר וניהול הליכי מעצר ימים חלק גדול מהתיקים שהחלו בהליכי מעצר מתוקשרים הסתיימו בסופו של דבר ללא שהוגש בהם כתב אישום כנגד החשוד ואף במקרים מסויימים, בסופו של דבר, נסגר התיק הפלילי.

זמינותו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי, נסיונו המקצועי העשיר, היקף וסוגם של התיקים שניהל הם מתכון כמעט בטוח להגעה לתוצאה האופטימלית האפשרית. 

מאמר זה כולל בתוכו מידע כללי וראשוני בלבד ובשום מקרה אינו יכול לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי מקצועי לשום מקרה. אין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה. כמו כן, הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות מעת לעת.

זקוק לפרטים נוספים ? ייעוץ מקצועי דיסקרטי ללא התחייבות פנה אלינו מכאן או לטלפון נייד 24/7:  052-2892777

אסופת תקדימים של ענישה מקילה בעבירות גידול סמים - דוגמאות

 לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בביצוע עבירות גידול וסחר בסמים כאשר מטבעם של דברים חלק גדול מהתיקים הנם תיקים של גידול סמים מסוג הידרו.

אמנם כל עורך דין פלילי יכול לייצג בתיקי סמים ובתיקים של 'מעבדות  סמים', יחד עם זאת, לעורך דין פלילי מנוסה בייצוג בתיקים מסוג זה יש יתרון ברור בהבאת התיק לתוצאה טובה יותר. כמו בכל מקצוע, הנסיון בתחום המקצועי ווהצלחות המוכחות מהווים סוג של 'ביטוח' להצלחת ניהול התיק.

עורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הנו מוכר בתחום ניהול תיקי הסמים ומהווה אחד מעורכי הדין הנחשבים ביותר בקרב עורכי הדין הפליליים העוסקים ומתמקצעים בתחום זה. לעורך דין פלילי סגרון ג'קי הנרי הישגים מרשימים בתיקים פליליים בהם נעצרו חשודים.נאשמים בתיקי גידול וסחר בסמים.

כיום, עורכי דין פליליים רבים משתמשים בתקדימים הנושאים את שמו של עורך דין פלילי סגרון ג'קי כמי שייצג את הנאשמים והחשודים. לחצו על התמונה לקבלת דוגמאות למספר תקדימים לענישה מקלה בעבירות של גידול הידרו.

 gidul takdimim

 

 

חדשות פלילים ומאמרים אחרונים

ייעוץ ללא התחייבות

כתוב , פנייתך חשובה לנו !